Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Sunašce83

    posvudusa

    Pitanje, šta je to tako štetno u baby maramicama? Imam ooogromnu zalihu Pampers Aqua Pure i to sam mislila koristiti.

    Pa ja koristila klincima isto te pampers aqua i jgl mast. Nikad problema ni crvenila. Samponic od lavande tako i ulje mislim da johnson. Ali ovisi i o bebicama koliko im je koza osjetljiva pa tu treba malo pripaziti.


    Moji su oboje imali bas teski oblik dermatitisa i dan danas po zimi dobiju.
    Uvijek sam tretirala domacim nevenom,kokosovom ulju i slicno. Puno domacih stvari sam probala,bilo je nesto sto pomaze a nesto ne..
    Na johnson su npr oboje reagirali osipom.
    To je sve do bebe,ne pase svakoj bebi sve.
    Moji su podlozni tome jer ja kao i moja mama imamo razne dermatitise.
    Na zalost upoznata sam i sa kortikosteroidima tako da naklapanja o kozmetici je za mene osjetljiva tema.Svako je dijete individua za sebe.
    Od vlaznih koristim te i violetine koje su na bazi vode takoder.
    Kreme za guzu nisam koristila ako im nije krenulo crvenilo.
    I eto… svatko neka radi kako misli da je najbolje.
    Nama mustela npr.nije pomogla nista
    A derma nam je odlicna
    Od La roche su dobili crvenilo uz ogromnu vrisku jer ih je peklo…Jako puno toga isprobano,ali bas puno…

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Demi30

    Evo me cureee 😊 Ležim i jedem, odjednom metem sve pred sobom. Strah me stat na vagu 😂 Krvaruckanje je još prisutno pa sam bas oprezna. Baby watcher ce se vjerojatno pokvarit koliko ga koristim 🤦‍♀️🤦‍♀️ Jedva cekam taj pregled za 2 tjedna. Jutros sam se odjednom probudila s trudničkim trbuhom pa sam malo fascinirana sad 😂


    Hejj😍 ma samo ti jedi,kako se kaze ako netko prigovara pojedi i njih🤣🤣🤣
    Koliko ga puta dnevno palis? Priznaj 😁🤣😍

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Demi30

    Demi30

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Tejuska 2-3 dnevno 🤦‍♀️😂 Sram me i napisat. Ali bude mi lakše. Jedva čekam osjetit neke pokrete, pa ću vjerujem malo odahnut. Kad stane ovo krvarenje slavit ću 🙌
    Dubrovčanka iskoristi lijepo put za sebe i uživaj 🥰 Kupuj sitnice, uživaj na adventu i iskoristi svekrvu 😂

    29👩‍❤️‍👨33
    stiže nam 🎀💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Demi30

    Tejuska 2-3 dnevno 🤦‍♀️😂 Sram me i napisat. Ali bude mi lakše. Jedva čekam osjetit neke pokrete, pa ću vjerujem malo odahnut. Kad stane ovo krvarenje slavit ću 🙌
    Dubrovčanka iskoristi lijepo put za sebe i uživaj 🥰 Kupuj sitnice, uživaj na adventu i iskoristi svekrvu 😂


    Hhaha ma bas te briga,bitno da je tebi lakse ♡ I mene je spasio od brige ♥️ A vjerujem da ces za 2tj osjetiti pomalo ☺

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    Tejuska hahahhaa ja sad ponosna kako ga ne palim Al sam ga zato silovala prije. Pa eto uspjela i bateriju već mijenjati 🤣🤣🤣. A nije da sam satima slušala svaki dan. Zato Demi samo ti slušaj bebicu. Najljepše nešto. Još sad kad krenu pokreti. Ma divota. ❤️ I poslušati ću te za sve šta si rekla za put 🤣
    Ja ću danas bor da okitim🤣 svake godine sve ranije i ranije. Al volim taj božićni duh. Ko malo dijete sam. Ja još stavljam čizmicu na prozor za Sv.Nikolu pa jedni drugima kupujemo slatkiše 🤣🤣


