Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Omerta

Broj poruka: 976

Prijavi adminu

Wow, svaka čast koje ste probale. Posvudusa, meni bi bio neugodnjak vjerojatno iako je to njima tamo sasvim normalno, a druga stvar treba pretrpit tu bol.. Po pričama s vremenom bude svaki put sve lakše.. Ili kako kome? Ps: ja sam isto ful dlakava, ono crne jake dlake na ful svijetloj skoro prozirnoj koži. Svaki dr*k se vidi. 
    Aarauch, daj preporuku za mašinicu..
    Dubrovčanka  Dobra si.. A jel možda nisi dovoljno često išla? 

Be the change you wish to see in the world..

posvudusa

Broj poruka: 223

Prijavi adminu

Ja sam tamnoputa jako ali i dlake crne one jake debele. 
    Cijelo tijelo mi je takvo, već sam kao dijete vadila hormone i sve živo ali dijagnoza je bila - zdrava si, samo jako jako dlakava 😂
    Ruke mogu počešljati, ledja isto, guza koma živa. I onda sam krenula na brazilsku plus na lasersko uklanjanje i moram priznati da je sad super, smanjilo se sigurno za 80%. Preporod. 

[lilypie.com]

Dubrovčanka

Broj poruka: 938

Prijavi adminu

Omerta išla sam godinu dana redovno. Moj korijen je prejak pogotovo dole. Tj samo dole 😂. Tako da mi nema pomoći. Od dečka sam dobila Lumeu u šestom mjesecu. Jednom se blicala(noge)saznala da sam trudna i stala. Al npr noge mi se odma počele razrijeđivat od lasera. 

👧🏻32 & 🧔🏻‍♂️29
    1. Mjesec 2020. krenuli pokušavati
    ➕nakon godinu dana(24.1.21)
    16.02.21 blighted ovum
    Idemo dalje ❤️
    05.07. ➕❤️
    19.7. Kuca nam srce 💓
    23.8. Nifty✔️Stiže nam💓
    [lilypie.com]

• lu

Broj poruka: 254

Prijavi adminu

Dubrovčanka tako je i kod mene 😒 iz korijenčine krv ide kad se dlaka počupa. Noge mogu čupati, ali ovo ne.

👩35, 🧔40
    👶2008,👶2012
    3/2021 missed ab u 10. tj
    Nifty uredan, stiže cura 💗
    Termin 13.3
    Euthirox 100, hashimoto

aarauch

Broj poruka: 182

Prijavi adminu

Omerta

Wow, svaka čast koje ste probale. Posvudusa, meni bi bio neugodnjak vjerojatno iako je to njima tamo sasvim normalno, a druga stvar treba pretrpit tu bol.. Po pričama s vremenom bude svaki put sve lakše.. Ili kako kome? Ps: ja sam isto ful dlakava, ono crne jake dlake na ful svijetloj skoro prozirnoj koži. Svaki dr*k se vidi.
    Aarauch, daj preporuku za mašinicu..
    DubrovčankaDobra si.. A jel možda nisi dovoljno često išla?

Babybliss trimer za kosu i bradu…ja sam kupila u müller😉

👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

• MarijanaMartin

Broj poruka: 258

Prijavi adminu

Ja sam sebi kupila grijač voska i papiriće za depilaciju i sama se depiliram (noge i dolje). Više boli dolje i znam si nekad na pregibima napraviti podljev, ali ništa strašno. U prošloj sam bila skroz i stalno sređena, u ovoja mi se neda! Samo se malo obrijem prije pregleda (ja i Madonina kćer,haha)

👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    [lilypie.com]

• lu

Broj poruka: 254

Prijavi adminu

Imam i ja i grijače za patrone i topilice za vosak i šećernu pastu,  a na kraju se brijem svako malo i to je to. Uzmem one venus što imaju na sebi neke gelove i ulje s tim se ne porežem

👩35, 🧔40
    👶2008,👶2012
    3/2021 missed ab u 10. tj
    Nifty uredan, stiže cura 💗
    Termin 13.3
    Euthirox 100, hashimoto

Sunašce83

Broj poruka: 604

Prijavi adminu

Nivea britvica zakon,svaki put prije pregleda,a bome i prije poroda da me ne masakriraju onim svojim obicnim zileticima.😂

38👫38 💙16 💜5 💙+ 7/21
    termin: 17.3.2022.
    [lilypie.com]

TiNa

Broj poruka: 427

Prijavi adminu

Ja sam isto vjerna kvalitetnijoj britvici, zenskoj pjeni za brijanje, nemam jak korijen i nikad mi ne ostaju one tockice tak da ja to brzo, hvala Bogu 

🧔35g
    🙎‍♀️33g
    Married
    19.07.+(clear blue)
    1🤰
    Prvi pregled 4.08.
    4.8.❤️kuca
    Folna, Novalac
    13.8.euthyrox 25mg
    18.8.pregled privatno :beba 2.5cm, sve oke
    7.9.mini anomaly uredan
    Termin 19.03.2022.

posvudusa

Broj poruka: 223

Prijavi adminu

Mene najviše strah pucanja na porodu pa ako me budu loše šivali da će mi onda i dlake užasno urastati.
    Mamu su mi šivali sve do anusa koliko je popucala jer sam ja bila bumbar, preko 4kg i 58cm 🙄
    A ja sam jako dlakava i već sam jednom operirala pilonidalnu cistu zbog tih dlaka pa me sad strah da se to ne bi ponovno pojavilo. 

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.