Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    I jos jedan savjet, ako uzimate embrioglue ponesite kes, ide popust na kes😉

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska IVF
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc IVF
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc ICSI
    (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Ana_

    Broj poruka: 404

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Hvala vam cure! ❤️❤️
    Luna 4.11. smo na pregledu 🤞🏻
    Lunolina odlično ti raste ❤️, bit će to super samo treba docekat pregled.. 😏😁
    Ana pupo, čestitam! Neka se mrva čvrsto primi!
    Jesam ja dobro shvatila, 2 prolutexa na dan? Dobro su te onda pokrili. Da, normalno je da ide ful sporo jer na uljnoj bazi i da te od njega boli mjesto uboda, uživancija 🥰
    Ania ok ti je to, bit ceš tad trudna 6+1 ako sam dobro izračunala, trebalo bi se sve lijepo vidjeti. 🥰
    Marisha super je testić! 🥳❤️🥰
    Blondiežao mi je.. 😔🫂 zaboravila sam kad ti je bio transfer?

    Hvala! 
    Da, 2 dnevno. Jedan ujutro i jedan navečer. Znači ne moram se brinuti oko tih bolova, samo ih pretrpiti narednih 7 dana 🤣

    👱‍♀️ 36, AMH 12 (2022) 4.1(2024)
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙
    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt
    10/2024 novi postupak, IVF

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Marisha

    blondie_145

    Dobro jutro curke! Marisha, crta odlicno tamni! 🥰 Evo i ja odradila svoj jutros - rani i obicno test, oba bijela kao snijeg. I od jutros ful jaki grcevi kao pred mengu. Ako ne procurim kroz cyclogest, u pon izvadim reda radi betu i zovem da vidimo za dalje - cekaju nas jos 3 smrzlica, pa ce neki valjda biti dobitan 💪🏻 Eto, statistika je ispunjena, tako da sad sad sve ostale koje se testirate danas-sutra, ima da ste pozitivne i da testovi uredno tamne i da se bete duplaju! ❤️🥰

    Nema predaje, ponovi i sutra, drzim fige da se ukaze crtica🤞🏻💪🏻 Hvala curke svima 😻 Pixi i Srculence da li ste primjetile da je nova embriologica kod Skvorca? Vjerujem da je dosta i do nje pa vam drzim fige 🤞🏻🤞🏻 i tebi Dreamer isto🤞🏻 kako ide sa pracenjem ovulacije? Lunolina ti si zapelcala od starta👻 budemo vidjeli😁

    Jučer napravila za probu. Rekla mi dr. Lana da od danas pratim. Jučer bila vidljiva ali ništa spektakularno 😁 Dns ću 2 put kad nađem vremena. Gradimo kuću pa sam tamo. P.s. jel Lana ima neki svoj mail ili ste se čule preko info?

    👧 33, pcos like, 👦 39, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Marisha

    blondie_145

    Dobro jutro curke! Marisha, crta odlicno tamni! 🥰 Evo i ja odradila svoj jutros - rani i obicno test, oba bijela kao snijeg. I od jutros ful jaki grcevi kao pred mengu. Ako ne procurim kroz cyclogest, u pon izvadim reda radi betu i zovem da vidimo za dalje - cekaju nas jos 3 smrzlica, pa ce neki valjda biti dobitan 💪🏻 Eto, statistika je ispunjena, tako da sad sad sve ostale koje se testirate danas-sutra, ima da ste pozitivne i da testovi uredno tamne i da se bete duplaju! ❤️🥰

    Nema predaje, ponovi i sutra, drzim fige da se ukaze crtica🤞🏻💪🏻 Hvala curke svima 😻 Pixi i Srculence da li ste primjetile da je nova embriologica kod Skvorca? Vjerujem da je dosta i do nje pa vam drzim fige 🤞🏻🤞🏻 i tebi Dreamer isto🤞🏻 kako ide sa pracenjem ovulacije? Lunolina ti si zapelcala od starta👻 budemo vidjeli😁
    Jučer napravila za probu. Rekla mi dr. Lana da od danas pratim. Jučer bila vidljiva ali ništa spektakularno 😁 Dns ću 2 put kad nađem vremena. Gradimo kuću pa sam tamo.P.s. jel Lana ima neki svoj mail ili ste se čule preko info?

