Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiuMau

    MiuMau

    Broj poruka: 381

    Prijavi adminu

    Pa i meni ovo s posebnom sobom zvuči dosta nezgodno, ali uvijek se pitam jesam u krivu, jer mi je prvo dijete i iskreno, kad pomislim da će nas za 5 mj pustiti doma s malom bebom, same i neuke, pretrnem… 
    Ja sam mužu rekla da su noćne njegove - sam nek bebu prišteka na sisu, mene nek ne budi, kad bude gotova nek ju vrati u kindač i to je to… znam, pusti snovi, al aj, nek traju još pol godine… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Moj muz se recino nikad nije prebacio u drugu sobu, sto mnogi rade. Kaze da mu beba nikad nije smetala kad se budila. Nebi mogla takvu majusnu stavit u drugu sobu, srce bi mi puklo… A ne poznajem nijedno koje je ostalo s mamom i tatom u krevetu zauvijek, tako da nemas brige… 

  • maja6385

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Prijavljujem 2.4.2018., danas bio pregled ali nogice bile prekrižene pa ne znamo spol…

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Mi imamo sobu za koju vec 4 godine govorimo djecja soba, ali nece odmah biti tamo, nego cemo kinderbet stavit s moje strane kreveta. Nema bas mjesta ali snaci cemo se 😀
    Idem danas u soping, a ne smijem gledat ni kupit nista djecje 😩 
    Zamislila sam si da cu mojima reci za trudnocu u 12.mj, vidjet cu ih za par tjedana ali se nadam da tada jos nece iskocit trbuh hehe 

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    maja6385

    Prijavljujem 2.4.2018., danas bio pregled ali nogice bile prekrižene pa ne znamo spol…


    Nadam se da nece tako biti u ponedjeljak na mom pregledu 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Curka nikad nije spavala u svojoj sobi niti smo  puno krevetic koristili. Sad bi poludila da je odvojimo. Kupit cu joj normalan krevet i držat vrata otvorena pa cemo probat polako. 
    Kad rodim cu probat nakon 4.mj. bebu u krevetic i odvikavanje od cice po noći…to ja mislom da hoću a sad. 

  • Zz

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jutro! Prijavljujem se u proljetne trudnice! 10tj trudna, 35god, drugo dijete… Zadnjih 6tj sam kao les lezala na kaucu, sto od mucnina, sto od umora, sad se polako pridizem iz mrtvih i pocinjem se ustvari jako veselit! 
    Prvi je spavao s nama u sobi, uglavnom u nasem krevetu do trece godine, onda je dobio izgon. Mozda i nebi, ali po svu noc od rodjena do tada nije spavao, uz posao i sve obaveze ja to vise nisam mogla izdrzati fizicki, a ni psihicki pa je preseljen. Momentalno je poceo spavati svu noc…
     

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Zz

    Jutro! Prijavljujem se u proljetne trudnice! 10tj trudna, 35god, drugo dijete… Zadnjih 6tj sam kao les lezala na kaucu, sto od mucnina, sto od umora, sad se polako pridizem iz mrtvih i pocinjem se ustvari jako veselit!
    Prvi je spavao s nama u sobi, uglavnom u nasem krevetu do trece godine, onda je dobio izgon. Mozda i nebi, ali po svu noc od rodjena do tada nije spavao, uz posao i sve obaveze ja to vise nisam mogla izdrzati fizicki, a ni psihicki pa je preseljen. Momentalno je poceo spavati svu noc…


    Dobrodošla. 
    Uh ja se nadam da ce moja tako.
    Budi se minimalno 3x kroz noć. 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    MiuMau

    Nije po brojevima, imaju oni svoja imena, u ovom imenu broj označava kotače, imaju s 3 i s 4 kotača…
    U Babylandu smo isprobali Kunerta, trebali smo ostaviti osobnu, a ova smo probali u Magic baby, tam moraš ostavit polog u visini cijene kolica… tak da smo digli pare u banci, ostavili dok smo isprobali kolica, i onda uplatili natrag na račun…
    Ova maxi cosi su 4400 konstrukcija i sportski dio, autosjedalica i košara se posebno kupuju, as ima 3 vrste, mi ćemo uzet ovaj najjeftiniji, on je 1200, odnosno sad na akciji 20% ispadne 960kn , a košaru nećemo, jer mi je dosta frendica reklo kako ih uopće nisu koristile, a ak bude postojala potreba, uvijek ju lako nadokupimo… ja sam pitala tetu u trgovini kakvi će popusti biti na sajmu i za Božić, veli da neće veći od 15% jer su kolica tek izašla u prodaju ove godine, i da nas može odmah zapisati za ta kolica, da ne planu, pa nam dati po tom popustu sa sajma…
    Onda smo još i krevetac našli, ljulja se i ima ispod ladicu, a može se to za ljuljanje skinuti i staviti kotačiće… mislili smo sa svim time čekati do 12mj, ali kad kreneš teško je stati, svee bi uzeelaaa…


    Gdje si vidjela taj krevetic i koliko kofceka? Bas mi super zvuci.
    Inace, isto mi se svidaju ta Maxi Cosi kolica, ali muz zape da mooooraju imati veliku kosaru dolje, a kod njih je nekako visoko, pa kao ne stane bas puno stvari. Zivo me zanima sta ce on to voziti u kolicima, al nek mu bude. Trenutno su u igri jeddna od ABC design.


  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Nove cure, dobrodosle !

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.