Proljetne bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Maja58, ja sam ti imala stalno probadanja dolje kao da cu procuriti. Par puta je znalo bas biti jako da sam se grcila i bojala sto se dogada. Ali to je kao normalno. Sad sve manje osjetim tako bolno, mozda koji put, a s vremena na vrijeme osjetim nesto u stomaku ali ne vise bolno kao onda. Od ostalih simptoma-spavanje, umor kad hodam, mucnine, nekad povracam, nekad ne i stalno taj okus u ustima. A unazad dva dana mi je iskocio stomak! Znaci, ne jako, ali dovoljno da primijetimo i muz i ja :) znam da kazu da to nije beba, vec zbog sirenja maternice i svega toga…. Ako mi tako nastavi ja cu bit jedna od onih trudnica koje imaju doslovno do zuba trbuh :) nema veze, samo neka bude sve ok!
    Bambola, ne podnosim takve price i komentare. Mislim, ja sam sebi dovoljna s nekim mislima koje katkad znaju biti negativne, ne treba mi jos i izvana takva “podrska”. Neka ti ude na jedno, a izade na drugo uho. Gdje bi zavrsili kad bi crno mislili. Mi smo svima rekli da sam trudna i prije nego sam otisla kod doktora. Jednostavno sam gledala da ako ce se ne daj Boze nesto dogoditi, dogodit ce se krila ja trudnocu ili govorila. 
    Sto se tjedana trudnoce tice, ja stvarno nemam blage, kalendarski sam kao usla u 8.tt ali mislim da nisam. U utorak sam bila kod dr i plod je u gestacijskoj, srce kuca i to mi je bilo bitno. Beba je skoro 6 mm, a kazu da je to nekako za 6.tjedan. Nemam pojma stvarno! A moja menga je bila 5.6. I ovulacija 22.6. To znam jer sam mjerila temperaturu… Valjda nemam razloga za brigu….

    [lilypie.com]

  • Avatar Bambola

    Bambola

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    Ma da, nastojim sve to lipo blagoslovom otirat od sebe! Ja neman mukicu nikakvu, samo probava ubrzana i vjetrovi 😳😂 Iskreno, da nije grudi i kasnjenja menge i tih ruznih pristica sta su se nakotili naglo, ne bi uopce znala. Meni su neki pms-ovi bili burniji od ovoga 😂 ma ko ce ga znat. Svakom tijelo drugacije reagira, al bit ce to sve dobro

    [lilypie.com]

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Ma ja inace imam probavu onak, malo zesce brzu pa mi to nije ni simptom :D i vjetrovi isto…ali, da, cvimbe su me napale. A sise su bolne (sad malo manje) ali su bradavice iskocile van, kao i vene. Sad vise ne mogu govorit o tolko bolnim grudima koliko onak osjetim da su nekako napete. A od jucer me s vremena na vrijeme svrbe bradavice. Neke zene kazu da ne mogu ni pipnuti bradavice, meni to bas nije slucaj…. Samo sto su maaaaaalkoc samo potamnile. Nista znacajno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Bambola

    Bambola

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    Pupa naravno da nema brige, pa sve je uredno i kako triba bit!

    [lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    trebalo mi je malo da skužim da je ovo potpuno nova tema!!!!! pa da vam i ovdje čestitam od srca i poželim ugodnu i urednu trudnoću. samo pozitivno i veselo. 

    ako vas štogod muči ili zanima - mi u zimskim bebama (vaše stare trudilice) smo malo ispred vas pa nas možete priupitati što god vas zanima.

  • Lilly8

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage žene…meni je ovo druga trudnoća prva nažalost nije dobro završila..zadnja menga mi je bila 20.6 pa računam da mi je termin oko 26.03…Naručena sam na pregled 6.08 pa se nadam da ću vidjeti svoju dugo očekivanu bebicu i čuti srceko…vidim kako vi svi tjesite jedne druge i saljetsaljete pozitivne vibre a to je ono što mi sada baš treba da ne izludim čekajući pregled :)

    Lilly

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Lilly, dobrodosla!
    Zao mi je zbog prve trudnoce, to je valjda ono cega se svi pribojavamo… Ali, glavu gore i budi sretna sto si opet trudna! Nema razloga za brigu… Jao meni ti je prvi pregled trebao biti sada u petak tj. 31.7. Ali sam malo smedjarila pa sam isla ranije… Cinilo mi se da ne bi mogla docekati taj petak, ali sad kad je tu pred vratima, zao mi je sto ne idem tek sada :) brzo ce i  6.8.pa ces vidjeti bebicu… Bolje je da ides makar u 7.,8.tjednu! Ovako te mogu samo bespotrebno uplasiti. 
    Eto ja sam svoj prvi pregled prosla, ali nije mi lakse tj.i dalje sam u strahu laganom iscekujuci sljedeci pregled. Simptomi su mi popustili pa me sad to brine :D a dobro, uvijek nadjem nesto novo za brinuti se! 
    dillb, hvala na podrsci! Znas kak je novopecenim trudnicama kojima je uz to jos prva trudnoca. Valjda nista ne znamo pa samo strahujemo :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Bambola

    Bambola

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    Lilly dobrodosla, imamo termin na isti datum 😂 ja idem u ovaj petak na pregled jer ne znam kad cu kasnije uvatit slobodno. Tj iskombinirat cu da odem na pregled kad mi kaze, al mozda to ne bude u St kod moje gino nego npr. u Dubrovniku (posao/sezona). Ugl, nekako je rano za neke vece simptome, sta ne mislite tako?😳 Pupa znam curu koja je smedjarila i pila duphaston i sve okej. Navodno je to cesca pojava. Nema brige!

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje, meni kasni treci dan menga radila drugi test jutros ali jutarnja mokraca i srednji mlaz, test pokazao 2 crte s tim da je kontrolna kako vidljiva a ova druga jedva primjetna, sinoc me bolio stomak moslila sam da cu procuriti, ali nisam hvala bogu, mucninu imam ujutro nekad povratim, grudi dtalno bolne na dodir s tim da me lijeva bradavica ne boli a desna je bas osjetljiva i jako puno imam vjetrove pogotovo navecer, uzas i to sam krivila muza za vjetrove vec par dana dok sinoc nisam primjetila da je to moje haha pusu svima saljem

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    I jos nesto nikako se ne mogu namjestit kad goce spavat preko dana zaspem bez problema navecer mi se nikad prispat, i maloprije sam osjetila bol ispod pupka kao da me nesto sprzilo unutra nekako kao koza kada se puno zategne pa przi e takvu bol sam osjetila

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.