Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Marishadoktorica ti je rekla da napravis histeroskopiju ili bi ti to htjela? Zelim ti da ne moras na histeroskopiju i da se sad mrva primi🩷
    Meni je Skvorc rekao ako sad ne uspije da bi predlozio da se radi kariotipizacija i trombofilija. Ja ga planiram pritegnuti da mi da sve sto mogu pregledati🙈
    Vec racunam da cu oko 20.8. dobiti M, imam ravno 3 mjeseca da napravim sve sto je u mojoj moci da se dovedem u najbolje moguce stanje.

    Evo nadam se da nam ništa od toga neće trebati 🤞🏻🤞🏻 I dalje nemaš simptoma?
    Nije mi rekla, iako ću je pitati ako beta bude opet negativna. Možda imam priraslica od operacije, stvorio se polip nakon prve stimulacije iako je rekla da je na mjestu gdje ne smeta za oplodnju. Ne znam, moram imati backup plan već sada

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 367

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Jurky divne vijesti, baš mi je drago, grlimo te 🤗🤗🤗❤️
    Angel eyes uvijek vas škicnem da vidim kako napreduje, tuđi uspjeh u mpo priči me uvijek veseli 🤗❤️
    Dodo želim ti brz oporavak, odmori se i napuni baterije❤️
    Mura žao mi je što toliko dugo moraš čekati, nadam se da OS uskoro kreće sa radom 🤞❤️
    Tiki i ja sam prije samog postupka uklonila ciste bolje da ih nema u svakom slučaju, sretni🤞❤️
    Medena odlična beta, neka do kraja bude školska trudnoća 🤞❤️ do 12 tt najbitnija je folna kasnije prenatali 😄
    Dreamer a zšt samo suprugu šalju, to baš i nema smisla obzirom da bi se geni trebali gledati i tvoji i njegovi🤷‍♀️
    Wildflower drago mi je da je sve ok, ja znam da ne bih mogla čekati u početku tako dugo za drugi uzv 🤣🤣 neka te prati uredna I školska trudnoća 🤞❤️ nije baš svagdje takav protokol baš zbog tog neizvjesnog perioda u početku se ide češće, a kada prođe 12 tt onda se ide svakih 4 tj (kada je mpo trudnoća u pitanju).. što se tiče simptoma polako stignu ti doći u svom punom jeku 🤣🤣 bilo je fakat puno primjera na forumu da su curke bile bez simptoma, uživaj u tome 🤭🤗🥰
    Rolice obzirom da si imala ma onda to pikanje i nije baš bzv, bolje da si pokrivena terapijom pa makar i bilo granično, od srca ti želim da je idući postupak dobitni 🤞❤️
    Bebolina inače dr toleriraju fsh do 12 tvoj je dobar, sretno 🤞❤️
    Sani pratim pomno i jako navijam🤞❤️❤️❤️
    Čokoladica u kojoj si fazi 😄🤞❤️
    Slee hebemu sve jako mi je žao zbog šogi 😔😔❤️
    Marisha žao mi je 😔 što se tiče histero dr Maričić je top i u Ivf-u imaš odmah i NK stanice, pa si malo prouči 😊❤️

    Stela sutra mi je fet. Evo vec strepim... Ovih dana dosta losih vijesti 🙄🤞

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 648

    Prijavi adminu

    Čokoladica sretno sutra, bit će dobro 🙏🙏🥰🥰 mora krenuti pozitivni niz ❤️
    ...
    Obavila uzv, nema ih puno ali napreduju, 2x10 i 2x8mm, endo 5mm. Unistit ce me ananas i cikla 😂, ali nastavljam dalje s njima 💪💪 dodat će mi i Pergoveris danas, a onda za dva dana i antagonist. Iduci uzv nedjelja 19.5. Sanjushka molim te dodaj na listu, hvala 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ....
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Curke, došao mi je bris kavuma maternice s histeroskopije i pokazao escherichia coli, da li je koja imala sličnu situaciju ili na brisu cerviksa, i da li je to kontraindikacija za fet, ili e coli ne smeta? 

