Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Jutro, kraljice!😘😘🤗🤗
    Annboleyn ajooooj... Nikad mira u svemu ovome.😔🥺 Od ❤ se nadam da će biti sve u redu!🙏🙏❤ Probaj ostati smirena koliko možeš. Drži mi se!❤ Grliiiiiim na najjače 🫂
    Giselle i Medena sretno na ultrazvucima i da bude puuuunooooo lijepih folikulića.🤞🤞🍀🍀❤❤ Javite nam se tokom dana.🥰
    BikMik super da se sve vratilo u normalu, baš mi je drago.❤ Sad samo 💪.🤞🤞🍀🍀❤❤
    Curice moje, mene od ranog jutra pere neopisiva nervoza i strah.🥺😔 Toliko me nije ni u prvom, ni u drugom postupku.🥺
    Svima želim sreću do neeeeeeba!🤞🤞🍀🍀❤❤


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 648

    Prijavi adminu

    Medolina žao mi je, ali isto napravi sutra test kad si i trebala po planu.

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ....
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar TraTinčica

    TraTinčica

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Drage moje curke, evo meni je prof danas potvrdio da mi je ovu nedjelju UZV umjesto ponedjelja ❤️
    Nije me bilo neko vrijeme jer sam se zaokupila poslom.
    Hypnoticpoison zelim ti svu srecu i samo pozitivno. Nema mjesta strahu u najboljim si rukama 🍀❤️
    Rolice drago mi je da si pronasla najbolji „nivo“ trbuha koji ne boli. Ja sam si neki dan dala mrvicu nize i toliko me bolilo da se nisam mogla sagnuti. Danas moram kupiti nove ampule i iglice pa planiram uzeti ove od 0,3 mm.
    Marice i Dodo kako ste?
    Medolina ja bi isto preporucila da uzmes Müllerove trakice i njih koristis. Sretno
    BikMik i Annboleyn saljem puno pozitivne energije 🍀
    Tincice ja sam u dvije godine dosla od trbuha gdje su se misici ocrtavali do balona. 😞 plan mi je nakon poroda se vratiti koliko ce biti moguce.
    Sve ostale cure pratim i citam i svima zelim puno snage i srece 🍀❤️ niste same ❤️


    👩🏻 44 🧔🏻 50 (OAT) Poliklinika IVF Zagreb:
    12.2019 IVF (12 oocita = 5 blastocista) ❌
    11.2021 (prvi stimulirani FET) ❌
    02.2024 (drugi stimulirani FET) 28.03. FET 2 blastociste 10.04. beta 1 = 839
    12.04. beta 2 = 2282
    21.04. UZV potvrdjena jednoplodna trudnoca 🐣❤️

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 728

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima
    Embriolog me upravo zvao i imamo 10 oplodenih 🥰🥳
    Sada cekamo da vidimo kako ce se razvijati stvari, ali embriolog je jako pozitivan i rekao da ocekuje u utorak transfer.
    Dr R se sa mnom stalno zezao da imam js za izvoz🤣
    .
    Medolina, slazem se sa curama... Ponovi sutra opet isti test kao i prvi, a ne clearblue. Drzimo ti fige🤞🏻🤞🏻
    Hypnoticpoison vidit ces da se na kraju biti sve ok🙏🏻 drzi se.. probaj se opustiti do aspiracije❤️

