Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    I shvaćam te da se osjećaš loše jer žena šuti, jednostavno, možda ona nije loš doktor, ali ti imaš pravo na tretman koji je ipak više od šutnje 🤷‍♀️i nema potrebe za bezobrazlukom, šta god ti nju pitala. Ja se uopće ne bih složila s tim da se doktori uvijek slušaju i da bih rekli oni sigurno da neš ne štima.. Puno je trudnoća uništeno zbog kojekakvih doktora i aljkavosti. Nije to sad ništa upućeno isključivo tebi, nego stvarno je takvih priča puno i nisu svi doktori savjesni i ne pridaji svemu pažnju. 
    Ja nisam imala prvo u planu voditi trudnoću privatno budući da sam očekivala eto da ću preko hzzoa dobit uslugu za koju mi skidaju pare s plaće, ali sam imala tako ružno iskustvo u početku da sam se naručila kod tog privatnila na drugo mišljenje i ostala kod njega, također i nakon trudnoće, a evo sada i s ovom. I ne mislim mijenjati ginekologa. Ja sam si to tako posložila da ću kupiti neš jeftinije ili polovno za bebu, a te novce ću dati za privatno vođenje trudnoće. I vrijedi svake lipe. Meni je neopisiva sigurnost da ja mogu svog dr. nazvat bilo kad, doslovno, poslati mail, sms, pa čak sam mu se i na whatsapp javljala, čovjek dostupan uvijek, nebitno jel vikend ili 23h navečer.
    Vjerojatno ti te strahove hrani još ta cijela situacija, a čemu.. Misli na sebe i na bebicu ❤️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MarTo

    MarTo

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    @Tonka341 Da, planiram rodit tamo, jer ginekolog kod kojeg se privatno kontroliram radi na Merkuru, iako realno tko zna tko će mi bit na porodu, al bar one zadnje preglede kad krenem u bolnicu ću obavljat kod njega. Prijateljica mi je prošle godine rodila tamo i isto nije nešto bila oduševljena s odjelom babinjaca. Al sve ostalo joj bilo pozitivno, pa se nadam da će i nama 🤗 a sad je stvarno vrijeme za spavanje, vec par noći zaredom nekako teško zaspem, tj. ne spava mi se. Sve razmišljam da me možda i mob previše razbudi, al navečer je jedino vrijeme kad stignem malo više posvetiti vremena istraživanju, čitanju i proučavanju svega vezano uz trudnoću, porod… Noc 😴

    🕺34g
    💃 32g
    1🤰🏽 24.03.2022.
    Clearblue + (1.8.)
    Beta HCG + 88.000 (9.8.)
    1. pregled (18.8.) ❤️
    2. pregled (8.9.) anomaly + kombinirani 🆗
    PreMama Duo
    3. pregled (6.10.) stiže nam 💙
    4. pregled (3.11.) uredan anomaly scan + 💙 100%

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jutro curke ☕
    Tonka sjetim se i ja vas ljetnica. Bas me i zanima kako su neke od cura i bebaci jos pamtim nikove 🙈
    —-
    Tu sam s nekim o eurojacpotu pricala…jucer sam odigrala i nista 😅 mislim da sam ja za ovu godinu svoj eurojacpot dobila. 

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/8bLxNQZ [ibb.co] 
    Busice na sunce. Ja sam mali tenkic😁 ali nikakvih tegoba za sad nemam. Stvarno, kako su prestale mucnine sve je super. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar CoKSa

    CoKSa

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Lovely_

    CoKSa

    https://ibb.co/8bLxNQZ [ibb.co]
    Busice na sunce. Ja sam mali tenkic😁 ali nikakvih tegoba za sad nemam. Stvarno, kako su prestale mucnine sve je super.

    Ajme predivna trudnica i predivna bušica 🤩🤩
    Ja još nemam bušicu jer je još rano. Kada se tebi počela vidjeti bušica i kada su ti prestale mučnine? Ja živim za dan kad će mi prestat mučnine jer umirem, svaki dan mi je sve gore 🤣


    Meni je treca trudnoca u malom razmaku, pa vrlo brzo, vec od 10 tjedna je to bio vec dolje trudnicki trbuh. A mucnine su mi prestale tek sa 16 tjedana. Tad sam zadnje bila i na infuziji. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MarTo

    MarTo

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    CoKSa

    https://ibb.co/8bLxNQZ [ibb.co]
    Busice na sunce. Ja sam mali tenkic😁 ali nikakvih tegoba za sad nemam. Stvarno, kako su prestale mucnine sve je super.


