Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Mi imamo sobu za bebu..unutra ce biti prematalica i ormar i sve djecje stvari osim kindaca..kindac ce ici sa moje strane kreveta barem prvih 6 mjeseci..inace su vrata do vrata sobe i sve se cuje i sa zatvorenim vratima a kamoli otvorenim tako da je sa nekih 6 mjeseci planiram staviti u njenu sobu sa otvorenim vratima da vidim kako ce to ici..ja nazalost znam jako puno djece koja sa svojih 7,10 pa cak i 12 godina spavaju sa starcima na krevetu a to je nesto sto si ne mislim dozvoliti

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma sve sam ja to nešto mislila. Mislim kad prvi put oboje budu spavali u svojoj sobi da cu bit koliko sretna toliko i tužna. 

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    I moja malena od 15 mj spava sa mnom i uopce ne znam kako cu ju prebaciti da spava u svojoj sobi. U kinderbetu nije htjela spavati tako da joj sad planiramo kupit krevetic pa cemo vidjet..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Cure kaj postoji neka klasicna velicina popluna za kinderbete? Kupila bi frendici kaj je rodila posteljinu al ne znam dimenzije

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Cure kaj postoji neka klasicna velicina popluna za kinderbete? Kupila bi frendici kaj je rodila posteljinu al ne znam dimenzije


    Mislim da je 120/60..

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    Mi imamo sobu za bebu..unutra ce biti prematalica i ormar i sve djecje stvari osim kindaca..kindac ce ici sa moje strane kreveta barem prvih 6 mjeseci..inace su vrata do vrata sobe i sve se cuje i sa zatvorenim vratima a kamoli otvorenim tako da je sa nekih 6 mjeseci planiram staviti u njenu sobu sa otvorenim vratima da vidim kako ce to ici..ja nazalost znam jako puno djece koja sa svojih 7,10 pa cak i 12 godina spavaju sa starcima na krevetu a to je nesto sto si ne mislim dozvoliti


    Moja je do 6 mj spavala ko bubica, uglavnom dva budjenja za cicu, 3 minute posla i cim bi zatvorila oci ja bi ju prebacila u kimbac i ona je nastavljala spavat, ja sretna, ona sretna, sve super, a sa 6 mj se budila i po 10puta, nacicavala, pa se razbudi, pa nemoze zaspat, pa cvili pa se vrti, pa tako opet u krug

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma mi imamo svaka 3.tj. fazu. Više zaista ne znam. Dok sam radila sad 5mj. sam se raspadala i ja i muž. Dobiva zube uvijek u paketima …taman je prva dva mj. povratka na posao sa 8 zubica došla na 14. Isto.je bila dobra tako do 6mj.cca i onda je krenulo. Jednom se sa tako sa10mj. digla u sredini noci spustila s kreveta i 2h se igrala s novim igračkama koje je dobila taj dan… kad je sve skužila se doslovni srušila i zaspala…ja sam mislila da mjesecari.

  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Frajla u Magic baby trgovini, s ladicom i popustom košta 1200kn… bez ladice je 1000 mislim… 
    Da, ova maxi cosi nova imaju jadnu plitku mekanu košaricu ispod, jako me to smetalo na početku, ali ovo sklapanje sa sportskim dijelom, u gepeku taman, pa je prevagnulo… a i našla sam izvrsne ruksake na netu, one što sam neki dan stavljala, jedan sebi, jedan mužu pa se može potrpat brdo toga… preživjet ću valjda tu košaru, odnosno nedostatak iste… 
    Katuška mislim isto da je 120x60, barem su ovi svi kindači koje sam gledala bili tih dimenzija…
    Evo mi kupili komodicu 4 ogromne ladice, stane puno stvari, a 600 kn… naspram onih 1400 za dječji ladičar sa 6 malih ladica, mislim da nismo fulali… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Joj cure…meni je tako zao sta sam kupila velika kolica za prvo dijete…maxi cosi mura 4…ugl…da mogu vratiti vrijeme odlucila bi se odmah za jaci tip kisobran kolica…tipa maclaren xt ili neka slicna jer su najprakticnije sta postoji…malo mjesta zauzimaju i mirna si dok god se bude beba htjela voziti…eto cisto da podjelim s vama svoje iskustvo

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Mi smo kupili muzevoj sestri maxi cosi mura 3 kolica i po meni su odlicna. I ona je zadovoljna. Cvrta jednostavna za vozit. Sportski dio se spusti skoro na nulu. Kad se stavi autosjedalica su isto prelijepa. MiuMau kad sastavite posalji nam slikice. Svega ste kupili. Ljubomorna sam hahahaa

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.