Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure, ja sam strgana u najmanju ruku. 
    Mala danas nije bila u vrticu, uzela ja nju i reko idemo nas dve u shopping, odvezle se macke u cc1 da joj kupim tenisice/papuce/jaknu proljetnu/prsluk i malo obnovim garderobu. 
    Sad jedva hodam haha
    Al smo jele i slafoled i bas smo uzivale, al je tesko pratit njen tempo. 

    Pranje vesa- ja sve perem s arielom, za bebu stavim mrvu i duplo ispiranje, bez omeksivaca, mrvu alkoholnog octa, omeksa vam ves a miris se ne osjeti iza susenja. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Evo mene doma,  padam s nogu. Obavila trasfuzijsku,  nalaz u utorak. Usput obavila i perkovcevu,  za zub sto sam trebala.
    Minja jos malo i grlit ces svoje zlato! 😍😍😍😍
    Otisla s muzem na rucak i dovezao me doma sada. Stidna kost mi se raspada. Dobro dosla u 31 tjedan 😂😂😂😂
    Ne znam sto ste jos pisale,  samo sam Luku zapatila 😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Proudy malo odmori i onda nam se slikaj, ipak vam je punih 30! 🎉🎈💃

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu
    Evo Honey,  jesam!

    Bebelaaaaa 😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Maaaa ko je to nama buciii buciiiii hahahaah aj konacno zeno izgledas trudno 😍😍😍 i kao neki i osmijeh imas 🤗🤗🤗 bravooo Proudy hahahaa
    Divna si 😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    panda102

    Maaaa ko je to nama buciii buciiiii hahahaah aj konacno zeno izgledas trudno 😍😍😍 i kao neki i osmijeh imas 🤗🤗🤗 bravooo Proudy hahahaa
    Divna si 😘

    Hvala ti Panda! 😘
    E a gle ovo,  isla sam si usporedit 20tt i 30tt,  bolje da nisam 😂😂😂😂,  kad se sjetim da sam tad brijala da mi je veeeeliki trbuh! Pa raspuknut cu se za 10 tjedana 😂.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Ivana, becutan deterdžent još nisam vidjela. Gdje ga kupuješ?
    Obožavym miriy njihove kozmetike, tako bdbast, puderast…ja di gijrlo vtijdmectrbuh mažrm njihovom hidratantnom kremom, a onda si još natrackam i noge, pa malo lice…
    Ja sam bila na farbanju izrasta prije dva tjedna, a jučer sam se, samo za doktora izravnala.
    Cure, koji Luka i koji Slavko?

    Bila sam danas na SD na pregledu. Prst i pol otvorena, i dalje je na zadak. Kaže da ju je podragao po guzi! 
    Nakon toga sam klince odvela na Rebro na pregled vida. Oboje mlađih. Stariji ne treba, taj je kao mladi sokol, vidi i u magli.


  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    yra

    Ivana, becutan deterdžent još nisam vidjela. Gdje ga kupuješ?
    Obožavym miriy njihove kozmetike, tako bdbast, puderast…ja di gijrlo vtijdmectrbuh mažrm njihovom hidratantnom kremom, a onda si još natrackam i noge, pa malo lice…
    Ja sam bila na farbanju izrasta prije dva tjedna, a jučer sam se, samo za doktoraizravnala.
    Cure, koji Luka i koji Slavko?

    Bila sam danas na SD na pregledu. Prst i pol otvorena, i dalje je na zadak. Kaže da ju je podragao po guzi!
    Nakon toga sam klince odvela na Rebro na pregled vida. Oboje mlađih. Stariji ne treba, taj je kao mladi sokol, vidi i u magli.


    Bože, koji tipfeleri!!!


  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Ivana, moja je procjenjena na 3300, a kao cijelo vrijeme velika beba…
    Proudy, baš si zgodna!
    Minja, super će ti biti datum! 
    I taj doktor bedak, mamicu mu njegovu, baš je bedak!
    Panda, ja ne izgledam baš tako elegyntno dok oblačim čizmice, ali hdB imam svoju osmogodišnjakinju koja si je uzela misiju da pomaže mami.


  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Proudy zgodnija si sad nego u 20 tt😉. Ma koje debele- niste mene vidjele.. jedino mi je yra tu negdje u konkurenciji hehe.. 
    yra tvoja busa meni fascinantna☺️. Podragao je po guzi… dobar neki doktor..☺️

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.