Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lovely_

    Dubrovčanka i Posvudusa baš su vam slatke bušice 😍 meni je sad za vikend iskočilo malo i sad ga stalno mazim 🤭
    Cure kada su vam počeli raditi abdominalno uzv umjesto vaginalno? Mislite da imam šanse da mi sutra rade uzv preko trbuha napokon? 😁


    Meni je vec sa 12tt ☺ Ali zadnji puta i jedno i drugo..Ne smeta me to uopce,bitno da je sve u redu ..
    Na porodu ionak izgledas jadno,krvavo i nikakvo,ne treba vas bas uznemiravat taj vaginalni pregled..Meni je to normalno i cist ok ☺

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ajmeee cure pa jos 1tj i na pola puta sam 😍😍 S vama sam tu od 4tt 🙊🙊 Morah se pohvaliti haha.
    Kako ste mi jutros?
    Sta cete kuhat danas?😅

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Kriss

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Jutro cure, evo da vas sve pozdravim malo, nisam vam se dugo javljala. 🙈 
    Ipak smo imali koronu, svi, bili su blagi simptomi(začepljen nos i dva dana grlobolja) pa smo izašli iz izolacije u ponedjeljak, napokon. Ajde nek smo mi i to sad riješili pa se nadam da smo s boleštinama mirni do iduće zime. Ja sam se s kućnim testirala prije izlaska za svaki slučaj da ne bi koga zarazila i kaže da sam negativna. Danas sam otišla obaviti OGTT i uzv jer mi je to ostalo prije virusića.
    Uspjela sam popiti tekućinu glukoze, čak mi je bilo i fino 😂😂
    Jedva čekam uzv sad nakon toga da vidimo bebačicu napokooooooooon❤️
    Sretno svima s pregledima danas, tko nam je bolestan nek brzo ozdravi i šaljem vam puno pozitivne energije i lijepi dan. ❤️❤️

    [lilypie.com]

  • lu

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Ja sam ispod 100 dana do termina 😁 Počet će me panika hvatati

    👩35, 🧔40
    👶2008,👶2012
    3/2021 missed ab u 10. tj
    Nifty uredan, stiže cura 💗
    Termin 13.3
    Euthirox 100, hashimoto

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Dubrovčanka

    Curke može mišljenje od vas.
    Dakle planiramo ići kod njegovih za Slavoniju sad za blagdane. Tad ću biti znači cca u 29om tjednu. Dali mi je to pametno i dali biste vi išle? Imam li razloga za strah?
    Pričala sam s gynom o tome zadnji put rekao je. Neće mi reći dal da idem ili ne dok ne prođe slijedeći pregled. To je prije puta.


    Ja ti se svako malo vozim sa svojim muzem u kamionu, do slovenije, evo sad smo isli do dakova, treba nam 3.5 sata do tam i isto toliko i natrag. Ali se sve oduzilo. Jedino sto mi se svako malo piskilo. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Kozmetika 
    Ja sam svoje kupala u malo ulja i u trudi samponu. Trudi mi predivno mirise, ima ga samo u ljekarnama. I njihove vlazne maramice su tako fine i mekane i mirisne.  
    moji nikad nisu imali neki problem sa kozom, mala zimi nesto suhlju, nju sam mazala sa eucerinom.
    Koristila sam vlazne od violete 99%water i obicnu bademovu iz ljekarne. Pogotovo jer na pocetku svako malo kakaju, nekako mi je ona odrzavala mekocu koze.
    Ako se guza znala zacrvenit, tu mi je bila nivea sos krema ili becutan sa nevenom. Sudocrem mi je uvijek jos vise znao spaliti kozu.  Ostalih nekih problema nismo imali.
    Da kucnem, eva u 3 godine jednom bila bolesna(bronhitis), a vito u godinu i pol ni jednom. Sva cjepova prosli bez temp, svi zubici izasli bez da sam i za jednog znala. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    _Katja_

    Netko je danas pitao za higijenu bebica. Imate divnu prirodnu kozmetiku za bebe od Welede, sto posto sigurna za bebe. Ili Alverde, Lavera…Ove stare kreme kao Sudocrem i slične su s naftnim derivatima, to bi svakako trebalo izbjegavati.
    I pelensko područje se cisti blaznicama i toplom vodom, nikako vlažnim maramicama. Sigurno to već znate, ali možda je nekome promaknulo.
    Jedine vlažne maramice koje su bez deterdženata su WaterWipes, malo skuplje, ali jedina zdrava opcija koliko znam kod nas.
    Nemojte me hejtati zbog ovog zelenog posta 🍀😅


