Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    marica36

    Medena33

    Giselle super, imas na nalazu velicinu i endometrij.
    Marica36 znas kako sam se prepala da meni nijedan lijek nece djelovati. Sreca pa evo danas 4, samo da nastave rasti dalje. Citam tvoje postove. Veselim se tvom uzv da nam javis dojmove.
    Jao i ja..nemaš pojma koliko🙏🫣 . Hajde hajde naravno da nešto mora djelovati…glavu gore🙏 ..4 su super …uzivaj nemoj se previše stresirati pikaj se lijepo i brzo će uzv i aspiracija 🥰🤗🎉🎉

    Marica mozes li nas podsjetiti koliko si ti imala oplodenih js i koliko su ti vratili a koliko zamrznuli?

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Curee  drage čestitam svima s pozitivnim betama, a drugima želim puno snage u daljnjoj borbi.Ja sam imala 02.04. transfer zadnje blastice zaledene (7) s najgorim i najdužim transferom ikad i već imala plan za dalje. Kad ono dočekla drugu crticu na test, uvik sam mislila da će to bit najbolji dan u životu, a kad ono strah me poje da se ne znam ni radovat.Jesu li ovo uredu testovi za 9dpt (lijevo) i 10dpt (desno).https://ibb.co/0X7RKqzšto vi mislite?! 

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Giselle

    Ja sam totalno pogubljena, pa da, pisao je nešto 🤣 Idem sad u auto odmah pogledati što je napisao, tamo mi je ostao papir. Hvala cure❤️

    Sve te razumijem i rekla bi da je to normalno jer je sve tako i meni bilo.
    Totalno sam bila pogubljena i sto sam htjela pitat nisam jer sam bila prenervozna i zabrinuta.
    Ali pripisujem to zato sto je prvi put pa smo nesigurne u svemu.
    Nadam se da ce nam biti prvi i poslijednji🥰

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Hvala ti na riječima podrške, baš tako kako kažeš, prvi put se susrećemo s time i uopće ne znam kako to sve ide.
    Nervoza je velika i sva se smotam.
    I ja se nadam da je posljednji ❤️

    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan,
    7/24 FET neuspješan
    4❄️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 697

    Prijavi adminu

    Medena, Giselle super, neka se tako nastavi. Medena, dobra je to brojka, ne brini 😘
    Anica čestitam ❤️ iskusnije cure će znati bolje, ali meni se čine super crtice. Sve razumijem, sad tek kreće strah, samo pomalo. Kad vadiš betu?

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • marica36

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    wildflower

    marica36

    Medena33

    Giselle super, imas na nalazu velicinu i endometrij.
    Marica36 znas kako sam se prepala da meni nijedan lijek nece djelovati. Sreca pa evo danas 4, samo da nastave rasti dalje. Citam tvoje postove. Veselim se tvom uzv da nam javis dojmove.
    Jao i ja..nemaš pojma koliko🙏🫣 . Hajde hajde naravno da nešto mora djelovati…glavu gore🙏 ..4 su super …uzivaj nemoj se previše stresirati pikaj se lijepo i brzo će uzv i aspiracija 🥰🤗🎉🎉
    Marica mozes li nas podsjetiti koliko si ti imala oplodenih js i koliko su ti vratili a koliko zamrznuli?

    Ajme ček. .sec hahahaha....mislim da 6 stanica pa 3 il' 4 oplodend...dvije vratili jer su bile super jedna 8il 16 a druga morula ... nula zamrznuto ...uzdam se u ove dvije 🙏🥰🙏

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    It's boy 🙏

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Wildflower pa nema veze, vidiš i da su takvi uspjeli oploditi hrpu stanica❤️Anice super su testići, držim fige da beta bude visoka❤️

    👩🏻34 🧔🏼35 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 2,4 ng/ml, histeroskopija✅ ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    6/24 prirodni spontani 💔
    .... čekamo IVF i da proradi KBC_Ri

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Medena, Giselle super, neka se tako nastavi. Medena, dobra je to brojka, ne brini 😘
    Anica čestitam ❤️ iskusnije cure će znati bolje, ali meni se čine super crtice. Sve razumijem, sad tek kreće strah, samo pomalo. Kad vadiš betu?

    U ponedajeljak i srijedu sam mislila to mi je 13dpt i 15dpt. Doktorica mi je napisala 14 dan, ali mislim da neće škodit dan prije, a za moju psihu puno znaći :D Simbalija hvalaa i ja se nadam da će sve nastavit uredu! 

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Wildflower pa nema veze, vidiš i da su takvi uspjeli oploditi hrpu stanica❤️Anice super su testići, držim fige da beta bude visoka❤️

    Ma da super je to, sreca na razvoju medicine i ICSI metodi.
    Mada, citala sam, da je ipak manji postotak uspjesnosti iznesenih trudnoca sa ICSI, nego s IVF.Anice odlicno, cestitam!!! I neka beta razvali🥰

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Evo gledam veličine folikula su 12, 13, 14. Jel to ok?

    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan,
    7/24 FET neuspješan
    4❄️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.