Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu
    Jutroooo!!! 
    Proudy upisala sam se zbog tvoje price o bebi, znaci tako to oni smisle cijelu taktiku hahaha 
    Sarita nemos zamjerit babi hahaha ipak ima godina, al bas joj je zanimljiva ideja 😁 baba konta da bar taj dr. sto je bio na tvom rodenju zna sta radi kad si ti ziva i zdrava. 
    Ja sam dobila madrac sa krevetom, i nista drugo necu stavljati. Obicni, tvrd i to je to. Ako bas nesto propusti pelena, imam onaj usisavac za mokro ciscenje. 
    Panda meni kako koju noc. Drzalo me zima sad me isto drzi da mi je vruce. Hormoni. 
    Ja se ubila u peglanju ovaj vikend, znaci ubiiiilaaaaa. 
    Popodne idemo na aerodrom do svekrve da nam da tu trenirku sta sam ju ja nežena zaboravila muzu spakirat. Umorna sam, poslije se legnem na garnituru i samo spavanac. Sutra imam ciscenje kuce kad nisam za vikend 😣 bar smo sredili i pofarbali sta smo mislili, evo sobice: 

    Sad se jos samo moramo odluciti za neke naljepnice, a ima ih taaaakoooo puuunoooo 🙈 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

     
    Ove su mi tako medene 😍🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Gumbek,
    Moram se nadovezati.
    Puno sam citala od SIDS, i ono sto sam procitala je to da bi se nepropusna podloga, tj.ona kirurska plahta nepromociva kao trebala stavljati obavezno na madrac, pogotovo na madrac koji nije novi te je na njemu predhodno spavalo drugo dijete…radi bakterija i gljivica koje isparavaju iz madraca ( od predhodnog znojenja i sl..) te gljivice mogu utjecati na prestanak disanja djeteta..
    E sad, naravno logicno je to sto ti je zena rekla da ce lakse dijete disati ako se okrene na trbuh dok nema nepropusne podloge…ali opet s druge strane pa ako se beba okrene na trbuh, valjda ce se pokusati dizati na ruke i plakati, nekako mi je nelogicno da ce zabiti glavom u madrac i to je to…nemam iskustva oko toga pa u biti ne znam, ali mi se logicno ovako cini..
    Ja imam novi madrac naravno, ali svejedno planiram stavljati nepropusnu podlogu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    mono1111

    Gumbek,
    Moram se nadovezati.
    Puno sam citala od SIDS, i ono sto sam procitala je to da bi se nepropusna podloga, tj.ona kirurska plahta nepromociva kao trebala stavljati obavezno na madrac, pogotovo na madrac koji nije novi te je na njemu predhodno spavalo drugo dijete…radi bakterija i gljivica koje isparavaju iz madraca ( od predhodnog znojenja i sl..) te gljivice mogu utjecati na prestanak disanja djeteta..
    E sad, naravno logicno je to sto ti je zena rekla da ce lakse dijete disati ako se okrene na trbuh dok nema nepropusne podloge…ali opet s druge strane pa ako se beba okrene na trbuh, valjda ce se pokusati dizati na ruke i plakati, nekako mi je nelogicno da ce zabiti glavom u madrac i to je to…nemam iskustva oko toga pa u biti ne znam, ali mi se logicno ovako cini..
    Ja imam novi madrac naravno, ali svejedno planiram stavljati nepropusnu podlogu.


    ma da, dok je jako mala osiguraš ju sa obje strane i to je to. Za tri mjeseca to što kažeš, diže glavu i vježba joga poze.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ja sam svoju curicu uspavala i stavila u kinderbet, na bok, uvijek je na boku spavala, otisla sam u kupaonu na 10 minuta na tusiranje, babyphon je bio upaljen i kod muza, vratila sam se u sobu, ona je bila na trbuhu s glavom izmedju madraca i ogradice. Imala je neka 2 mjeseca, malo vise.
    Mislim da dok su tako mali i cvrsto zaspu ne reagiraju previse. Ili sam ja imala srece s djetetom koje spava ko top. 
    A o bakterijama u madracu neznam sta bi rekla, nebi nikad rabljeni madrac uzela, ja sam taj mali madrac stavljala na zracenje/suncanje/ smrzavanje van kad god sam presvlacila posteljinu, dakle jednom tjedno. Nekako mi je to logicno jer i nas 180x 200 zracim na svakom mjenjanju jer mi je muz alergicar na grinje i prasinu. 
    Valjda i tu ima 100 teorija ko za sve drugo vezano uz bebe, pa nek svatko za sebe i svoju bebeu nadje sta mu pase. 
    Nije da cu madrac od par sto kuna cuvat za 8 generacija, potrosna roba

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Curke, u intersparu je aspirator (arianna) na akciji za 90 kn do 27.2, pa ako nekom treba….


