Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Yra, zakon❤️😍 pa ja bi te kao trudnica prije pustila, haha. Super si!

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    Opet vidim da mi posto od jutros nije objavljen :) tako je to kad pišem s mob pa me netko nazove.
    Danas lijep i sunčan dan pa sam odlučila obaviti par stvari. Riješila osiguranje za auto, išla na kavicu na korzo   i poslije do firme, pokazati curi što me mijenja par stvari. Sjetila se odmah Pande kad sam došla, moja nije aždaja, svi mi ugađaju samo da što duže ostanem. Mislila biti sat vremena na kraju ostala i prekovremeno.
    Proudy predivna u i 20. i u 30. tt
    Yra Mila je već na putu za van prema obliku trbuha.
    Honey ti ćeš s posla u rodilište. Prije par godina je tako jedna kolegica, pričamo s njom na tel cijeli dan i kao riješit ćemo sutra ostatak. Zovemo sutra, a tamo nam kažu da je nema, jučer je rodila
    Minja doktoru nije dan, žao mi je da te se tako ponašao. Prema trudnicama bi ipak trebao biti bolji tretman. Bit će sve ok, čekamo malog Gabriela.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Yra ajme busa je za zaljepit tisucu malih srceka na sliku 💞

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Lily ja ni ne znam koliko mi je trenutno zeljezo, nisam ga par mjeseci kontrolirala, meni je dala da preventivno pijem 2 mjeseca prije i poslije poroda.
    Minja koji kreten od doktora, dobro da je ovaj drugi normalan pa te smirio. Jos malo 🤗
    Ivana i yra super za pregled, znaci do utorka kad mi je pregled, racunam i ja da je moja oko 3,5kg heheh
    Yra fascinantan mi je tvoj trbuh 😊😊
    Proudy tko se to nama nasmijesio😍

    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Cure koje su rodile.. kakvo vam je iskustvo s sluznim cepom? Kad vam je ispao? Sta je ciniti? Mislim da mi se  to upravo dogodilo… nemam nikakve bolove, beba bas udara.. ali to nije klasican iscjedak i uz to je i sukrvica bila, doduse vise smeđkasta.

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    EveM

    Cure koje su rodile.. kakvo vam je iskustvo s sluznim cepom? Kad vam je ispao? Sta je ciniti? Mislim da mi se to upravo dogodilo… nemam nikakve bolove, beba bas udara.. ali to nije klasican iscjedak i uz to je i sukrvica bila, doduse vise smeđkasta.


    Znam da moze znacit da krece a i da nece jos. 
    Evo meni osobno je ispao u radjaoni kad sam bila, al uz plodnu vodu 
    Iskreno ni ne znam kako izgleda, rekli su mi ko veliki sukrvavi smrkalj haha. 

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Znam da da ne moza znaciti da je pocelo.. navodno mogu proci i tjedni do poroda. Ne znam, pricekat cu pa cemo vidjeti. I da, bas tako nekako izgleda

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ita fakat sam se trudila 😂😂😂😂
    EveM meni je prvi put taj cep ispadao danima,  komad po komad,  od 36tt,  na kraju rodila tek sa 40+1.
    Tak da nema tu pravila,  mozes rodit sutra,  ne moras jos tjednima. 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Litta i moja je divna ali je azdaja jer mi zauzme komp hahaha pa ne mogu do foruma 🤐🤐🤐
    EveM javljaj se 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Sad sam doživjela da me na blagajni puste jer sam trudna! Neki tip, imao 2 stvari u rukama i kaže neka idem ja prije, a ja imala 4 stvari. Uglavnom, ugodno me iznenadilo da još ima takvih koji puste trudnice 😊

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.