    Sorry ja ću udariti kontru 🤣🤪! Mislim da su sve kreme za bebe ispitane po sličnim standardima, samo pojedine firme imaju bolji PR. Tako da ja osobno više volim “domaće”, jer ljudi moramo i mi negdje raditi, a ne samo Francuzi i Njemci. Kad sam imala neku kožnu bolest išla sam kod 100 stručnjaka i nitko mi nije pomogao, naravno prepisali 100 različitih krema, skupih i stranih. Na kraju sam došla do predivne dermatologice koja mi je objasnila da je to stres i da se mažem s Pavlovićevom masti, u roku par dana prošlo. Malu od rođenja mažem s njom i od rođenja ju brišem vlažnim maramica, haha Nikad u životu nije imala crvenu guzu ili osip. Nisam mišljenja da su vlažne maramice izašle iz pakla,haha 🤣🤣🤪🤪Kad se rodila prala sam ju u vodi s par kapi “svježe prešanog bademovog ulja”, nije se pokazalo niti dobro, niti loše. Tako da sam mišljenja da što inače odgovara toj obitelji od preparata, to treba koristiti i beba, naravno prilagođeno i što manje to bolje. Bebe su tako mirišljave i imaju tako lijepu kožu da je šteta išta stavljati na nju! 👣🧸👣

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Lovely_

    posvudusa

    Meni svaki put ide vaginalni pregled prstima, vaginalni UZV za cerviks i onda abdominalni uzv. Njega su mi krenuli raditi sa 16 tj.
    Kad pročitam ove horore oko skraćivanja cerviksa, samo nek čačkaju koliko žele. Idem jednom u 4 tjedna pa neka me cijelu pregledaju

    Meni još niti na jednom pregledu nisu spominjali cerviks 😲🤔
    Jel to zato jer je sve ok ili ga nisu ni gledali 🤔
    Danas baš moram pitati malo onda za to.


    Meni ga je prvi put spomenuo kad sam bila 16tt i otada ga uvijek pogleda i iskomentira da je sve u redu. Ako ti danas ne spomene,svakako ga pitaj 😉

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar meri97

    meri97

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    posvudusa

    Meni svaki put ide vaginalni pregled prstima, vaginalni UZV za cerviks i onda abdominalni uzv. Njega su mi krenuli raditi sa 16 tj.
    Kad pročitam ove horore oko skraćivanja cerviksa, samo nek čačkaju koliko žele. Idem jednom u 4 tjedna pa neka me cijelu pregledaju


    I meni svaki puta tako. Prvo vaginalni uzv,onda opipa cerviks i na kraju preko trbuha gledamo baby

    https://lbdf.lilypie.com/dmWEp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    MarijanaMartin

    _Katja_

    Netko je danas pitao za higijenu bebica. Imate divnu prirodnu kozmetiku za bebe od Welede, sto posto sigurna za bebe. Ili Alverde, Lavera…Ove stare kreme kao Sudocrem i slične su s naftnim derivatima, to bi svakako trebalo izbjegavati.
    I pelensko područje se cisti blaznicama i toplom vodom, nikako vlažnim maramicama. Sigurno to već znate, ali možda je nekome promaknulo.
    Jedine vlažne maramice koje su bez deterdženata su WaterWipes, malo skuplje, ali jedina zdrava opcija koliko znam kod nas.
    Nemojte me hejtati zbog ovog zelenog posta 🍀😅

    Sorry ja ću udariti kontru 🤣🤪! Mislim da su sve kreme za bebe ispitane po sličnim standardima, samo pojedine firme imaju bolji PR. Tako da ja osobno više volim “domaće”, jer ljudi moramo i mi negdje raditi, a ne samo Francuzi i Njemci. Kad sam imala neku kožnu bolest išla sam kod 100 stručnjaka i nitko mi nije pomogao, naravno prepisali 100 različitih krema, skupih i stranih. Na kraju sam došla do predivne dermatologice koja mi je objasnila da je to stres i da se mažem s Pavlovićevom masti, u roku par dana prošlo. Malu od rođenja mažem s njom i od rođenja ju brišem vlažnim maramica, haha Nikad u životu nije imala crvenu guzu ili osip. Nisam mišljenja da su vlažne maramice izašle iz pakla,haha 🤣🤣🤪🤪Kad se rodila prala sam ju u vodi s par kapi “svježe prešanog bademovog ulja”, nije se pokazalo niti dobro, niti loše. Tako da sam mišljenja da što inače odgovara toj obitelji od preparata, to treba koristiti i beba, naravno prilagođeno i što manje to bolje. Bebe su tako mirišljave i imaju tako lijepu kožu da je šteta išta stavljati na nju! 👣🧸👣


    Pavloviceva je isto super kremica. I to sto kazes, svakome nesto drugacije odgovara. Recimo meni doma pase langelica gel za tusiranje, a mom muzu dove ili nivea. 
    Mene od dovea svrbi koza. Isto tak je i kod beba. Meni je taj trudi sampon toliko fino mirisao da sam morala barem malo glavicu nasamponirat 🙈 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.