Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Fastazia

    Ja sam na kraju 2020. godine izgubila svoju bebu. Srce je prestalo kucati i to sam saznala na redovnom pregledu kojem sam se veselila urnebesno. Tuga i bol su ogromni, danas jednako boli. Znamo da imamo svog anđela 💗


    😥😥nadam se da ce sada biti sve savrseno i da docekas svoju 👶 ♥️

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Tejuska♡

    Arsancres

    Tejuškajel ti muž zna nekog dobrog zidara? Može biti i da ima firmu, nebitno, račun, na crno, samo da zna raditi 😅

    Joooj draga,ne zna,i mi smo jedva nasli za svoju kucu 🥴 a sad ne rade vise ti ljudi.


    Kao i svi dobri 😩 mi smo imali super tipa, otišao u njemačku 😑 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Cure sve koje ste izgubile bebu i morale proći sve to, moja iskrena sućut. Nema veće boli nego kad majka mora sahraniti svoje dijete. 
    Što se pokreta tiče, ja sam ih jako slabo osjetila u prošloj trudnoći. Skoro nikada i mrzila sam to pitanje od dr.,pogotovo pred kraj kad sam prenjela to su me stalno ispitivali. Ja sam lagala da osjećam, mislim da ima neki “veliki” broj što se treba dnevno osjetiti tipa 15? A ja jedva skupim 2,haha svejedno sam tvrdila da osjetim “15”. Ali sam cijelu trudnoću osjećala da je apsolutno sve u redu. Jednostavno sam znala i nisam htjela 1000 pregleda bezveze. I bilo je sve u redu, evo skače pokraj mene već 5 godina. Jednostavno je bila takva beba u trbuhu. Drugi put kad sam osjetila majčinski instinkt bilo je kad smo završile u bolnici, a svi su govorili da sam luda i da joj nije ništavila. Tako da apsolutno vjerujem u to. 

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • MarijanaMartin

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Za spavanje neznam što ćemo. Mala spava s nama ali toliko boksa nogicama da me strah za trudnoću. Beba će naravno spavati pokraj mene, tako da si sama uzme “večeru” i “doručak”,haha Mislila sam možda prvih par mjeseci beba i ja da odemo u dječiji sobu, a muž i mala da ostanu u bračnom. Neznam, ta odluka nas još čeka!

    👸 36
    🤵48
    👶- 2016
    💉 2. Pfeizer- 07.05.2021
    + 05.06
    Dolazi nam dečko Martin👣
    Termin poroda 25.02.-06.03.2022
    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka341

    Tonka341

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    Cure koje ste izgubile bebe jako mi je zao :(. 
    Anchy dok se samo sjetim toga sva pretrnem. Sve smo se opustile, bile u tim “sigurnim” tjednima, lijepim temama o kupovini i ostalom i onda takav sok i hladan tus. Nikad necu zaboraviti kako si tih dana govorila da slabije osjetis bebu pa smo te iscekivale s vijestima iz bolnice i onda takve vijesti…,ne ponovilo se…, sigurno ce sada biti sve u redu i kao sta kazes malena ce imati svog andela cuvara 🤗. Dok sam jos bila u Viber grupi cesto smo se sjetile tebe i Tiki. Za Tiki smo tada vidjele da je trudna i nedavno je rodila curicu a za tebe nisam znala i toliko sam se obradova kad sam vidjela tvoje ime ovdje s nama 😍.
    Arsancres i mi smo kupili krevetic i stavili ga pored naseg i spustili skroz stranicu ali kako sam imala carski jako mi je nezgodno bilo stalno ga dizat i vracat pa smo ga stavili u gnjezdo izmedu nas. Onda kad je malo ojacao i ja usavrsila dojenje lezecki bi dio noci spavao u kreveticu a pred jutro bi ga prebacila u nas krevet, ali onda kad su krenuli zubi, regresija sna, nacicavanja i ostala cudesa odustala i od onda je skroz s nama i super nam je tako ☺. Krevetic nismo maknuli pa kad dode nova beba vidjet cemo tko ce u njega od njih dvoje. Kako sada stvari stoje muz ce 😂. Salim se.
    Zelim vam svima ugodan vikend! Ja jedva cekam iduci tjedan svoj pregled da vidim bebicu i mozda napokon saznam spol,bas sam jako nestrpljiva 🤭.

