Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BikMik

    Broj poruka: 1017

    Prijavi adminu

    Wildflower, odlicno, minimalno jedna je sigurno dobitna 🤗❤️🍀🤞


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    Wildflower ajme super broj!! Da li ti dragi i dalje ima oligospermiju? Sretno da bude malim mrvicama ❤️Ja sam se isto udebljala, a nisam još krenula u stimulaciju.. sumnjam na sibo, ali nikako da se odvažim testirati. Nedavno sam napravila post od 45h da se očistim malo, ali imam dojam da poslije posta odmah bude isto. 
     

    👩🏻34 🧔🏼35 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 2,4 ng/ml, histeroskopija✅ ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    6/24 prirodni spontani 💔
    .... čekamo IVF i da proradi KBC_Ri

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 648

    Prijavi adminu

    Wildflower koji broj, odlično ❤️❤️

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ....
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Evo da javim da imam 4 folikula. Za vikend dodajem pergoveris 150 i opet uzv u ponedjeljak. 

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1186

    Prijavi adminu

    Slee, Sanjushka, drago mi je da za ginekologiju u RI imate ljepše riječi nego za humanu 🤗
    Annboleyn, navijam jako da ipak sve bude dobro 🤞🥰
    BikMik, super sretno 🤞🥰
    Giselle, sretno danas 🤞🥰
    Medena, super, sretno dalje 🤞🥰
    Medolina, žao mi je 😔
    Hypnoticpoison, nervoza je normalna, proći će i to, sretnoo 🤞🥰
    TraTinčica, čekamo nedjelju s tobom 🤞🥰
    Wildflower, brojka je  🔝 sretnoo dalje 🤞🥰
    Sretno svima 😘😘😘😘😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36. OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    djetelina13

    Lunolina definitivno mislim sa trebas u subotu izvaditi betu. Mozda je stvarno prerano 🤞Wildflower hvala ti na izvještaju 😀 znači nam svima toooo ❣️ samo neka ih se sto više oplodi 🍀Simbalija nisam bas sigurna dal je KBC Rijeka uopce krenula s ičim. Sutra cemo zvati pa pitati jesu li krenuli raditi spermiogram. Kad smo zvali 8.4.rekli su da ne rade i da probamo krajem mjeseca zvat, ali ja ne mogu docekat pa cemo sutra i onda ti javim 🙂

    Hvala ti javi 😀 i moj mora ponoviti.. meni su samo poslali da doktorica nema termina za konzultacije i da će me zvati za idući mjesec. Ali ne znam mogu li nakon konzultacija u postupak sa mengom od kraja svibnja kao što sam planirala.

    👩🏻34 🧔🏼35 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 2,4 ng/ml, histeroskopija✅ ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    6/24 prirodni spontani 💔
    .... čekamo IVF i da proradi KBC_Ri

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Da nadopunim na desnom jajniku nista, lijevo velicina 11, 11, 12, 12. Endometrij 7-8. Valjda je to ok. 

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Tratinčice super da u nedjelju imaš ultrazvuk i druženje sa mrvicom ili mrvicama.🥰🥰❤ To je sad začas.🤗 Ooooobaveznooooo nam javi.❤❤
    Medolina jooooj, ne clearblue test. Ne volimo ga nimalo.🤬 Radije ti uzmi ove trakice iz Mullera, a i najbolje je da se testiraš sa trakicama/testovima kakvima si i krenula. Držim 🤞 na najjače!🙏🙏❤❤
    Wildflower jeeeeeej, pa ti si rasturila.💪😊 Super! Čestitam!🤗 Napeto čekamo razvoj situacije.🤞🤞🙏🙏❤❤
    Medena sad neka folikulići i dalje lijepo rastu. Bit će sve super, vidjet ćeš!🤞🤞🍀🍀❤❤
    Marisha joj, mislim da antibiotici jako utječu na spermiogram.😞 Ali možda će curke bolje znati. U svakom slučaju, držim 🤞 na najjače!🍀🍀❤❤


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 728

    Prijavi adminu

    Odlicno Medena🥰 pojavit ce se tu jos koji folikulic
    Simbalija nazalost ovaj put je jos losiji spermiogram - oligoteratozoospermia😞 prije je bio oligozoospermia, stoga je isao ICSI.

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Mare0212

    Mare0212

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Evo za sve koje vas zanima poliklinika Mia je otvorena ali samo za konzultacije, za sada čekaju inspekciju pa da mogu raditi postupke, i sto se tice hzzoa nisu jos sigurno da li Ce imati preko njih.
    Imam jedno pitanje, suprug mi je dobio nalaz spermiograma i pise da ima asthemozoospermia. Da li tko zna da li je to jako strasno? 
    Hvala 

    👩🏻 1994.
    👦🏻 1995.
    Pokušavamo od 01/2021
    Usporen rad stitnjace
    26.09.-Prohodnost jajovoda(uredno)
    05.12.2022.- Prva inseminacija neuspješna
    6/23 Drugi pokusaj u prirodnom ivf-u, ali je ipak napravljena inseminacija(neuspjesno) 01/24 ponovo krecemo u postupak u Rijeku
    ✨✨✨

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.