Proljetne bebe 2022.🌹🌺☀️♥️ 🌄🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs svima 🥰🐣🥰
    Mi idemo domekaa🎉🎉🎉
    Mrzlopoljka hvala ti 🫂
    Ana0401 sretnoo,drzim fige da je to to 🤞
    Lindsay drzi se 😊🫂 jednom ce i to proci.♥️

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Maya34

    Maya34

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Tea i Lindsay čestitam na bebicama 😊❤️💙
    -
    Sretan Uskrs vam svima želim! 🐰🐣🙂

    2019. hipotireoza hashimoto.. Euthyrox svaki dan 75
    + 17.7.
    6.8. 7+4 🤰i ❤️ kuca 😊
    31.8. 47.47mm.. 😊 obavljen kombinirani probir, uredan
    18.3. Marino 💙
    2880g, 49cm 💙❤️🙏
    [lilypie.com]

  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Tea i Lindsay čestitam, dobro došle bebice 🤗🥰
    Sretan Uskrs svima!
    Ana ja sam rodila nakon sto mi je sluzni tri dana po malo ispadao. Držim fige da sve dobro prodje 🍀
    Kod mene je zadnjih dana malo kaotično, na kontroli su nam rekli da mali mora na još sunčanja, pa smo opet bili u bolnici, a onda sam doma dobila mastitis, samo sam se ovaj put izborila s njim dosta brzo, znala sam sta radim 💪🏻😊
    Tejuska uživajte doma 🥰🥰

  • Avatar ana0401

    ana0401

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Mene su smjestili na odjel. Ctg je očitao par blagih kontrakcija pa je bio pregled. Otvorena 2 prsta. Ujutro u 5h rađaona i drip. Držite 🤞🏻 da sve prođe dobro, a ja se javim kad stigne .

    Lota 🌷 7.1.2019.
    Dora 🌷 18.4.2022.

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Jutro cure,treba mi savjet
    Od 6 jutros me stalno boli kao da imam mengu i bol ide najvise od leđa pa dolje prema trbuhu. Zaspati ne mogu jer kako god se namjestim nije ugodno. Kad hodam,sjedim isto osjetim tu neku tupu bol al cak najvise dok lezim. Zbunjuje me jer nema nekog razmaka nego stalno osjetim.. Sad ne znam,ako ovo jos potraje da idem na pregled ili bolje da cekam hoce li se pojacati pa ako ne da stojim kuci 🤔 Stvarno ne zelim doci prerano u bolnicu jer sam prvorotkinja,a nas ostavljaju valjda cim se nesto malo događa..
    ana0401 sretno!

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    A11

    Jutro cure,treba mi savjet
    Od 6 jutros me stalno boli kao da imam mengu i bol ide najvise od leđa pa dolje prema trbuhu. Zaspati ne mogu jer kako god se namjestim nije ugodno. Kad hodam,sjedim isto osjetim tu neku tupu bol al cak najvise dok lezim. Zbunjuje me jer nema nekog razmaka nego stalno osjetim.. Sad ne znam,ako ovo jos potraje da idem na pregled ili bolje da cekam hoce li se pojacati pa ako ne da stojim kuci 🤔 Stvarno ne zelim doci prerano u bolnicu jer sam prvorotkinja,a nas ostavljaju valjda cim se nesto malo događa..
    ana0401 sretno!


    Normalni su takvi bolovi. Prati samo ako pocnu kontrakcije u jednakom razmaku.

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Ana sretno!💪🤞
    A11 jesu ti počeli kakvi trudići? Mislim da je još rano da ideš.. samo polako;)🤗

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Pa evo ne znam ni sama 😅 Sad je kao prestala ona konstantna menstrualna bol al me svako malo nesto iznenadno zaboli. Nekako me presjece dolje pa me odmah jako zabole leđa,nakon 10ak minuta opet isto,pa za nekih 7,8 min samo neka cudna bol u leđima.. Za sad sve nesto nepravilno i nejednaka bol,tako da ne mogu odredit sto se tocno događa. Valjda ce se ustabilit ako je krenulo 

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0401

    ana0401

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Javljam se s lijepim vjestima. U 5h sam ušla u rađaonu i odmah me spojili na drip. Krenuli lagani trudovi svakih 5min i kako je vrijeme odmicalo postajali su duži. Osjetila sam oko 7 kao da mi je nešto iscurilo između nogu. Do 7:25 je sve bilo podnošljivo i tražim da mi daju nešto za bolove i da moram mokrit. Stavili mi patku i osjećam da je nešto iscurilo, ali nisam sigurna da sam se pomokrila, a nisu ni sestre. Stavljaju mi kateter i onda su i one shvatile da je ovo u biti bila plodna voda. Pogledaju me, skroz otvorena. Znači užasni i dugi trudovi tad kreću, nepodnošljivi. Nakon 3 tiskanja, u 7:45 je beba bila vani. Brzo je sve prošlo.
    Dora
    2980g i 48cm

    Lota 🌷 7.1.2019.
    Dora 🌷 18.4.2022.

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Cestitkee ana0401! Super porod. Uzivajte! 🥰😊

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.