    [lilypie.com] Ante 💙 [lilypie.com] Maro 💙

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Evo mene opet u ponoć 😆
    Sad sam pojela dva kolača prije spavanja 😬
    Hvala svima na čestitkama za mog dečka 💙 Joj tako mi je to neobično reci 😊
    Boli me srce kad čujem price mama koje su izgubile bebe, nazamisliva bol 💔
    Anchy terminušo 😊 taj tvoj pozitivan stav i kako se nosiš sa svime je nešto prekrasno ❤️ Ovog puta mora sve biti dobro 🤗 
    Tonka 😂😂😂 Da će muž u krevetić, hahah, mogao bi i moj, da bar stane u njega 🙈
    Coksa ljubomorna sam koliki krevet imate 😮 Takav ce i nama trebati da se svi potrpamo 😊
    Laku noć i ugodan vikend svima ☺️

  • Avatar MarTo

    MarTo

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    antonela98

    Cak sam razmisljala i prebacit se kod privatnika, ali mislim da je ona tip osobe koji mi ne bi izdavao uputnice jer sam ju napustila!
    Jedino kad bih nasla dr.koji radi u bolnici, mozda bi tako funkcioniralo..


    Ja sam prošli put na pregledu bila 15+6 i radio mi je 1. put preko trbuha u kombinaciji s vaginalnim da pogleda još bolje donji dio leđa bebe i par stvari. Tad mi je rekao da je 16 tjedan granični, i da nakon ovog pregleda uzv ide preko trbuha, a u slučaju potrebe samo vaginalno. Sto se cerviksa tice bio mi je na zadnjem pregledu 4,4 ali mi je isto tako rekao da sve što je iznad 3 je dobro. A što se štitnjače tice ja bi ponovila nalaz na tvom mjestu. Meni je prvi bio 3,3 u prvom tromjesečju, i tad me trazio da ponovim kroz par dana, ponovljeni je bio 2,8 (za prvo tromjesečje kaze je ok sve do 2,5) no rekao je da mi nece uvoditi terapiju jer je to malo odstupanje i da ponovim nalaz u 15 tjednu. Ponovila i bio je 2,8 sto je normalno za drugo tromjesečje.
    Mislim da malo previše brines i da se trebas malo mozda vise opustiti. Svi mi brinemo, ali nekad treba napraviti granicu i rez izmedu zdrave brige i one koja mozda samo može prouzročiti jos neke dodatne probleme. 
    A svakako mislim da trebas promjenit ginekologicu ako joj ne vjerujes i ne uljeva ti odredenu dozu sigurnosti i povjerenja. Iako malo je ovih ginekologa koji ce puno s tobom pricati, umirivati te, koji su empaticni i sl. Meni je moj super, konkretan je, strucan, pravi streber kako kaze za sebe, objasni sve i zeli da sve razumijem, uvijek sve prodemo detaljno, i imam priliku sve pitati. I sve to skupa daje mi jednu povecu dozu smirenosti.

    🕺34g
    💃 32g
    1🤰🏽 24.03.2022.
    Clearblue + (1.8.)
    Beta HCG + 88.000 (9.8.)
    1. pregled (18.8.) ❤️
    2. pregled (8.9.) anomaly + kombinirani 🆗
    PreMama Duo
    3. pregled (6.10.) stiže nam 💙
    4. pregled (3.11.) uredan anomaly scan + 💙 100%

  • Avatar MarTo

    MarTo

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    antonela98

    Skroz sam negativna, cak mislim da i nije zbog prosle neuspjesne trudnoce nego jer mi ginicka nista ne objasni. Ja odem s pregleda bez da ista znam i onda mozgam svojevoljno.
    A tip osobe sam koji voli sve znat i onda bit praktican i rjesavat problem. Ona tri recenice ne izmjeni samnom na pregledu.
    I tak iz mjeseca u mjesec. Ludost, poslije poroda me mogu odvest na psihijatriju 🙄🙄🙄


    Mislim da moraš i sama poradit na tome da budes pozitivnija, vedrija, i ne brines toliko. A ginekologica bi ti sigurno rekla da nešto nije ok. Pokušaj s njom razgovarati na idućem pregledu. I ako ti je uistinu bitno promjeni ginekologa. Znam da je gubitak tezak, i da je strah sada još puno veći, ali pokusaj što više bit pozitivna i posveti više paznje sebi i bebi, vama uz manje brige i razmišljanja kako nesto mozda nije ok.

