Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Mono kako ste skuzile da je laznjak??


    U grupi jer su joj se mijesale price ! Vec se sva izgubila valjda, jer vise nije znala kome je sto napisala, i navodno je imala spontani mislim ( ako se dobro sjecam ) i kroz cca stvarno kratko vrijeme je stavila sliku, naravno skinutu sa str.Ringeraja, gdje navodno nosi blizance, a po izracunu je tocno za vrijeme kiretaze ili even.par dana nakon trebala kakti imati taj dobitan odnos….
    Mislim, ja sam imala 3 spontana i stvarno vjeruj mi, ne da mi nije bilo do spolnih odnosa narednih ne znam koliko, a kamoli u vrijeme kiretaze….mislim znam da je svatko razlicit, ali ona je tad kao bila T sa blizancima ( ta slika s Ringeraja ) na kojoj se velicina GV sigurno za 6/ 7 tt a ona je navodno tad bila 4 tt tek !
    I.onda smo i nasle sliku na netu koju je skinula, test Clearblue poz….ugl.to je cega se sjecam, ali tko zna sto je jos sve izmislila.
    Vise nije znala sto da kaze, kad smo joj rekle da laze, onda je rekla da joj mob ne radi vise i da ima neki drugi gdje nema whats up…i na kraju smo je mislim uklonile, ili je ona cak sama izasla, izigravajuci zrtvu…onda se na raznim temama ovdje prikljucivala….stare forumasice, Ugolina i, ostale su je isto prokuzile …samo je otvarala nove profile, sigurno je potvrdjeno imala 3 profila onda, paralelno !

    [lilypie.com]

  • Avatar Tajchi2

    Tajchi2

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Cime se sve ljudi stignu bavit u zivotu. Za ne povjerovat.
    Ja sam prvu T bila na drugom forumu i isto imamp fejs grupu malo se razvodnila kad su nam djeca prosla godinu dana.
    Al sa njih par imam grupu na whatsupp i ostali smo u super odnosima zivimo sve u cca 20 km udaljenosti pa se i druzimo. Stvarno lijepa prijateljstva

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tajchi2

    Tajchi2

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Dodajte me na listu. Termin po zadnjoj M je 11.06. 😄😄

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ena @

    Ena @

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    mono1111

    Imate li nevjerojatnu potrebu za mandarinama??
    Znaci, ja kg mandarina pojedem skoro svaki dan, i onda onak svakih 5- 10 min idem na wc piskiti…to je nesto prestrasno !
    I ako slucajno pijem nesto predvecer, navecer, stalno po noci moram na wc, ne mogu ni spavati….
    Ja mislim da mi maternica i ta nisko posteljica bas jako pritisce mjehur, to je nesto prestrasno stvarno !
    Onda naravno ne pijem bas nista navecer ali i dalje ostaje neka tekucina u tijelu…
    Mislim ja ne znam koliko je to normalno, pa.kako ce mi tek biti kada stvarno beba bude pritiskala trbuh…valjda cu pelene onak nositi.
    Ikyri,
    Jejjjj za pomicanje bebe !!
    Dajte mi recite kakav je to osjecaj?? I gdje ste tocno osjetile to prvo micanje??
    Tocno u kojem dijelu?
    Ja kad slusam s watcherom otkucaje, i dalje jako nisko, recimo malo iznad pubicne kosti ulovim otkucaje…


    Mandarine.. hm?? Da. Pa pojedem ih dnevno isto ko i ti nekad i vise. 😎  pisanje tkd po danu svaki cas po par kapi, a kroz noc imam dizanje oko 2-3h i 5-6h. I tako svaki dan.
    Micanje bebe.. ja nezz kako bi objasnila taj osjecaj.. nesto izmedu skakljanja, kruljenja, grceva.. tako pocne. I ja sam dosta rano vec i osjetila. A sad vec osjecam lagane udarce u zeludac me nekak bas voli lupat i uopce nije cool. 🤣 al evo danas je dobar ne lupa u zeludac, osjetim ga kak se okrece i fakat imam osjecaj da ce iskliznut van. Krenul mi i neki iscjedak i to dosta, al onak vodeno i bezbojno. Ima koja tak?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu


    Ajme kaj njoj dodje, neki pormecaj licnisti sto posto.. ak ima netko takav u nasoj grupi nek se odmah javi 

    [lilypie.com]