    Silovala 🤣🤣 hahaha 
    Jooj bas divno za bor ♡ I mi stavljamo cizmice 😅😅 
    Obozavam Bozic i to doba 🤩

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Demi30

    Demi30

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Joj, i ja bi ga najradije okitila odmah, ali čekam nekoga da mi dođe pomoći otpakirat i raširit bor, počistit iza kuću itd. jer ne smijem sama ništa dizat niti radit nepotrebne pokrete.  Muž mi je i za ovaj Božić na brodu 😩😩 Poludit cu dok se ne vrati (tek za 2.5 mjeseca). Ovisim o mojim starcima i svekrvi, svaka im čast jer nebi prezivila bez njih ali nas dvoje smo navikli na svoj mir. Sad mi njega nema, a oni stalno ulijeću sa tećicama, vrećicama, posudama, a ja ko kip ležim 😩

    29👩‍❤️‍👨33
    stiže nam 🎀💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Žene čitam vas, ali ne stižem ništa pisati, kod nas bauštela žestoka 😂😂 ali zalaufali se pa se ne žalim 😅
    Šti se tiče putovanja, ako je sve ok ja bi uvijek išla svuda, naravno uz češća stajanja i to, da se baš ne nabija cerviks, ali nema razloga da si sad sve uskraćuje trudnica ako je stvarno ok. 
    Ja sam u prvoj trudnoći zadnji put odradila u 34. tjednu, išli na produženi vikend u Ljubljanu, još ja budaletina zaboravila pokupit papire sa stola, trudnički fascikl, jel haha
    Ali sve bilo okej, a za ne daj Bože pa postoje bolnice posvuda, mislim šta možeš sad i ako neš bude. Može biti i kod kuće dok sjediš realno 🤷‍♀️
    Vi koje ste imale dobre preglede čestitke ❤️❤️❤️  ja sad već čekam svoj, još malo 🤭🤭

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka


    Ja ću danas bor da okitim🤣 svake godine sve ranije i ranije. Al volim taj božićni duh. Ko malo dijete sam. Ja još stavljam čizmicu na prozor za Sv.Nikolu pa jedni drugima kupujemo slatkiše 🤣🤣


    Blago tebi, moj muž “grinč” nam ne da. Prošle godine smo ga (mala i ja) jedva nagovorili dan prije Badnjaka da kitimo i to samo mali bor na katu. Za veliki nije htio ni čuti! Ako ima neka neki savjet ili tabletu za njega, slobodno javite 😋🤣🤣🤣 

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    Tejuska hahahhaa ja sad ponosna kako ga ne palim Al sam ga zato silovala prije. Pa eto uspjela i bateriju već mijenjati 🤣🤣🤣. A nije da sam satima slušala svaki dan. Zato Demi samo ti slušaj bebicu. Najljepše nešto. Još sad kad krenu pokreti. Ma divota. ❤️ I poslušati ću te za sve šta si rekla za put 🤣
    Ja ću danas bor da okitim🤣 svake godine sve ranije i ranije. Al volim taj božićni duh. Ko malo dijete sam. Ja još stavljam čizmicu na prozor za Sv.Nikolu pa jedni drugima kupujemo slatkiše 🤣🤣


    Ma samo daj,ja sam ga okitila prije 3 dana 🌲I baš sam danas dragom kupila slatkiše i šibu za čizmicu a on je jadan bio u panici jer on meni ne smije slatkiše radi povišenog šećera pa sam si izabrala 2 knjige koje mi je naručio… 🤩 

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • katsy

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Dubrovcanka, narucila sam istu kadicu kao i ti s one stranice gdje je bio popust. Upravo je kadica stigla, zadovoljna sam, ali nema onih nogica kako je na slikama prikazano (ko stalak), jel tebi dosla kadica?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.