Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ja sam ti u istom dreku kao i ti sto se tice tog gnijezda Zrinchy. Nemam pojma još jel bi ga kupila nebi, ima još vremena.
    Jeeeeej za auto, čestitam, nek vam bude sretno s njim i u njemu!!!  
    Ma nikako ne želim propustiti pokazati sebe u seksi tijelu poslije poroda hahahaha To svijet mora vidjeti. A tako sam računala, 3mj. bude i meni dosta za oporavak, krvarenja bi trebala prestati, one lohije ili kak se to već zove, babinjače, štagod.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    mono1111

    Gumbek

    Ja sam svoju curicu uspavala i stavila u kinderbet, na bok, uvijek je na boku spavala, otisla sam u kupaonu na 10 minuta na tusiranje, babyphon je bio upaljen i kod muza, vratila sam se u sobu, ona je bila na trbuhu s glavom izmedju madraca i ogradice. Imala je neka 2 mjeseca, malo vise.
    Mislim da dok su tako mali i cvrsto zaspu ne reagiraju previse. Ili sam ja imala srece s djetetom koje spava ko top.
    A o bakterijama u madracu neznam sta bi rekla, nebi nikad rabljeni madrac uzela, ja sam taj mali madrac stavljala na zracenje/suncanje/ smrzavanje van kad god sam presvlacila posteljinu, dakle jednom tjedno. Nekako mi je to logicno jer i nas 180x 200 zracim na svakom mjenjanju jer mi je muz alergicar na grinje i prasinu.
    Valjda i tu ima 100 teorija ko za sve drugo vezano uz bebe, pa nek svatko za sebe i svoju bebeu nadje sta mu pase.
    Nije da cu madrac od par sto kuna cuvat za 8 generacija, potrosna roba

    Da, da, ni ja nikad ne bi kupila rabljeni, ali ima ljudi naravno koji ostavljaju i za drugo dijete…i to vjerujem vecina njih zato sam i ovo napisala sto sam procitala.
    Isto tako pise da bi beba trebala spavati iskljucivo na ledjima, ne na boku ili trbuhu…
    Sto je teorija, vjerovatno niti jedna nije kriva, samo je stvar koju ce netko izabrati.
    Ja sam kao beba spavala na trbuhu i na cemu su djeca sve spavala i vozila se…ali s obzirom da me strah SIDS -a ipak cu radi svog mira u glavi napraviti ovako kako pise tj.to sto sam procitala.


    Eto, a meni jos u rodilistu i sestre i pedijatrica rekle bebu uvijek lagano na bok stavit dok je jako mala radi bljuckanja, povracanja i slicno. Da se oslobodi disni put.

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Honey, moja čučica je bila tip top vec nakon mj dana, a rezana sam. Ni s odnosima nije bilo problema niti bilo kakvih drugih. 
    Mi smo na more isli u 6 mj, prije velikih guzvi i vrucina, jer muz je mogao birati 4 tj u 6om ili 2 tj u 8 mj zbog posla. Pa smo isli izbjec guzve i veliku vrucinu. Moja cura je tad bila 5 mj, nikakvih problema. Samo je cicala i nisam morala vodit brigu oko njene hrane i pica. Po cijele dane smo bili na plazi, u debeloj borovini. Dijete nikad bolje nije spavalo. Nismo ju kupali jer je more bilo hladnjikavo za bebu. Al mislim da je fini zrak jako godio i njoj i nama.
    Jedini nedostatak, muz i ja se u 2 tj nismo nijednom  skupa okupali hehe