    🕺34g
    💃 32g
    1🤰🏽 24.03.2022.
    Clearblue + (1.8.)
    Beta HCG + 88.000 (9.8.)
    1. pregled (18.8.) ❤️
    2. pregled (8.9.) anomaly + kombinirani 🆗
    PreMama Duo
    3. pregled (6.10.) stiže nam 💙
    4. pregled (3.11.) uredan anomaly scan + 💙 100%

  • Avatar Tonka341

    Tonka341

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    MarTo

    antonela98

    Cak sam razmisljala i prebacit se kod privatnika, ali mislim da je ona tip osobe koji mi ne bi izdavao uputnice jer sam ju napustila!
    Jedino kad bih nasla dr.koji radi u bolnici, mozda bi tako funkcioniralo..

    Ja sam prošli put na pregledu bila 15+6 i radio mi je 1. put preko trbuha u kombinaciji s vaginalnim da pogleda još bolje donji dio leđa bebe i par stvari. Tad mi je rekao da je 16 tjedan granični, i da nakon ovog pregleda uzv ide preko trbuha, a u slučaju potrebe samo vaginalno. Sto se cerviksa tice bio mi je na zadnjem pregledu 4,4 ali mi je isto tako rekao da sve što je iznad 3 je dobro. A što se štitnjače tice ja bi ponovila nalaz na tvom mjestu. Meni je prvi bio 3,3 u prvom tromjesečju, i tad me trazio da ponovim kroz par dana, ponovljeni je bio 2,8 (za prvo tromjesečje kaze je ok sve do 2,5) no rekao je da mi nece uvoditi terapiju jer je to malo odstupanje i da ponovim nalaz u 15 tjednu. Ponovila i bio je 2,8 sto je normalno za drugo tromjesečje.
    Mislim da malo previše brines i da se trebas malo mozda vise opustiti. Svi mi brinemo, ali nekad treba napraviti granicu i rez izmedu zdrave brige i one koja mozda samo može prouzročiti jos neke dodatne probleme.
    A svakako mislim da trebas promjenit ginekologicu ako joj ne vjerujes i ne uljeva ti odredenu dozu sigurnosti i povjerenja. Iako malo je ovih ginekologa koji ce puno s tobom pricati, umirivati te, koji su empaticni i sl. Meni je moj super, konkretan je, strucan, pravi streber kako kaze za sebe, objasni sve i zeli da sve razumijem, uvijek sve prodemo detaljno, i imam priliku sve pitati. I sve to skupa daje mi jednu povecu dozu smirenosti.


    I ja budna u ove kasne sate. Neka nesanica mi je dosla i ne mogu zaspati. Mislim da si ti pitala za Merkur. Vidim da si i moja terminusa 😁. Ugl.ja sam tamo rodila prvo dijete i planiram i drugo. Imala sam hitan carski pa sad ne znam kako je na vaginalnom porodu, ali sam puno vremena provela na potologiji trudnoce i bas sam bila zadovoljna doktorima. Odjel babinjaca mi je bio tako tako. Nije da me odusevio, ali nije sad ni neka drama. Sve u svemu pozitivno iskustvo imam od tamo pa zato i drugo planiram tamo roditi.

    [lilypie.com] Ante 💙 [lilypie.com] Maro 💙

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Antonela98 ja bih ti savjetovala da promijeniš ginekologa, ili da barem odeš privatniku, koliko sam skužila ti si u Zgu, a tu stvarno ima dobrih privatnika. Moj je prvi divan. Ja sam mislila da će moj socijalac isto svakako reagirati na to privatno vođenje trudnoće, ja sam se kod njega prebacila samo da imam karton, ali sam mu iskreno rekla da želim voditi trudnoću privatno i odlično je prihvatio, čak štoviše, oni su ti ionako prepuni i trudnice su im realno velika obaveza. On mi je rekao da nema problema, ali je skužio da sam i ja sva ko kuhana noga 😅 rekao je da on smatra da je jako bitno da žena sama odabere dr. za trudnoću i da je to posebno stanje koje iziskuje odnos na povjerenju, kao trener i vrhunski sportaš. Da trudnica i dr.moraju biti tim, a ako ja osjećam da mi je taj dr. dobar i da je to to, da on ne misli se petljati niti mene forsirati da ja idem k njemu, a povjerenje imam u nekog drugog. Meni je to tako bila staložena reakcija, iako apsolutno shvaćam da je on zapravo zakonski odgovoran za moje uputnice, ali hoću reći da ih ima i normalnih. Trudnoća je stvarno nešto što ti ne bi trebalo prolaziti u grču, već si dosta pregurala, do TA nemaš cijelu vječnost, a skrb koju možeš dobiti kod nekog privatnika ti može olakšati uvelike. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.