Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maya34

    Maya34

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Drago mi je da su jučerašnji pregledi prošli dobro 😊
    Sretno danas Anchy❤️
    Pmerta baš te je strašno pokosilo.. ali dobro da si išla obaviti sve preglede i što znaš da je sa bebicom sve u redu. Vjerujem da će sada krenuti na bolje 🤞
    Sunašce sretan rođendan i sve naaajbolje ti želim! 🎉🥰

    2019. hipotireoza hashimoto.. Euthyrox svaki dan 75
    + 17.7.
    6.8. 7+4 🤰i ❤️ kuca 😊
    31.8. 47.47mm.. 😊 obavljen kombinirani probir, uredan
    18.3. Marino 💙
    2880g, 49cm 💙❤️🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Maya34

    Maya34

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Demi30

    Drage žene, jutros intenzivno osjećam neke leptiriće, neko čudno, diskretno meškoljenje nisko u trbuhu, s moje lijeve strane. Je li moguće da već pomalo osjećam bebicu? Da nije malo rano? Ili su crijeva 😂


    Moguće, moguće da je beba 😊🥰

    2019. hipotireoza hashimoto.. Euthyrox svaki dan 75
    + 17.7.
    6.8. 7+4 🤰i ❤️ kuca 😊
    31.8. 47.47mm.. 😊 obavljen kombinirani probir, uredan
    18.3. Marino 💙
    2880g, 49cm 💙❤️🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Demi30

    Drage žene, jutros intenzivno osjećam neke leptiriće, neko čudno, diskretno meškoljenje nisko u trbuhu, s moje lijeve strane. Je li moguće da već pomalo osjećam bebicu? Da nije malo rano? Ili su crijeva 😂


    Naravno da je moguce ♥️🥰

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar anchika

    anchika

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Demi tako je i meni bilo, isto sam tu pitala je li moguće da je to bebac :) A jucer su krenuli pravi mali udarci tako da sad sam ziher da je to to bilo :)
    Curke koje ste bubane, želim  vam što brže ozdravljenje

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Sunašceeee sretan ti rođendan 😘😘😘🥳🥳🥳 ožeži po slatkom danas obzirom na dobar ogtt 😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Anchy sretno na pregledu🤞🍀
    Sunašce želim ti sretan rođendan i sve najbolje🌺🥰
    Omerta žao mi je da te uhvatilo i neka prođe brzo i bez komplikacija❤️
    Demi moglo bi to biti to 🥰 ja još ništa ne osjećam, ali jedva čekam 

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Arsancres

     
    MarijanaMartinantivakseri su inače ljudi koji su apsolutno protiv ikakvih cjepiva, obveznih ili neobveznih, a to tvoja gin ne može biti i da hoće, za sestru također sumnjam da može pa nije okej s tvoje strane da ih tako oslovljavaš.  … možete svi svoje stavove zadržati i za sebe 😑…


    Zanimljivo razmišljanje. Onda ću se ispraviti ona je antikoronavakser,haha Ja s njom nisam dijelila svoje mišljenje, niti imam takve potrebe. Podijelila sam s vama baš sa ciljem “vas” koje drugačije mislite da čujete i medicinske informacije koje podupiru odluku ne cijepljenja.  Netko je pitao za “identitet” sestre i nisam ga navela jer mi to nije cilja. Ja bi voljela da i ostale dijelite info od svojih dr na temu cijepljenja i korone, iako se možda ne slažete s njima, jer bi ja voljela čuti i drugu stranu “onu za cijepljenje” koju nažalost trenutačno nemam gdje čuti! Medije ne pratim jer mi je to previše ispiranja mozga i ne želim se trovati. Vjerujem kako niti jedna od vas ne ostvaruje profit od bilo koje info koju podjeli o koroni i zato vam vjerujem.  Sorry ako sam tebe ili nekog uvrijedila! Ti ćeš mi biti cimerica u rađaoni 😜, zato “no hard feelings”!! 💕💕🥰🥰

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    Arsancres


    MarijanaMartinantivakseri su inače ljudi koji su apsolutno protiv ikakvih cjepiva, obveznih ili neobveznih, a to tvoja gin ne može biti i da hoće, za sestru također sumnjam da može pa nije okej s tvoje strane da ih tako oslovljavaš. … možete svi svoje stavove zadržati i za sebe 😑…

    Zanimljivo razmišljanje. Onda ću se ispraviti ona je antikoronavakser,haha Ja s njom nisam dijelila svoje mišljenje, niti imam takve potrebe. Podijelila sam s vama baš sa ciljem “vas” koje drugačije mislite da čujete i medicinske informacije koje podupiru odluku ne cijepljenja. Netko je pitao za “identitet” sestre i nisam ga navela jer mi to nije cilja. Ja bi voljela da i ostale dijelite info od svojih dr na temu cijepljenja i korone, iako se možda ne slažete s njima, jer bi ja voljela čuti i drugu stranu “onu za cijepljenje” koju nažalost trenutačno nemam gdje čuti! Medije ne pratim jer mi je to previše ispiranja mozga i ne želim se trovati. Vjerujem kako niti jedna od vas ne ostvaruje profit od bilo koje info koju podjeli o koroni i zato vam vjerujem. Sorry ako sam tebe ili nekog uvrijedila! Ti ćeš mi biti cimerica u rađaoni 😜, zato “no hard feelings”!! 💕💕🥰🥰

     Moj ginekolog je promrmljao da struka preporuča pa sam ga zamolila ako želi podijeliti svoje osobno mišljenje i onda je on rekao da on osobno smatra da nije dovoljno istraženo ali da je i sama bolest dosta opasna pa bi se bilo dobro što je više moguće čuvati iako je svjestan da je to skoro pa nemoguće. Muž je pitao svoju dr.opće prakse koja je aposlutno za, a moj dr.opće prakse nije htio ni komentirati već me uputio na mog ginekologa. Osobno smatram da nitko pa ni doktori ne mogu sa sigurnošću reći da li je cijepljenje u trudnoći sigurno ili ne te se sve na kraju svodi na osobno mišljenje. Podržavam svačiju odluku i smatram da svatko ima pravo birati za sebe. 💕

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Sunašce sve najbolje ti želim za rockas 🥰♥️🎉 da ga lijepo provedes ♥️

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Shea

    Shea

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Cure, sad ja ovako nevezano ulijećem s pitanjem.
    Znate li za neke dobre knjige koje prate recimo djetetovu prvu godinu života? Baš bi si nešto uzela ali u moru svega nisam shvatila šta bi bilo dobro.
    Ako ima neka mama koja je već nešto čitala ili trenutno čita, bila bih zahvalna za preporuku :)

    Termin 1.4.2022. 👼
    Curica 💓
    Anomaly scan 4.12.2021. uredan

    Idući pregled 25.2.2022.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.