Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu
    Yra i Proudy izgledate diiiivno😍😍😍😍
    Mislim da je Sarita pitala za lampe za djecju sobu? Mi smo kupili nasu u Lesnini,imas u svakom shoping centru za dom jedan dio s lampama. Ova nam je zapela za oko jer su avioncici. Bas ju je dragi smontirao:

    Uzivo su malo jace boje,ali smo jako zadovoljni <3
    Puse svim curkama, Minja nedaj se izbaciti iz takta, znam kako je grozno u takvoj situaciji,al na takve se isplati trositi zivce

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Curke moje, ponekad se osjećam kao cirkuska atrakcija!
    Gumbek
    Sluzni čep: iscjedak sa krvavim, smeđkastim žilicama. 
    To mi je bio znak da porod počinje.
    U sva tri poroda je bilo identično: iscjedio se večer prije, sva količina odjednom, cca jedna žlica (uf, kako to fuj zvuči) i sutradan oko 6 su krenuli lagani trudovi. Najstarijeg rodila u 15:25s dripom, srednjeg u 14:15 uz epiduralnu, a najmlađu za 1 sat i 27 minuta prirodno. Svaki put su mi vodenjak morali prokinuti.
    Gle, osluškuj svoje tijelo. Nemoj na prvu ići u rodilište da ne bi čekala satima. 


  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Imate li baby phone? Koji bi preporučile? S kamerom/bez? Na usbili baterije? Marka, cijena, kvaliteta? Ne znam koji da uzmemo…

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Zrinchy

    Yra i Proudy izgledate diiiivno😍😍😍😍
    Mislim da je Sarita pitala za lampe za djecju sobu? Mi smo kupili nasu u Lesnini,imas u svakom shoping centru za dom jedan dio s lampama. Ova nam je zapela za oko jer su avioncici. Bas ju je dragi smontirao:
    Uzivo su malo jace boje,ali smo jako zadovoljni &lt;3
    Puse svim curkama, Minja nedaj se izbaciti iz takta, znam kako je grozno u takvoj situaciji,al na takve se isplati trositi zivce


    Isti imamo 😂
    Wooo hoooo, prvi forumski sluzni, znaci pocinjemo polako 🎉


  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Zrinchy super avioncici, poslikaj to po danu da se bolje vidi. Lily ja jos nisam kuoila babyphone. Nije mi stan tak velik pa mi za pocetak ne treba. Vidjet cemo poslije 

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu
    Stigla fotelja, moram nesto bacit preko nje da mi bude udobnija, zao mi sta nema naslon za glavu, ali mi je lijepa bas i super za ljuljanje 😍

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Sarita_00

    Sad sam doživjela da me na blagajni puste jer sam trudna! Neki tip, imao 2 stvari u rukama i kaže neka idem ja prije, a ja imala 4 stvari. Uglavnom, ugodno me iznenadilo da još ima takvih koji puste trudnice 😊


    To je uvijek lijepo. 
    Ja i dalje pustam ljude, vecinom imamo kolica natrpana jer ne idemo cesto u trgovinu. Zadnji put kad sam bila s mamom pustile smo jedno 5,6 ljudi u Lidlu dok mi nije dopizdilo 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu
                 DOBRA VEČER CURE MOJE.
    NISAM VAS ZABORAVILA NEBRINITE,EVO DA JAVIM DA SMO JA I MOJA PRINCEZICA DOBRO.


    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Yra, ma tako i budem. Nemam trudove, skroz normalno sve. Jedino sto me brine sto sam do sutra popodne skroz sama, muz mi na sluzbenom putu i sutra se vraca pa bas nije ugodno. Da ne bi morala taxijem. Nadam se da cu izdrzati bar do tad. 
    Palcice- malena je preeekrasna❤️

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Palčica0306

    Palčica0306

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    EveM

    Yra, ma tako i budem. Nemam trudove, skroz normalno sve. Jedino sto me brine sto sam do sutra popodne skroz sama, muz mi na sluzbenom putu i sutra se vraca pa bas nije ugodno. Da ne bi morala taxijem. Nadam se da cu izdrzati bar do tad.
    Palcice- malena je preeekrasna❤️


    Hvala draga😘


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.