Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Palčice Katarina je preslatka!!!! 💕💕💕💕 Kako ti je prošao porod? Kakvi su bili u bolnici? Jeste li se priviknuli? Jesi li se oporavila?
    Ita baš je lijepo! Gdje si kupila stolicu za ljuljanje? I ja razmišljam o tome. 🤗
    Eve nadam se da ćeš izdržati bar dok se muž vrati!! 

  • Avatar Kikaa12345678

    Kikaa12345678

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Mala princezica je preemedena!!!❤🤗

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Palčice, ma kćerkica ti je preslatka, kao bombonček! Kako ima jasan pogled već!

    Ita, to je ona starinska za ljuljanje! Super izgleda! Volim takve! Bit će udobnija sa nekom pamučnim prekrivačem da ne skližeš! 
    Moram si kupiti šlafrok. Imate ideje gdje, a da je frotir?


  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    LilyVanily

    PalčiceKatarina je preslatka!!!! 💕💕💕💕 Kako ti je prošao porod? Kakvi su bili u bolnici? Jeste li se priviknuli? Jesi li se oporavila?
    Ita baš je lijepo! Gdje si kupila stolicu za ljuljanje? I ja razmišljam o tome. 🤗
    Evenadam se da ćeš izdržati bar dok se muž vrati!!


    Ja sam dobro hvala dragom Bogu

    Porod prošao dobro i brzo
    11.03. u19:10 pukao vodenjak ja skakala po bolnici od sreće,u 19:30 spustili me na ctg,tlak,kile,20:00 spojili klistir,šetala do 21:20 krenuli trudovi svako dvi minute,u 21:30 u rađaonu otvorena5prstiju
    U 23:30 otvorena 8prstiju,u 01:00 otvorena 10 prstiju trudovi svako 30 sekundi,u 02:00 stave drip i infuziju razucnulo me 2puta malo i u 03:00 rodila
    Imala sam predivnog doktora  masirao me pomagao,disao sa mnom.
    Dvije prekrasne babice s mnogo pažnje,brižnosti.
    I naravno moju mamu s puno ljubavi.

    Porod za prvorotku kažu brz ukupno 5ipol sati,izgubila dosta krvi,dobila infuziju,malo su sjeli na stomak pred kraju jer sam se ja i beba počele gubit,ali kad su je izvadili i stavili mi je na prsa sve je nestalo,ko čarobnim štapićem izbrisano.


    [lilypie.com]

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    yra

    Palčice, ma kćerkica ti je preslatka, kao bombonček! Kako ima jasan pogled već!

    Ita, to je ona starinska za ljuljanje! Super izgleda! Volim takve! Bit će udobnija sa nekom pamučnim prekrivačem da ne skližeš!
    Moram si kupiti šlafrok. Imate ideje gdje, a da je frotir?


    Ona je kad su je izvadili i išli izmjerit i izvagat sama sjedala na guzu i bistro gledala,da negovorim o sisanju odma uru vremena🤗👶privikli se mi odmah sad uživamo u svemu. A oporavljam se polako ali sigurno


    [lilypie.com]

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    panda102

    Litta i moja je divna ali je azdaja jer mi zauzme komp hahaha pa ne mogu do foruma 🤐🤐🤐


    Hahaha onda je i moja. Sjela za komp i samo sluzbeno.
    Palcice prava je princezica, preslatka. Drago mi je da je sve dobro proslo i da ste dobro 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Palčice  malena je preslatka! ❤
    Ispeglala sam tri ture veša i ne znam bole li me više noge ili leđa. Bitno samo da sam sve riješila. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    yra

    Palčice, ma kćerkica ti je preslatka, kao bombonček! Kako ima jasan pogled već!

    Ita, to je ona starinska za ljuljanje! Super izgleda! Volim takve! Bit će udobnija sa nekom pamučnim prekrivačem da ne skližeš!
    Moram si kupiti šlafrok. Imate ideje gdje, a da je frotir?


    C&a je znao imati prije lijepe ogrtace, mozda jysk ima stogod. 
    Moj je svilanotov, frotirni, savrsen. Ne znam jel svilanit uopce jos postoji. 

  • Luna26

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pozz,
    Ulijecem kao padobranac, Palcice malena je prekrasna. Evo jedan savjet: kada stavljate bebicu na spavanje, obavezno pazite da bude na boku ( naizmjenicno lijevi i desni) jer kad beba bljucne mlijeko ide vani, tj nece aspirirati u pluca.
    Uzivajte 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ita super je stolica! ❤
    Zrinchy luster je zakon,  vidis da je brzo smontiran 😉
    Draga moja Palcice,  Katarina je predivna! Puse vam saljem objema,  uzvajte sada vas troje zajedno u svakom trenutku,  zasluzili ste! 😘😘😘😘
    Luna,  meni su s prvim u bolnici i na tecaju rekli da bebe trebaju spavati na ledjima,  samo se glava rotira lijevo i desno,  a tako sam i citala da je to najsigurniji polozaj za umanjivanje mogucnosti sindroma iznenadne dojenacke smrti. Mozda su se od tada i ta pravila promijenila, ovaj puta nisam jos isla istrazivati. :-/
    Idem polako na spavanje,  sve me boli danas.
    Puse vam saljem svima 😘
    Laku noc!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.