Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Giselle

    Evo gledam veličine folikula su 12, 13, 14. Jel to ok?

    Dobro je to sve ako je dr rekao da je dobro :)
    Ne brini.
    Ti si sada 7.dan stimulacije? Ja sam na 6.dan imala od 11-13
    Na 8.dan dio ih je narastao na 15-16, a dio ostao na 11-12..
    I onda mi je malo povecao dozu i 11.dan stimulacije je sve bilo ok, i ovi lijeni su narasli mislim oko 18-19 (nemam vise zapisano pa ne mogu tvrditi, ali svakako su bili narasli)
    I stoperica je isla 12.dan stimulacije, a 14.ti dan aspiracija. To je ujedno bio 15.ti dan ciklusa.Dr je rekao da obicno to bude cak i malo ranije do 14.tog dana, ali sam bila na preblagoj terapiji, pa je na kraju malo povecao i cekao :)Opusti se i uzivaj u vikendu🥰

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    wildflower

    Giselle

    Evo gledam veličine folikula su 12, 13, 14. Jel to ok?
    Dobro je to sve ako je dr rekao da je dobro :)
    Ne brini.
    Ti si sada 7.dan stimulacije?Ja sam na 6.dan imala od 11-13
    Na 8.dan dio ih je narastao na 15-16, a dio ostao na 11-12..
    I onda mi je malo povecao dozu i 11.dan stimulacije je sve bilo ok, i ovi lijeni su narasli mislim oko 18-19 (nemam vise zapisano pa ne mogu tvrditi, ali svakako su bili narasli)
    I stoperica je isla 12.dan stimulacije, a 14.ti dan aspiracija. To je ujedno bio 15.ti dan ciklusa.Dr je rekao da obicno to bude cak i malo ranije do 14.tog dana, ali sam bila na preblagoj terapiji, pa je na kraju malo povecao i cekao :)Opusti se i uzivaj u vikendu🥰

    Ok, hvala ti🥰 Da, da, 7.dan stimulacije.  Ok, onda je to to, čekam ponedjeljak 🙂
    Hvala, i ti uživaj🙂

    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan,
    7/24 FET neuspješan
    4❄️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1240

    Prijavi adminu

    Giselle, super je to sve kod tebe.. sretno dalje 🤞🥰
    Anica, čestitam 🥳 🤞 da beta bude velika 🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Anica!

    Curee drage čestitam svima s pozitivnim betama, a drugima želim puno snage u daljnjoj borbi.Ja sam imala 02.04. transfer zadnje blastice zaledene (7) s najgorim i najdužim transferom ikad i već imala plan za dalje. Kad ono dočekla drugu crticu na test, uvik sam mislila da će to bit najbolji dan u životu, a kad ono strah me poje da se ne znam ni radovat.Jesu li ovo uredu testovi za 9dpt (lijevo) i 10dpt (desno).https://ibb.co/0X7RKqzšto vi mislite?!

    Ma to te ja pitam 🎉🎉🎉 Čestitam, testovi su superiška  Javi nam kad rasturiš betu 🙏

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska(Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • eni233

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    wildflower

    Dobro jutro svima
    Embriolog me upravo zvao i imamo 10 oplodenih🥰🥳
    Sada cekamo da vidimo kako ce se razvijati stvari, ali embriolog je jako pozitivan i rekao da ocekuje u utorak transfer.
    Dr R se sa mnom stalno zezao da imam js za izvoz🤣
    .
    Medolina, slazem se sa curama… Ponovi sutra opet isti test kao i prvi, a ne clearblue. Drzimo ti fige🤞🏻🤞🏻
    Hypnoticpoison vidit ces da se na kraju biti sve ok🙏🏻 drzi se.. probaj se opustiti do aspiracije❤️