    Predivna, zračiš 🥰

    🕺34g
    💃 32g
    1🤰🏽 24.03.2022.
    Clearblue + (1.8.)
    Beta HCG + 88.000 (9.8.)
    1. pregled (18.8.) ❤️
    2. pregled (8.9.) anomaly + kombinirani 🆗
    PreMama Duo
    3. pregled (6.10.) stiže nam 💙
    4. pregled (3.11.) uredan anomaly scan + 💙 100%

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ljepotice ♡
    Zelim vam lijep vikend,da ga lijepo provedete 🥰

    Coksa super izgledas ♥️

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lovely_

    CoKSa

    Lovely_

    CoKSa

    https://ibb.co/8bLxNQZ [ibb.co]
    Busice na sunce. Ja sam mali tenkic😁 ali nikakvih tegoba za sad nemam. Stvarno, kako su prestale mucnine sve je super.

    Ajme predivna trudnica i predivna bušica 🤩🤩
    Ja još nemam bušicu jer je još rano. Kada se tebi počela vidjeti bušica i kada su ti prestale mučnine? Ja živim za dan kad će mi prestat mučnine jer umirem, svaki dan mi je sve gore 🤣

    Meni je treca trudnoca u malom razmaku, pa vrlo brzo, vec od 10 tjedna je to bio vec dolje trudnicki trbuh. A mucnine su mi prestale tek sa 16 tjedana. Tad sam zadnje bila i na infuziji.

    Ajme tek sa 16 tjedana 😲🥴🥴 meni svi govore da to prestane ranije, ali očito nije to baš tako crno bijelo


    Meni je prestalo,tu i tamo me ulovi ali samo navecer 🤭 svi smo mi drugaciji.

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar elle 🙋‍♀️

    elle 🙋‍♀️

    Broj poruka: 528

    Prijavi adminu

    Lovely_

    CoKSa

    Lovely_

    CoKSa

    https://ibb.co/8bLxNQZ [ibb.co]
    Busice na sunce. Ja sam mali tenkic😁 ali nikakvih tegoba za sad nemam. Stvarno, kako su prestale mucnine sve je super.

    Ajme predivna trudnica i predivna bušica 🤩🤩
    Ja još nemam bušicu jer je još rano. Kada se tebi počela vidjeti bušica i kada su ti prestale mučnine? Ja živim za dan kad će mi prestat mučnine jer umirem, svaki dan mi je sve gore 🤣

    Meni je treca trudnoca u malom razmaku, pa vrlo brzo, vec od 10 tjedna je to bio vec dolje trudnicki trbuh. A mucnine su mi prestale tek sa 16 tjedana. Tad sam zadnje bila i na infuziji.

    Ajme tek sa 16 tjedana 😲🥴🥴 meni svi govore da to prestane ranije, ali očito nije to baš tako crno bijelo


    meni su prestale sa 13 😊 eto nadam se da ce i tebi proci sto prije…

    💁‍♀️32g.- nizak amh (1,6)
    💁‍♂️30g.-sve ok
    BETAPLUS
    1.IVF 06/2021 - 3 folikula - 3 oplođene j.stanice,vraćen 1 dvodnenvni 🙃
    12dnt beta 183,2 14dnt beta 364,2
    27.02.2022. 💕💕💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Meni su se u 13-14.tjednu smirile, do tada užas, a u prvoj trudnoći ništa, jednom povraćala, možda još par puta mi došlo slabo, ali neusporedivo s ovom.
    Dubrovčanka ja sam baš pokrete prave počela osjećati tamo u 21-22tjednu u prvoj, da baš možeš skužiti da je pokret, ovo prije su mi bili mjehurići pa neš kao kruljenje hahah, sad već ranije puno ali samo zato što kužim sad da je to beba.. Onda još “nijesam školovala” 😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.