Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Honey

    kaktus

    Honey

    Hm, hvala cure. Nisam bas osjetljiva pa nikad nisam imala dolje neku infekciju od bazena i bilocega. Jednom dobila gljivice od antibiotika-klavocina i to je to. A citala sam da se plivanje preporuca u trudnoci a valjda su mislili samo na more. 😁 Necu riskirati, samo masazica i relax 👍

    Ja sam jucer bila na masazi i depilaciji… Divno sam se osjecala poslje… Mislim da cu sad ici svaka dva tjedna na masazu, doduse ne mogu se okrenuti na trbuh na stolu, ali i za to smo pronasle nacin

    Ja jedva cekam masazu. Jucer mi bila svekrva, pa smo mi na kaucu spavali u maloj sobi, sva sam se ukocila 😥 U vecoj t masiraju na boku sam vidjela, ma sve se moze namjestit


    Ja danima sanjam masazu stopala. A zapravi nikad nisam bila na masazi :D 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    U prošloj trudnoći sam imala jako puno amofnih soli u urinu…to na ovom pregledu što ide skupa sa OGTT-om …Sva se isprepadala kad ono uzrok može bit prekomjeran unos citrusa a tamanila sam tone mandarina..tako ako dobijete taj nalaz bez brige. 
    U prvoj trudnoci dok sam se naginjala sam osjetila lupkanje isto dolje nisko malo iznad stidne kosti.
    Sad sam na istom mjestu osjetila lupkanje. Ja te leptirice nikad nisam skužila. 

  • Avatar Veja

    Veja

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Vecer, pitanje samo jel se jos tko raspada kao ja?? Pa sta je ovo, tek punim sutra 15 tjedana kako ce bit poslije 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ena @

    Ena @

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Veja

    Vecer, pitanje samo jel se jos tko raspada kao ja?? Pa sta je ovo, tek punim sutra 15 tjedana kako ce bit poslije


    Kako se raspadas? 😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ena @

    Ena @

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Cureee.. 
    Velicina 62 bebe mogu nosit s kolko mj? 🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ena @

    Cureee..
    Velicina 62 bebe mogu nosit s kolko mj? 🤔


    Ovisi..moja mala je imala 62.cm s 2.mj. ali se.rodila s 55cm. A manja beba ga nosi do 4.mj.

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Od puno mandarina i posteljica zna biti zuta, cisto da znate ako na porodu kometiraju da ste pusile puno cigara 😉


  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Frajla

    Od puno mandarina i posteljica zna biti zuta, cisto da znate ako na porodu kometiraju da ste pusile puno cigara 😉


    ???? To još nisam čula ..hahahaha. ma do proljeća nema mandarina.

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    mono1111

    Katuska99

    Mono kako ste skuzile da je laznjak??

    U grupi jer su joj se mijesale price ! Vec se sva izgubila valjda, jer vise nije znala kome je sto napisala, i navodno je imala spontani mislim ( ako se dobro sjecam ) i kroz cca stvarno kratko vrijeme je stavila sliku, naravno skinutu sa str.Ringeraja, gdje navodno nosi blizance, a po izracunu je tocno za vrijeme kiretaze ili even.par dana nakon trebala kakti imati taj dobitan odnos….
    Mislim, ja sam imala 3 spontana i stvarno vjeruj mi, ne da mi nije bilo do spolnih odnosa narednih ne znam koliko, a kamoli u vrijeme kiretaze….mislim znam da je svatko razlicit, ali ona je tad kao bila T sa blizancima ( ta slika s Ringeraja ) na kojoj se velicina GV sigurno za 6/ 7 tt a ona je navodno tad bila 4 tt tek !
    I.onda smo i nasle sliku na netu koju je skinula, test Clearblue poz….ugl.to je cega se sjecam, ali tko zna sto je jos sve izmislila.
    Vise nije znala sto da kaze, kad smo joj rekle da laze, onda je rekla da joj mob ne radi vise i da ima neki drugi gdje nema whats up…i na kraju smo je mislim uklonile, ili je ona cak sama izasla, izigravajuci zrtvu…onda se na raznim temama ovdje prikljucivala….stare forumasice, Ugolina i, ostale su je isto prokuzile …samo je otvarala nove profile, sigurno je potvrdjeno imala 3 profila onda, paralelno !

    Mono,jel ona ono bila i na ljetnim 2017?Ja mislim da je, sad se ne sicam.Svakako, majkomilamoja!Ja sam bila u whatsup grupi, al stvarno smo se izmijesale i trudnice i one koje planiraju i rade, i sve i svasta…meni isto malo bila mukica pa sam otisla i ja.Ja i ti Mono imamo svoj whatsup 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Veja

    Veja

    Broj poruka: 545

    Prijavi adminu

    Ena @

    Veja

    Vecer, pitanje samo jel se jos tko raspada kao ja?? Pa sta je ovo, tek punim sutra 15 tjedana kako ce bit poslije

    Kako se raspadas? 😂


    Kukovi i donji dio ledja, ne mogu sjedit, a ni lezat bas nesto, a da ne govorim da hodam kao patka 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.