Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Amelie jeel da 🙈🙈 ma skroz mi je drugacija.
    A11 bas mi je zao za grceve 🥺🥺 moja jedina preporuka kao sto sam vec pisala je Lefax. No ako vam nema tko poslati iz Njemacke ne znam kako bi nabavili. Preko Amazona isto moze ali ne znam koliko mu treba da dode. 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Tejuska♡

    Amelie jeel da 🙈🙈 ma skroz mi je drugacija.
    A11 bas mi je zao za grceve 🥺🥺 moja jedina preporuka kao sto sam vec pisala je Lefax. No ako vam nema tko poslati iz Njemacke ne znam kako bi nabavili. Preko Amazona isto moze ali ne znam koliko mu treba da dode.


    Evo taman sam uzela te kapi,ima ih u Zadru. Nadam se da ce pomoci. Puno je dobrih iskustava

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Tejuska daju li se ove kapi prije ili poslije podoja? 

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    A11

    Tejuska daju li se ove kapi prije ili poslije podoja?


    Poslije svakog drugog dojenja uspricas,ima ti spricu,jedan spric ti je dovoljan,pa daj na zlicicu da ne ustrcas u grlo pa se zahlikne 
    Bas mi je drago da si nasla i nadam se da ce joj pomoci.
    Javii♥️♥️

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Jutro vaam,kako ste? Ima li kakvih naznaka kod vas trudnica? 🤭
    Tejuska nama su ove kapi izgleda pomogle. Nekako nakon njih kao da bi uvijek zaspala i kasnije se pokakala pa joj olaksa.. i dalje nju to muci ali mislim da ce ici na bolje paa nastavljamo s kapima 

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    A11 bas mi je drago!! Kod Lefaxa je specificno da tjera na prdenje i u konacnici na kakanje 😁😁 na taj se nacin rjesava viska zraka kojeg se naguta 😊
    Daa trudnice nase kako ste nam🥰🤗jel izdrzavate ove zadnje dane 🤭

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Ajoj Lovely baš mi je žao.. ali kad je tako slušaj tijelo i odmaraj. Ja sam danas čak dosta prošetala i uživala na kavi i suncu.. i totalna je rijetkost da mogu u ovo doba godine biti vani i uživati jer inače imam alergije tako da mi je baš bio gušt. Nadam se da će ovi trudnički hormoni, a kasnije i dojenje štititi još dugo od toga🤞🤞 Naznaka da se išta misli pokrenuti baš i nemam.. samo sam primjetila malo više žučkastog iscjetka.. nadam se da je to normalno..

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar LucK

    LucK

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Ja danas bila na pregledu. Sve ok, procjena oko 3500 g, ctg uredan 😊
    Napokon imala i vag pregled pa saznala da sam otvorena 2 prsta i kaže dr da će to brzo kod mene kad krene pa se i ja nadam takvom scenariju😁
    Sad pregledi svaka 2 dana🤞
    Ja se dobro osjećam😊
    Pozdrav mamama i trudnicama 💕

    31👩‍❤️‍💋‍👨38
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1146

    Prijavi adminu

    A11

    Tejuska♡

    Amelie jeel da 🙈🙈 ma skroz mi je drugacija.
    A11 bas mi je zao za grceve 🥺🥺 moja jedina preporuka kao sto sam vec pisala je Lefax. No ako vam nema tko poslati iz Njemacke ne znam kako bi nabavili. Preko Amazona isto moze ali ne znam koliko mu treba da dode.

    Evo taman sam uzela te kapi,ima ih u Zadru. Nadam se da ce pomoci. Puno je dobrih iskustava


    Isprike na upadu, stalno pratim pa me zanima ako može naziv ljekarne gdje imaju za kupiti te kapi u Zadru da riješim kupiti to🙏😇

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    marta96

    A11

    Tejuska♡

    Amelie jeel da 🙈🙈 ma skroz mi je drugacija.
    A11 bas mi je zao za grceve 🥺🥺 moja jedina preporuka kao sto sam vec pisala je Lefax. No ako vam nema tko poslati iz Njemacke ne znam kako bi nabavili. Preko Amazona isto moze ali ne znam koliko mu treba da dode.

    Evo taman sam uzela te kapi,ima ih u Zadru. Nadam se da ce pomoci. Puno je dobrih iskustava

    Isprike na upadu, stalno pratim pa me zanima ako može naziv ljekarne gdje imaju za kupiti te kapi u Zadru da riješim kupiti to🙏😇


    Ljekarna Vase zdravlje,Put Kotlara 🤗

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.