  • Avatar KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    mono1111

    Imate li nevjerojatnu potrebu za mandarinama??
    Znaci, ja kg mandarina pojedem skoro svaki dan, i onda onak svakih 5- 10 min idem na wc piskiti…to je nesto prestrasno !
    I ako slucajno pijem nesto predvecer, navecer, stalno po noci moram na wc, ne mogu ni spavati….
    Ja mislim da mi maternica i ta nisko posteljica bas jako pritisce mjehur, to je nesto prestrasno stvarno !
    Onda naravno ne pijem bas nista navecer ali i dalje ostaje neka tekucina u tijelu…
    Mislim ja ne znam koliko je to normalno, pa.kako ce mi tek biti kada stvarno beba bude pritiskala trbuh…valjda cu pelene onak nositi.
    Ikyri,
    Jejjjj za pomicanje bebe !!
    Dajte mi recite kakav je to osjecaj?? I gdje ste tocno osjetile to prvo micanje??
    Tocno u kojem dijelu?
    Ja kad slusam s watcherom otkucaje, i dalje jako nisko, recimo malo iznad pubicne kosti ulovim otkucaje…


    Ja mislim da ću se pretvorit u mandarinu koliki sam ovisnik o njima 😂😂 Svaki dan kg definitivno pojedem, mogla bi i vise Al pokušavam se kontrolirat jer nije dobro opet pretjerati s tim citrusnim voćem.. Joj Al ne mogu si pomoć koliko ih obožavam 🤤🤤😋😋

    💙 E 👶🏼 2018. 💙

  • Avatar Bjgirl

    Bjgirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Ena @

    mono1111

    Imate li nevjerojatnu potrebu za mandarinama??
    Znaci, ja kg mandarina pojedem skoro svaki dan, i onda onak svakih 5- 10 min idem na wc piskiti…to je nesto prestrasno !
    I ako slucajno pijem nesto predvecer, navecer, stalno po noci moram na wc, ne mogu ni spavati….
    Ja mislim da mi maternica i ta nisko posteljica bas jako pritisce mjehur, to je nesto prestrasno stvarno !
    Onda naravno ne pijem bas nista navecer ali i dalje ostaje neka tekucina u tijelu…
    Mislim ja ne znam koliko je to normalno, pa.kako ce mi tek biti kada stvarno beba bude pritiskala trbuh…valjda cu pelene onak nositi.
    Ikyri,
    Jejjjj za pomicanje bebe !!
    Dajte mi recite kakav je to osjecaj?? I gdje ste tocno osjetile to prvo micanje??
    Tocno u kojem dijelu?
    Ja kad slusam s watcherom otkucaje, i dalje jako nisko, recimo malo iznad pubicne kosti ulovim otkucaje…

    Mandarine.. hm?? Da. Pa pojedem ih dnevno isto ko i ti nekad i vise. 😎 pisanje tkd po danu svaki cas po par kapi, a kroz noc imam dizanje oko 2-3h i 5-6h. I tako svaki dan.
    Micanje bebe.. ja nezz kako bi objasnila taj osjecaj.. nesto izmedu skakljanja, kruljenja, grceva.. tako pocne. I ja sam dosta rano vec i osjetila. A sad vec osjecam lagane udarce u zeludac me nekak bas voli lupat i uopce nije cool. 🤣 al evo danas je dobar ne lupa u zeludac, osjetim ga kak se okrece i fakat imam osjecaj da ce iskliznut van. Krenul mi i neki iscjedak i to dosta, al onak vodeno i bezbojno. Ima koja tak?


    Mandarineeee i bademe jedem u nenormalnim kolicinama hahahha… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    I ja bi ih stalnooo jela. Jos sam dobila domace iz trogira vrh su. A smijem samo dvije na dan  

    [lilypie.com]

  • Avatar KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Tajchi2

    Dodajte me na listu. Termin po zadnjoj M je 11.06. 😄😄


    Lijep termin 😍😍 Ja rođena 10-og 🙂🙂

    💙 E 👶🏼 2018. 💙

  • Avatar KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    KrisTina Tina 👶🏼🤰🏼

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Katuska99

    I ja bi ih stalnooo jela. Jos sam dobila domace iz trogira vrh su. A smijem samo dvije na dan


    Ajme ja Neznam dal se toga uopće mogu zasitit 😁😁

    💙 E 👶🏼 2018. 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.