Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Ruža čula jesam, ali ne znam baš detaljno, iako mislim da je netko čak i bio pisao nešto o tome.. 
    Ako bude sve u redu ja planiram odradit ovo polugodište i onda ćemo vidjet.. 🤷🏻‍♀️ Ne želim već sad baš previše planirat da se ne bi opet razočarala sa svim tim planovima.. 😏
    Butterfly super, lijepo raste.. 😊❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF ✖️
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, transf 1 bc, β 11dnt 1021, 13dnt 2733,⏳

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Ruza za dopust trudne radnice sam se ja raspitivala i kad dodem do trudnoce znam da cu predati zahtjev, ako cu omati uvjete. Mora biti normalna trudnoca, odnosno ne vodit se pod rizicnu.. Dobivas 85 posto place 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    1️⃣ 09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌
    2️⃣ ⏳⏳⏳

  • Ania

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Ania

    Marisha super crtica, to je toBlondie držim fige za drugu crticu :)
    Sanjushka hvala ti i ako imaš volje, molim te kako si to izračunala? Ja moram priznati da sam panj kaj se toga tiče, nemam pojma, s dr.nisam još o tome.. Znači fet je bio 1.10., a zadnja menga 11.9.
    RužaFT i mene zanima ova info i također mi je bed na temi pisati o tim stvarima, ali ste jedine s kojima o svemu mogu. Iako se za sad ne usudim razmišljati o svemu prije 1.uzv-a, tj.dok ne vidim da je sve dobro.
    Ne znam jeste li primjetile da nas većina s pozitivnim betama/plusićem imamo endometriozu. Slučajnosti, ili je ova jesen dobra u borbi protiv nje
    Većina poliklinika ti računa od dana aspiracije (ovulacije) + 2 tjedna. Ili ako je bio fet blastociste onda od transfera + 2 tjedna i 5 dana (dođe na isto). Jer se u ivf-u točno zna kada je došlo do oplodnje pa nije potrebno računati otprilike po ciklusu kao kod prirodne trudnoće. 😊

    Hvala ti, budem polovila :) Iskreno, ne usudim se ni ja planirati ništa. Idem korak po korak.
    Dodo sigurna sam da ima i takvih primjera, bez brige, vjeruj u svoju mrvicu, a mi ćemo navijati da se primi 😀

    Ja 1987., endometrioza, AMH 9,8pmol/L, euthyrox.
    On 1982., normozoo., sve ok.
    10/23. 1.IVF, sv. Duh, 4 js., ET 1 trodnevni, beta 0
    5/24. 2.IVF, sv. Duh, 5 js, ET 1 trodnev., beta 0; dobili 1 BC
    7/24. Histeroskopija, septum, sve ok
    1.10. FET 1BC; 6dpt +; beta 14dpt 5395.00

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Plavusha dobiva se puna placa, odnosno prosjek zadnje tri place koliko sam iscitala. Znam da mora biti uredna trudnoca, zato razmisljam da bih mozda isla nakon 1.uzv jer ne znam sto ce se poslije zakomplicirati pa cu morati na komplikacije ici sto je dosta manja placa. Prvi put u trudnoci sam imala i hematom, bolove, svasta nesto pa sam isto sad u nekom grcu...
    Mora se dobiti potvrda od ginekologa i mora se valjda ici na medicinu rada (ne znam taj dio tocno) pa sam htjela provjeriti. I znam da poslodavac mora odgovoriti u roku 8 dana, ako ne odgovori smatra se da je pristao...

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️,
    🍀 9dnt beta 119; 11 dnt beta 402

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    RužaFT

    Plavusha dobiva se puna placa, odnosno prosjek zadnje tri place koliko sam iscitala. Znam da mora biti uredna trudnoca, zato razmisljam da bih mozda isla nakon 1.uzv jer ne znam sto ce se poslije zakomplicirati pa cu morati na komplikacije ici sto je dosta manja placa. Prvi put u trudnoci sam imala i hematom, bolove, svasta nesto pa sam isto sad u nekom grcu…
    Mora se dobiti potvrda od ginekologa i mora se valjda ici na medicinu rada (ne znam taj dio tocno) pa sam htjela provjeriti. I znam da poslodavac mora odgovoriti u roku 8 dana, ako ne odgovori smatra se da je pristao…

    Ahaa, to nisam znala za punu placu.. Mpja kolegica meni trubila 85posto, to je super ako je prosjek.. I da, najbolje je rijesiti odmah cim dobijes potvrdu trudnoce.. 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    1️⃣ 09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌
    2️⃣ ⏳⏳⏳

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    https://udruga-sidro.hr/dopust-trudne-radnice/Ovdje ima sve, ako ce kome trebati..spominju odgojiteljice, ali se u pravilu odnosi i na sve druge. Sada mi je jasnije...
    Oproszite curke na gnjavazi...

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️,
    🍀 9dnt beta 119; 11 dnt beta 402

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.