Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ella81

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim borilicama, nova sam ovdje, nasla preko googla jer me trbuh boli od bockanja prolutexom, sad vidim da ipak ne radim nista krivo da vas ima jos.
    Ja sam Ella i 17.10. sam imala transfer 1 5odnevne blasto icte. Na punkciji su bila 4 folikula, od toga 1 nije bio pogodan uopce za oplodnju, a druga 2 su se prestala razvijat 3ci dan. Drzim fige za ovaj 1 da bude dobitni. Inace ovo mi je drugi i posljednji pokusaj, tako smo se ja i suprug dogovorili 

  • Amy_94

    Broj poruka: 668

    Prijavi adminu

    Ja ne znam sta se dešava ,prva beta 32 druga 24 , evo testovi navečer tamniji , ujutro blijedi.. muči me to što i dalje crtica tu, u ponedjeljak ću opet vadit betu
    https://ibb.co/mC1PK0D

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • Lunaa93

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Sanjushka,
    Drzim ti fige za 04.11.🤞🏼 Necu zaboraviti, ulijecem da to sve propratim. 
    Amy,
    Isprati betu, ne znam sta bih ti rekla. Prosla sam beta pakao, ali ako nije greska u lab., sto je malo vjerovatno, nije dobro. 
    Iskreno budi oprezna i sve isprati do kraja. Sretno ti! 🍀🥰

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ Blighted ovum

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1241

    Prijavi adminu

    Ajme cure koliko toga ste ispisale dok me nije bilo na forumu 🙈🙈
    Sanjushka, Lunolina, Butterfly, RužaFT, Koalica2, Marisha, Ania, Megyca, Libo, Božeee koliko trudnica odjednom 🥰 cure drage držim 🤞🤞 da svaka od vas ima urednu i školsku trudnoću bez ikakvih komplikacija 🙏🙏🥰
    Nove cure, dobrodošle i sretno na ovom mpo putovanju 🤞🥰
    Dodo, sretno 🤞🥰
    Ana, pupo sretno 🤞🥰
    Hypnoticpoison, drago mi je da je sve u redu s bebicom 🥰
    Leona, super da je bebica dobro i nadam se da će s tlakom sve biti u redu 🤞🥰
    Stela, 😘
    Jabukica, čestitam od ❤️
    NPelica, malena je prekrasna 😘
    Ivy, bravo za srčeko 🥰
    Slee, želim ti svu sreću s prirodnim postupkom 🤞🥰
    Mariposa, sretno 🤞🥰
    Korni, 😘
    Sage, sretno 🤞🥰
    Deb, ja imam loš kariogram i evo imam bebu, tako da ne brini.. sretno 🤞🥰
    Dreamer, 😘
    Saniii, kad ti krećeš? nisam popratila.. sretno u svakom slučaju 🤞🥰
    Cure s negativnim testovima i betama, žao mi je.. držite se i sretno dalje 🤞🥰 dug i naporan je ovo put, ali isplati se..
    Ako sam koga zaboravila popratiti, ne zamjerite..
    -----
    Pusa od nas dvoje 😘🫂 https://ibb.co/ZG91Fnv

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.