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Honey ne znam, meni nije ni bitno hoću li se ja okupati, nek ona udiše taj zrak, jer znam koliko je značilo to mom bratu, ali vi bi bili baš dugo. Mi bi otišli moguće za jedan vikend produženi. Umočit ćeš noge sigurno heheheheheh a čučica…ko zna hahahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Hvala Gumbek sad si mi jos dala vjetra u leda! Znam da ce svi u okolini popizdit hahaha Meni na kraju kako ce i doktori reci, a koliko citam podrzavaju more! 
    Panda glupo mi je da se odreknemo muzevog godisnjeg, a godit ce nam svima. Gora varijanta mi je trpat sve i vadit i opet trpat za tri dana od kojih jedan ode na put. Beba je sa 3mj vec cvrsca, i trebala bi imati i navike spavanja/dojenja, pa sam optimisticna. Jedva cekam 😍 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Evo meni decki u vrticu i na poslu,  ja opet sama,  nakon 2 tjedna.
    Nesto mi se cudnk dogadja zadnjih dana sa zeludcem. Znaci cim legnem sve mi se vraca u grlo,  ako ne ustanem iste sekunde povratila bih. Spavam u polusjedecm polozaju jer drugacije ne mogu. Tak mi je vec 4 dana. I nije zgaravica,  nego mi se bas sadrzaj zeludca vraca. Uzas! Fuj bljak.
    Sto se tice podloge,  stavljala sam ju i s prvim i sad cu je stavljati. Beba mi je spavala na ledjima,  sto zbog procitanog,  sto zbog toga sto su mi i u bolnici tako rekli. Stavit na ledja,  a glavu okretat svaki put na drugu stranu. U kinderbetu dugoooo dugo nisam imala nista. Iako se ovaj moj jako dugo nije uopce okretao,  kasno se poceo okretati trbuh-ledja i obrnuto. Tek sa 5 i pol mj,  do tad je lezao ko fosna.
    Gnijezdo necu kupovati,  to mi je zgodno eventualno za boravak,  za kinderbet ne. Ali svejedno ga necu imati.
    Na more cemo ici,  krajem 8 ili pocetkom 9. S prvim sam krvarila dobrih 2mj,  al sve i da mi opet bude tako do tad ce bit vec ok. 
    Ne znam sto sam jos trebala reci.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Honey

    Hvala Gumbek sad si mi jos dala vjetra u leda! Znam da ce svi u okolini popizdit hahaha Meni na kraju kako ce i doktori reci, a koliko citam podrzavaju more!
    Panda glupo mi je da se odreknemo muzevog godisnjeg, a godit ce nam svima. Gora varijanta mi je trpat sve i vadit i opet trpat za tri dana od kojih jedan ode na put. Beba je sa 3mj vec cvrsca, i trebala bi imati i navike spavanja/dojenja, pa sam optimisticna. Jedva cekam 😍


    I da nemate ritam tako ti je svejedno, nemas ga ni doma, ni na moru. Al iz svog a i tudjeg iskustva sam skuzila da bebama pase taj zrak i da uglavnom super spavaju.
    Bitno samo da nista u nekom smjestaju gdje je 10 apartmana i iritantna buka od turista zeljnih tulumarenja.
    I ja bi jedino izbjegla neki ekstra dugi put, recimo moj maksimum je 4 sata. 
    Mi smo godinama isli na peljesac ko cura i decko, sad mi ne pada na pamet dok su klinci mali, predaleko mi je

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Honey bas mi se svidja boja zida. Imamo slicnu sobu, isto kosi krov i prozor tako uz zid, bas me zivcira taj raspored.
    Sto se tice mora, nadam se da cu se ja vec krajem 6.mj kupati 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Zrinchy i sama sam u dilemi oko gnijezda. Jako mi se sviđa, a opet mi djeluje dosta malo i da ga neću koristiti nešto dugo, pa da ne kupujem za to kratko vrijeme. 
    Madrac su nam nudili jedni prijatelji, ali smo samo zahvalili i rekli da ćemo to uzeti novo. Čak smo razmišljali uzeti moj krevetić, malo mu osvježiti boju i novi madrac, ali smo naletili na ovaj koji je bio povoljan i baš nam se svidio. 
    Nepropusnu podlogu sam taman stavila na popis za kupovinu… Mislim da cu ju uzeti, pa neka stoji ako ništa drugo. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Pa i moj ima godišnji i onih 15 dana što mu pripada kad rodim će iskoristiti nekih 15.dana nakon poroda, kad mi ode mama i svekrva, i onda kontam nekako će se sve posložit za more :) i ja jedva čekam… sve u vezi s njom jedva čekam <3
    Joj mi smo toliko smiješni, jučer išli kupit banjicu i držalo i podlogu, ništa nismo kupili hahhahaah 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.