    Bravooooo ❤️🥰🥰🥰 odlično , i sretnooooo daljeeeee 🙏🫀🥰🤞🤞🤞

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1844

    Prijavi adminu

    Annboleyn nadam se da će sve biti dobro 🍀❤️
    Medolina neka sutrašnja mulerova trakica pokaže crticu 🤞🤞
    Wildflower bravooo 🥳 neka se lijepo razvijaju 🤞🤞
    Slee, sanjushka kao šta jurky kaže, drago mi je da imate bolje iskustvo 🤗
    Medena super 🍀
    Anica lijepi testići 🥳 neka beta rasturi 🤞🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Anica, preljepi testovi, bas kakvi trebaju i jedva cekamo betu sa tobom 🤗 Jeste ovaj put nesto promijenili pa je bio dobitni?Meni je doktorica javila da ipak dodjem u ponedeljak na jos ejdan UZ i vadjenje krvi, jer se nisu hormoni jos dobro poslozili. Malo mi to sve odgadja sve, ali nema veze, samo nek sve bude receptivno i dobro 🤞🍀
    Ova krv oko jajnika nakon punkcije mi objasnjava sto sta mojih muka nakon punkcije sve do sada, bas me napatilo, a ja sve kontala to normalno. Bas ima ljepih vijesti ovih dana, samo da nastavimi tako 💪


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Malena95

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Zdravo svima 🥰 Dugo me ovdje nije bilo, mozda me se stare cure sjecaju. Prvo zelim da svim vama borilicama pozelim srecu, a trudnicama i novopecenim mamama cestitam 🥰🍀
    Dok sam bila u procesu, cesto sam se javljala i trazila savjete, a posle toga nisam imala vise mnogo vremena.
    A sada sam usla i zelim  samo da prijavim, da je pocetkom Februara na svijet dosla nasa srecica- mala, zdrava i debela djevojcica 🥰  
    A svim vama borilicama zelim samo poruciti da ne odustajete, ovaj put nije lagan, ali na kraju se sva nasa patnja isplati🥰 I svima vama zelim da docekate i vi vase bebice 🍀🥰
    I samo bih jos jedno da prijavim- od transfera pa i za vrijeme cijele trudnoce, niti jedan jedini simptom nisam imala. Zapravo jesam- od ca 4mjeseca sam pocela osjecati bebu 🙈 (Ako se to uopste racuna u klasicne siptome 😂) 
    Tako da sve vi, koje ste imale transfer ili ste trudne, a nemate nikakve simptome- nemojte se uzalud brinuti, nego uzivajte u tome 🥰
    Eto, toliko od mene ☺️ Pozdrav svima i srecnooo ❤️

    Ja 28g, On 33g
    Ja PCOS, On Nalazi uredni
    Pokusavamo 5godina 👶
    05/2023 1.FET 06.06.2023 Beta 🍀
    11dpt Beta 650
    12dpt Beta 1280

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 697

    Prijavi adminu

    Malena čestitam ❤️❤️❤️ hvala na podršci i lijepim željama. Uživaj u bebici 😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • marica36

    Broj poruka: 308

    Prijavi adminu

    Malena95

    Zdravo svima 🥰 Dugo me ovdje nije bilo, mozda me se stare cure sjecaju. Prvo zelim da svim vama borilicama pozelim srecu, a trudnicama i novopecenim mamama cestitam 🥰🍀
    Dok sam bila u procesu, cesto sam se javljala i trazila savjete, a posle toga nisam imala vise mnogo vremena.
    A sada sam usla i zelim samo da prijavim, da je pocetkom Februara na svijet dosla nasa srecica- mala, zdrava i debela djevojcica 🥰
    A svim vama borilicama zelim samo poruciti da ne odustajete, ovaj put nije lagan, ali na kraju se sva nasa patnja isplati🥰 I svima vama zelim da docekate i vi vase bebice 🍀🥰
    I samo bih jos jedno da prijavim- od transfera pa i za vrijeme cijele trudnoce, niti jedan jedini simptom nisam imala. Zapravo jesam- od ca 4mjeseca sam pocela osjecati bebu 🙈 (Ako se to uopste racuna u klasicne siptome 😂)
    Tako da sve vi, koje ste imale transfer ili ste trudne, a nemate nikakve simptome- nemojte se uzalud brinuti, nego uzivajte u tome 🥰
    Eto, toliko od mene ☺️ Pozdrav svima i srecnooo ❤️

    Ajme predivno🥺🥰♥️ ..uzivaj s bebicom♥️ i svima nama takav ishod želim 🥰🙏
    Sretno svima drage ženice 💪💕

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    It's boy 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.