  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Gumbek

    Ja sam svoju curicu uspavala i stavila u kinderbet, na bok, uvijek je na boku spavala, otisla sam u kupaonu na 10 minuta na tusiranje, babyphon je bio upaljen i kod muza, vratila sam se u sobu, ona je bila na trbuhu s glavom izmedju madraca i ogradice. Imala je neka 2 mjeseca, malo vise.
    Mislim da dok su tako mali i cvrsto zaspu ne reagiraju previse. Ili sam ja imala srece s djetetom koje spava ko top.
    A o bakterijama u madracu neznam sta bi rekla, nebi nikad rabljeni madrac uzela, ja sam taj mali madrac stavljala na zracenje/suncanje/ smrzavanje van kad god sam presvlacila posteljinu, dakle jednom tjedno. Nekako mi je to logicno jer i nas 180x 200 zracim na svakom mjenjanju jer mi je muz alergicar na grinje i prasinu.
    Valjda i tu ima 100 teorija ko za sve drugo vezano uz bebe, pa nek svatko za sebe i svoju bebeu nadje sta mu pase.
    Nije da cu madrac od par sto kuna cuvat za 8 generacija, potrosna roba


    Da, da, ni ja nikad ne bi kupila rabljeni, ali ima ljudi naravno koji ostavljaju i za drugo dijete…i to vjerujem vecina njih zato sam i ovo napisala sto sam procitala.
    Isto tako pise da bi beba trebala spavati iskljucivo na ledjima, ne na boku ili trbuhu…
    Sto je teorija, vjerovatno niti jedna nije kriva, samo je stvar koju ce netko izabrati.
    Ja sam kao beba spavala na trbuhu i na cemu su djeca sve spavala i vozila se…ali s obzirom da me strah SIDS -a ipak cu radi svog mira u glavi napraviti ovako kako pise tj.to sto sam procitala.

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Gumbek

    Ja sam svoju curicu uspavala i stavila u kinderbet, na bok, uvijek je na boku spavala, otisla sam u kupaonu na 10 minuta na tusiranje, babyphon je bio upaljen i kod muza, vratila sam se u sobu, ona je bila na trbuhu s glavom izmedju madraca i ogradice. Imala je neka 2 mjeseca, malo vise.
    Mislim da dok su tako mali i cvrsto zaspu ne reagiraju previse. Ili sam ja imala srece s djetetom koje spava ko top.


    Ma i to, svatko će vidjeti za sebe. Ja sam najviše protiv te podloge jer znam kako bi meni bilo spavati na tom najlonu.
    Neki hoteli ga stavljaju na svoje madrace. Muž i ja ga uredno skinemo, jednostavno ne možemo spavati na tome.
    Jučer smo rezervirali smještaj za ljetovanje, planiramo ići od 08.09. do 22.09., mala će imati 3mj, računam neće biti ni prevruće, ni gužva, destinacija Lošinj, privatna kuća u kamenu. Nadam se da bude sve ok i sa mnom i sa njom. Jel išla koja mama tako rano na more i kupala se? Ne pitam zbog bebe, nego zbog sebe. Računam more bi trebalo biti dobro dolje za čučicu i tako to  ??

    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Jutro curke moje!
    Stvarno ste puno pisale pa neću poimence komentirati, ali drago mi je da su uglavnom sve dobre i pozitivne vijesti (Leica)
    Samo ću reć Katushki da joj je sobica diiiivna, najdivnija! I Honey d je baš napravila preuodoban dnevni boravak, kauč izgleda fantastično!
    Proudy baš si me nasmijala s onim o bebinim planovima, čitala sam dragom kad smo se vozili iz Varaždina, umirali smo od smijeha oboje:)
    Gledali smo jučer bebu od frendova, mali Pavel Oni su  mi super opušteni, nadam se da ćemo i mi biti bar upola takvi. Dali su mi odmah bebu u ruke, kad sam rekla da nisam friško oprala ruke su rekli da nisam normalna i da oni odgajaju krkana i da nek se ne bojim:)) Mali je fantastičan. Skroz sam se raznježila kad ga je moj dragi uzeo u ruke, tako ga je nježno gledao da jedva čekam vidjet kak će gledati svoje vlastito dijete <3
    Katushka hvala ti za podsjetnik za Titi, uopće sam zaboravila na to. Vidim da imate ono gnijezdo u kinderbetu. Ja se još dvoumim dal to uzeti ili ne… Curke, razmišljanja?
    I mi smo bili na tulumu u subotu, ubile me dvije majke sa savjetima… osjećala sam se ko da me neko pretuko :)))
    Kupili smo auto, karavan, obiteljski:)) treba strpat nas dvoje, dvije mačke i bebu u kola:)
    Puse svima

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Honey

    Gumbek

    Ja sam svoju curicu uspavala i stavila u kinderbet, na bok, uvijek je na boku spavala, otisla sam u kupaonu na 10 minuta na tusiranje, babyphon je bio upaljen i kod muza, vratila sam se u sobu, ona je bila na trbuhu s glavom izmedju madraca i ogradice. Imala je neka 2 mjeseca, malo vise.
    Mislim da dok su tako mali i cvrsto zaspu ne reagiraju previse. Ili sam ja imala srece s djetetom koje spava ko top.

    Ma i to, svatko će vidjeti za sebe. Ja sam najviše protiv te podloge jer znam kako bi meni bilo spavati na tom najlonu.
    Neki hoteli ga stavljaju na svoje madrace. Muž i ja ga uredno skinemo, jednostavno ne možemo spavati na tome.
    Jučer smo rezervirali smještaj za ljetovanje, planiramo ići od 08.09. do 22.09., mala će imati 3mj, računam neće biti ni prevruće, ni gužva,destinacija Lošinj, privatnakuća u kamenu. Nadam se da bude sve ok i sa mnom i sa njom. Jel išla koja mama tako rano na more i kupala se? Ne pitam zbog bebe, nego zbog sebe. Računam more bi trebalo biti dobro dolje za čučicu i tako to ??


    hhahahahaa čučica <3
    Moje curke koje su rađale u to doba godine sve su išle već od 2 mjeseca nakon porođaja i nikad problema!
    Lošiiinj

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.