Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dalma10

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,evo da se pridružim i ja forumu.
    Ima par mjeseci i ja sam po doktorima,nakon dijagnoze idiopatske neplodnosti odlučili smo se za potpomognutu. 2 godina nisam spontano ostala trudna,nakon prvog ivf u Cito Split,test poz.ali nakon 6tj i 5 dana nažalost spontani..U 11mj.spremamo se za Fet,imamo jos 3 blatociste...
    Muz normo,kod mene sve u redu,malo vitamin D nizi,dizem ga kapima..
    Tesko je sve psihicki podnit,ali guramo..

    👧32 🙋‍♂️36
    Pokušavamo od 2022.
    Dijagnoza: idiopatska neplodnost
    3mj-2024 Aih 👎
    4mj-2024 2.Aih 👎
    6mj-2024 1 Ivf ...spontani 6tj i 5 dana💔
    11mj-2024 Fet 🙏

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Marisha odlično tamni test. Vjerujem da će i beta sutra rasturiti.🤞
    Dodo sretno sutrq🥰 
    Butterfly lijepa beta
    Amy zao mi je           
    Jurky mali je prekrasan 
                

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Dalma10 moj vitamin D je bio jako nizak, nisam baš uspjela sa kapima dići, probaj pitati ginekolega za D vital.
    Nadam se da će vam fet biti uspješan 😊 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2315

    Prijavi adminu

    Pozz curke, bas sam uletila na forum da vidim sto se dogodilo zadnjih godinu dana...Jurky, npelica, korni cestitam na bebama 🥰🥰🥰

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕

  • Avatar Mimica91

    Mimica91

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Anda

    Pozdrav cure,
    molim vas za savjet/iskustvo.
    Ako imate volje pročitati, jer stvarno više ne znam jesam li to nabasala na takvu kliniku/doktora ili je moj slučaj takav ili nešto treće.
    Ukratko:
    - godinama vođena kao PCOS, redovito radila pregled i PAPA test 1/god, sve promjene koje sam počela primjećivati tumačene kao "normalno za PCOS"
    - 1/2024 - mijenjam ginekologa, odmah me šalje raditi AMH jer vidi mali broj folikula s obzirom na moju dob (AMH rađen izvan ciklusa, iznosi 0,1ug/L, LH 33.9U/L, FSH 51.1U/L), naručuje me u Kliniku u Vinogradskoj
    5/2024 - 1. posjet Klinici u Viogradskoj, rečeno mi da nisam nikad bila PCOS, već da se radi o POI, da su šanse za trudnoću male
    8/2024 - 2.posjet Klinici, drugi doktor, pita da što sam došla, da se kod mene nema što ni probati, uz riječi "jeste li ikad probali iz kamena iscijediti vodu", "znate li koliko ćete s tim pokušajem koštati HZZO, a šanse su nikakve".. Pred kraj pregleda shvaća da je krivo pročitao jedinice kod AMH i ipak daje popis pretraga i nalaza koje trebam donijeti te me upisuju na listu za lijekove IVF/ICSI
    9/2024 - 3.posjet Klinici sa svim nalazima, treći doktor, pita je li mi itko objasnio moje stanje (POI) i objašnjava da su "šanse da moji jajnici nešto naprave iste kao i da njegovi jajnici nešto naprave". Pitam zašto me onda njegov kolega slao raditi ove nalaze i stavio na popis za ljekove? Nakon toga mi vade krv (na hodniku pune čekaone) i moram doći za 4 dana na kontrolu.
    9/2024 - dolazim za 4 dana, nalazi:(isto izvan ciklusa kao i oni u 5/2024) AMH 1pmol/L, LH 12IU/L, FSH 5,6IU/L
    UZV-om zaključuju da se nešto događa, ali ne znaju što ("možda ste i trudni"), zaključuju da se izgleda jajnici oporavljaju pa će s obzirom na to probati stimulaciju, dobivamza doma Bemfolu i objašnjeno mi je da čekam menstruaciju

    Ovo je užas. Sličnu rečenicu sam i ja doživjela, ali u Petrovoj, kad mi je doktor rekao da "neće trošiti novce na nas jer su šanse premale". Samo što je naš problem bio u spermijima, ne u jajnim stanicama. Btw ja sam na kraju ostala trudna i rodila, išla sam privatno.

    Preko trnja do zvijezda
    Ja 91, mm 92
    Azoospermija/kriptozoospermija
    2021 postupak Turska ⛔
    Betaplus 10/2022 postupak, 9 js, 5 oplođeno, transfer 2 embrija ❌
    FET 1 🐧 12/22 imamo ❤️
    29.08.2023 rodio se sin
    10/2024 postupak za drugo dijete

  • Avatar Mimica91

    Mimica91

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Pozz curke, bas sam uletila na forum da vidim sto se dogodilo zadnjih godinu dana…Jurky, npelica, korni cestitam na bebama 🥰🥰🥰

    Flowerson, ideš li po drugog bebača?

    Preko trnja do zvijezda
    Ja 91, mm 92
    Azoospermija/kriptozoospermija
    2021 postupak Turska ⛔
    Betaplus 10/2022 postupak, 9 js, 5 oplođeno, transfer 2 embrija ❌
    FET 1 🐧 12/22 imamo ❤️
    29.08.2023 rodio se sin
    10/2024 postupak za drugo dijete

  • mortadela

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice, pisala sam neki dan pa me evo opet, je li tko bio napuhaaaaan od estrofena? 🥹

    👩🏼33✅👨35 -oligospermia
    1. ❌
    2.❌
    3. 2020 ✅🤰
    2024. Idemo na drugo

  • Avatar PartyLjama

    PartyLjama

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    mortadela

    Pozdrav ženice, pisala sam neki dan pa me evo opet, je li tko bio napuhaaaaan od estrofena? 🥹

    Baš skrolam po forumu i tražim hoće neka spomenuti taj nesretni Estrofem. Mene on udara na sve strane, psihički i fizički, tako da - da: nadutost, neki čudni grčevi, pojačani iscjedak, čak i problemi s probavom.. Sorry na previše info, ali drago mi je da nisam jedina. Koliko god smo spremne da će biti promjena u i na tijelu, svejedno nije ugodno kad dođe do svega toga.. 
    Svim fajtericama želim puno strpljenja i snage na putu do vaših ciljeva 💚

    ♀️PCOS, hipotireoza, AMH 16.99 (121.30)
    ♂️ Normo
    2022., 2023. - temp. odnosi Klomifen, Femara, Ovitrelle ❌
    IUI (Femara, Ovitrelle) ❌
    🟡 IVF 03/2024 (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl) = 3 ❄️❄️❄️
    ⏳FET

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.