Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Iva0202

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Sretan majcin dan! 
    Ja sam dobro hvala na pitanju, u zadnje vrijeme mi je trbuh bas tvrd i imam neko manje stezanje ali gotovo da i ne osjecam…bebica je jakoooo aktivna vjerujem da mu je vec pretjesno i hoce van🙏🏼😇.  Htjela sam pitati imate li vi potporu partnera kroz ove teske dane? Malo da dodemo i na tu temu😬. Inace kako ste vi? 

    Luka 👶🏼 04.06.2022.

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Sretan vam majčin dan 🥰🥰🥰😇
    Katja mi bi otišli, moj muž vrlo rado sutra odmah, ja bih pričekala da mi beba barem malo naraste.. Mislim da se nisam u stanju posložiti tak u skroz nepoznatom s dvoje male djece od kojih bi jedno bilo eto beba par mjeseci, ja znam onako neš minimalno jezika, za osnovno sporazumit se, puno više razumijem, ali da trebam napisat 😅 vjerujem da bi mi sigurno bilo lakše naučit kad već imam neku podlogu, ali meni je njemački baš težak, jebate pas 🐽🐽
    Učila sam ga godinama, al to je sve nula u usporedbi kad ti stvarno negdje moraš koristiti taj jezik. A moj muž ne zna niš haha, al ne vidi on problem u tome 😂
    Imamo psa i dvije mačke bez kojih ne želimo nigdje, mislim da nismo baš idealna obitelj za brzinsko preseljenje 🙈 
    Ne mislim da se ne bi snašli kao i svi ostali, dođe to na svoje, ali meni je trenutno takav kaos nekim danima u glavi da uopće ne znam kak bi to ishendlala negdje drugdje. Mislite li se vi ikad vraćat? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lovely_

    Cure samo da vam javim da je jučer 7.5 stigao moj Noel 🥰 51 cm dugačak i 3620 g težak.

    Bio je to dug i težak put, na kraju je završilo carskim pod općom anestezijom, ali bitno da je on dobro. Ja sam bila jučer i danas cijeli dan na intezivnoj tako da smo bili razdvojeni, ali evo večeras su me prebacili na babinjače i jedva čekam da mi ga donesu i da budemo zajedno


    Lovely draga pa čestitam vam od srca ♡♡ Drago mi je da je sve zavrsilo dobro na kraju,kada stignes pisi naam🥰♥️
    A do tada uzivajte i mazite se 🤍💙

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dani sretno na pregledu ♥️🙏
    Arsancres kako steee??🥰

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Dani to ti je ziher otvaranje, tako je i meni bilo. Sretno 💪🏻🥰
    Lovely cestitam ❤❤

    💛🧡

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Lovely cestitaam! 🥰
    Mi mucimo muku s grcicima pa jedva stignem biti aktivna..jucer i danas mi je bas dosta muci,stalno je na rukama ili meni ili tati. Kolica,gnjezdo,krevetic..ne dolazi u obzir 😭
    Iva pitala si za podrsku partnera..da mi nije bilo muža u danima prije poroda,na porodu i sada,mislim da bi umrla. Oooogromna pomoc i podrska.❤️

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Dani30

    A11

    Dani30

    Evo da se i ja javim… ja sam jos u komadu nema nikakvih naznaka za nista.. samo me danas pocelo intenzivnije boliti trtica i menstrualni bolovi su intenzivniji,kao i tvrd stomak… otekla sam danas bas jako i sve mi se teze kretat… valjda cu izdrzati jos malo🤣🤣

    Ja sam imala menstrualne bolove nekih mjesec dana prije poroda,svaki dan mislila evo sad cu ja.. rodila dan prije termina 🤣 Drzim ti fige svakako da krene cim prije,nije kod svakoga isto 🤍

    A11

    Dani30

    Evo da se i ja javim… ja sam jos u komadu nema nikakvih naznaka za nista.. samo me danas pocelo intenzivnije boliti trtica i menstrualni bolovi su intenzivniji,kao i tvrd stomak… otekla sam danas bas jako i sve mi se teze kretat… valjda cu izdrzati jos malo🤣🤣

    Ja sam imala menstrualne bolove nekih mjesec dana prije poroda,svaki dan mislila evo sad cu ja.. rodila dan prije termina 🤣 Drzim ti fige svakako da krene cim prije,nije kod svakoga isto 🤍

    Ja danas imam termin u bolnici da vide kako mali napreduje sa kilazom i dali moraju ista prije termina poduzimati… mene bolovi rasturaju,najgore je to sto se nemogu ustati i kad ustanem moram skroz polako hodati jer me svaka kost boli u zdjelici 🙈🙈🥰🥰


    Sretnooo,nadam se da ti se pokrece! 🤞🥰

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Dani30

    Evo da se ja javim nakon moje kontrole.nema otvaranja i nema trudova… Sve je u redu ,beba je glavom dole ,dobila sam termin za kontrolu na termin poroda pa ce tada vidjeti sta i kako dalje… ako mi pukne vodenjak ,moram hitnu zvati da dodju po mene jer postoji mogucnost da mi pupcana krene prije bebe van pa me moraju u lezecem polozaju voziti u bolnicu..bas sm neka sva u bedu sada,ali najbitnije je da je beba dobro☺️


    Zasto misle da će pupčana prije bebe van ako je beba glavom dolje? I koliko imaš do bolnice vožnje? Baš su te ustrašili čini mi se..

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Dani30

    Amelie

    Dani30

    Evo da se ja javim nakon moje kontrole.nema otvaranja i nema trudova… Sve je u redu ,beba je glavom dole ,dobila sam termin za kontrolu na termin poroda pa ce tada vidjeti sta i kako dalje… ako mi pukne vodenjak ,moram hitnu zvati da dodju po mene jer postoji mogucnost da mi pupcana krene prije bebe van pa me moraju u lezecem polozaju voziti u bolnicu..bas sm neka sva u bedu sada,ali najbitnije je da je beba dobro☺️

    Zasto misle da će pupčana prije bebe van ako je beba glavom dolje? I koliko imaš do bolnice vožnje? Baš su te ustrašili čini mi se..

    Pa mogu ti reci i da jesu,ali danas je bolje.. smirila sm se…do bolnice imam 10 minuta.. beba nije jos skroz spustena u zdjelicu,a moja je placenta i pupcana skroz nisko,pa se boje da nebi bio taj scenari..bolje sprijeciti nego ljeciti… 😁😊


    Aha, ma bit ce to sve dobro.. bolnica je blizu.. samo ti ostani smirena i sve bude ok!;)

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dani nadam se da bude sve okej bilo,hvala bogu pa si na 10min od bolnice 🙏🙏 to je stvarno prednost.
    Nama je bila patronazna i dobile smo 250g u tj.dana 
    Sto je dakle od otpusne kilaze sveukupno 670g 😁🥰 vidim ja da je ona meni narasla🥲♥️
    Jos malo cemo i kod pedijatrice,za 5 dana imamo prvih mjesec dana,ajme kak je to proletilo🙈
    Kako ste nam vii? Uzivate li u divnom suncanom danu?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.