    👸42 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 32 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️

  • BikMik

    Broj poruka: 1017

    Prijavi adminu

    Lunolina, kad planiras opet testirati? Nadam se da ti nista od toga nece trebati 🤗
    Wildflower, samo uzivaj bez simptoma, meni su u prirodnoj trudnoci rekli da je super znak sto imam sve moguce simptome i migrene i eto nije ispalo tako, sad zelim mirnu trudnoci bez simptom :D
    Iza mene jos jedna nepreospavana noc i migrena, mogu misliti kakav ce UZ biti sutra nakon silnih tableta...
    Sretna berba danas cure ❤️🍀


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    wildflower

    Sta ti nisi isto spominjala da si pocela vise jesti i podrigivanje?🤔 Koliko se sjecam u zadnje vrijeme sve cure su tu imale neke simptome…Stela evo ne znam zasto dr R ne narucuje cesce u pocetku, valjda covjek zna sto radi🤣 Rekao mi je da se vec 25 godina bavi ovim poslom i da mu vjerujem da nema potrebe prije 11 tt (po njemu 7 i 11 tt je dovoljan). Ja sam se svejedno odlucila naruciti na uzv izmedju jer slazem se sa svima vama.. jednostavno ne bih mogla zivjeti u neznanju 6 tjedana bez da znam sto se dogada… I pogotovo jer smo imali val ovih losih vjesti tu na forumu u zadnju….
    A za simptome… da.. vidjet cemo kako ce se to nastaviti odvijati.. nemam nikakava ocekivanja.. mozda budem bez, mozda me srokaju nekad.. sve opcije su otvorene.. do tada uzivam bez🤭

    Jesam da u jednom periodu pa me pustio taj pojačan apetit, a za podrigivanje nisam spominjala jer sam inače praščić pa nema promjene oko toga 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    Dodo u mojim patološkim trudnoćama su mi se pojavljivale i ciste i miomi, koji su nestali na kontrolnim pregledima nakon prekida trudnoće. Držim fige da i tebi bude tako.
    Nina sumnjam da možeš u FET sa e.coli, ona može biti uzrok pobačajima ali i neuspješnoj implantacije. Ja bih je i zbog sebe izliječila prije postupka, antibiotik i dmanoza i ko nova si nakon terapije. Savjet je i da mm bude na terapiji.

    👩🏻34 🧔🏼35 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 2,4 ng/ml, histeroskopija✅ ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    6/24 prirodni spontani 💔
    .... čekamo IVF i da proradi KBC_Ri

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 728

    Prijavi adminu

    Poanta je da je tako svejedno imas li ili nemas simptome jer nisu indikacija za nista i sve to je vrlo individualno...🤭🤭
    Jedini simptom koji nije dobar je krvarenje...
    Tako mi je dr rekao..
    A i logicno je :)

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2588

    Prijavi adminu

    Hvala Dodo na detaljnom opisu i informacijama, puno si pomogla. Njoj se ne vidi plod, evo danas ide na jos jedan uzv pa cemo vidjeti sto dalje i kakva je preporuka doktora. Zapravo se dvoumi jer je vec jednom bila na medikamentoznom, ali je svejedno trebala i kiretazu tada jer nije sve otislo (to je bio 12tt, ali plod stao u 9tt s razvojem). Ono sto nju muci je sto ima inace tanak endometrij nakon te zadnje kiretaze pa bi probala da ne bude ivazivan postupak i da ne unisti endometrij do kraja.

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 575

    Prijavi adminu

    Stela mislim da si ti pitala zašto samo suprug mora na kariogram. Pa eto, doktor smatra da je sa moje strane sve u redu i da s obzirom na suprugov loš spermiogram želi provjeriti njega 🤷‍♀️ Pisala sam jučer da sam zvala još jednom u poliklniku da provjerim dal je dobro to napisano na nalazu i rekli su da da.

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.