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Tinčice pronašla sam super točku kako si rekla, ali svejedno imam plave masnice od svakog pikanja. Ide mi to sve extra na živce iskreno. Super da ćeš uzeti tanje iglice, mogla bih i ja. Možda bude bolji rezultat 🤭
    Medolina obavezno koristi iste testove osobito za ovako rane trudnoće 😊🙏
    Wildflower ooooo čestitkeee, top! 🥰🥰🥰 Pa stvarno ih imaš za izvoz 😁💪
    .
    Vezano za debljinu, ja sam sad čak skinula kilu, ali ne namjerno. Izbacila sam skoro skroz meso, skuzila sam da mi ne paše, napušem se i sva sam troma... onda sve mesne prerađevine, ubacila ribu, izbacila pečenja na tavi na ulju i zamijenila s pećnicom gdje stavim i malo vode pa mi se polu-skuha. Sve što mogu peceno zamijenila s kuhanim (krumpir...). Ujutro za doručak kuhana zob, chia sjemenke, med, jabuka (otvara probavu) ili kuhano/umiješano jaje bez ulja. Ubacila vise voca i salata, za međuobrok jedem razne orašaste plodove (makadamia, ljesnjak, badem...). Pijem puno vode. Naravno top rezultat bi bio i da vjezbam, za sto inace nisam ucestala, a sad i ne smijem 🤣 Ali, citala sam da ove pikalice i hormoni uzrokuju debljanje, nakupljanje vode, sala na trbuhu...tako da stvarno nije cudno ovo sve što pišete 🤕 Tim više što se i ne smije vjezbati u vecem dijelu postupka 😏

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    wildflower

    Dobro jutro svima
    Embriolog me upravo zvao i imamo 10 oplodenih🥰🥳
    Sada cekamo da vidimo kako ce se razvijati stvari, ali embriolog je jako pozitivan i rekao da ocekuje u utorak transfer.
    Dr R se sa mnom stalno zezao da imam js za izvoz🤣
    .
    Medolina, slazem se sa curama… Ponovi sutra opet isti test kao i prvi, a ne clearblue. Drzimo ti fige🤞🏻🤞🏻
    Hypnoticpoison vidit ces da se na kraju biti sve ok🙏🏻 drzi se.. probaj se opustiti do aspiracije❤️

    WOOOOOW koja brojka 🥳🥳🥳🥳 Izvještavaj nas za dalje 
    Medolina i ja bih ti savjetovala da ponoviš sa istim testom 🤞🏻
    Tinčice mi smo onda vrlo slične konstitucije Ja sam u prvoj stimulaciji primijetila da mi je puno teže pala nego druga u smislu da mi se puno vode nakupilo u nogama i rukama i trbuh je bio poprilično napuhan dok u ovoj minimalno vode je bilo i lakše sam došla k sebi i odmah krenula vježbati. Slatko inače ne konzumiram pa mi to ne predstavlja problem.
    Rolice sviđa mi se tvoj plan prehrane 💪 
    Lunolina jesi zvala, što su ti rekle sestre? 🙏🏻
    Dodo, Marice, Fionci kako se vi osjećate? Curke imam pitanje - muž je od danas na Klavocinu radi upale zuba, da li nam to može predstavljati problem kroz 3tj kad krenemo sa novim ciklusom?

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Wildflower super je broj. Bravo. I sretno dalje. 
    Ja evo u cekaonici lagano lomim prste i cekam svoj termin.

  • Avatar Medolina

    Medolina

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Slee, LaIslaBonita, angel eyes, TraTinčica, wildflower, Rolica, Marisha hvala vam cure na podršci❤️❤️❤️, budem ujutro ponovila opet s onim Duchesse, pa cu vidjet al nekak vec se psihicki spremam u novi pokušaj. 
    Wildflower samo ću reći wow 🥳🥳 tako sam sretna zbog tebe i vjerujem da će to na kraju sve biti pozitivno 🤞❤️

    2018. 👶🏻
    2019. Blighted ovum
    2022. Missed ab.
    4/24 prvi put AIH
    6/24 drugi AIH -pozitivan test 🤰

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Marisha hehehe to me savjetovala frendica nutricionistica iako mi je trebalo dosta da se prebacim sa starih navika na ovo  Vezano za Klavocin, mislim da antibiotici utječu na spermiogram. Provjeriš u klinici možda najbolje što kažu? 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Medena33

    Wildflower super je broj. Bravo. I sretno dalje.
    Ja evo u cekaonici lagano lomim prste i cekam svoj termin.

    Sretno 🌷

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.