    Sretno onda i sa kucom 😃 Napisi u naslovu maila na znanje za dr.Lanu pa ce joj sestre proslijediti i onda se tipkate 🙂

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska IVF
    (Rekovelle+Menopur): 5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc IVF
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc ICSI
    (Gonal+Menopur+Cetrotide): 5🥚ET(2)✨✨⏳

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Nama je sad radila 

    Marisha

    Pixi

    Marisha da, da skuzila sam. Prvo mislila cura na praksi😂
    Neka nam donese sreću 😊
    Jel dr. Lana još kod njega? Nisam ju nikako vidjela
    Daaa i ja 😁 Kod nas je radila ICSI i IVF, i zvala me par puta, dala neke smjernice i svidjela mi se. Je Lana je tamo, meni je bila samo na aspiraciji, tako se potrefilo ali cu se svakako i njoj javiti da cuje dobre vijesti. Super je doktorica, znale smo se mejlati i davala je savjete van postupaka tako da veliki plus i za nju da izdvaja svoje vrijeme za sve upite. Sad sam totalno navikla i na doktora, i mom muzu je legao na prvu. Lunolina oprosti zaboravila sam tvoju trecu betu iskomentirati, super je i sad samo treba strpljenja do prvog UZVa🥰😅 Gdje su nam Megyca iSirena, kako ste?


    Nama je sada radila, i za sada sam zadovoljna. Vidjeti ćemo u ponedjeljak koliko ih je prezivjelo😊
    Ja sam navikla na doktora, iako mi je i Lana super. 
    Ti si sad išla na ET? 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • blondie_145

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ana_ i Sanjushka - 11.10. je bio ET 4d rane blastice…tak da bi se moralo vidjeti sad vec nesto (8dp4dt / 12dpo), pogotovo na ranom 🙈

    👱🏼 ‘89.: hipotireoza (Euthyrox 112mcg), AMH 19,6 (7.2024.)
    👱🏻‍♂️ ’85.: oligoasthenozoospermia
    06/2023 - missed ab 6tt
    12/2023 - HYS septum maternice
    09/2024 - 1. IVF @ KBSD - Ovaleap / Menopur / Cetrotide / Ovitrelle - 7🥚 -> 1 ET 4.d rBC + 3 ❄️ -> ⏳

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Marisha daa nova je,tako je draga i sva nekako mila i topla…nasmijana ❤️ za razliku od prosle 🤭😂 
    Ali dr.Lana  ❤️ ta zena je hodajuci anđeo 🥰☺️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • mariposa1510

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Marisha divno tamni testić, slažem se s Lunolinom, možda su se i obje mrvice čvrsto primile! 🤗
    Ana_ pokušaj si ohladiti mjesto uboda prije, kao što kaže Marisha, tako i ja radim. Dobro ohladim i onda sve ide lakše. U ljekarni su mi rekli da su žute iglice tanje i da manje boli ubod, ali kako je Prolutex dosta viskozan, onda teže ide s tom žutom iglicom pa duže traje samo injektiranje. Smeđe iglice su malo većeg promjera, ubod malkice više boli, ali zato je injektiranje lakše i brže pa ako želiš probaj obje opcije i vidi kako ti bolje paše. Mjesto uboda ostane još neko vrijeme osjetljivo u oba slučaja.
    blondie, nije gotovo dok ne dođu rezultati bete, navijam snažno! 🤞🏼
    Butterfly, čekamo nestrpljivo drugu betu! 🎉🕺 
    ————————————————- 
    Meni je danas 3dnt, probudila me jutros jaka bol u donjem dijelu trbuha, jedva sam otišla do wca. Malo se smirilo, ali mene taj donji dio maternice boli na dodir, cure moje, strah me je 😔 Ne znam jesam li paničar pošto mi je sve ovo novo, ali jučer i prekjučer sam se baš dobro osjećala, a danas ovo baš baš boli. Popila sam i tabletu 😔

    👩33 - Blagi PCOS, AMH 21 pmol/L
    👱‍♂️34 - Asthenozoospermia / Normozoospermia
    Bez trudnoće
    02./24. - IUI Vinogradska - neuspješan
    03./24. 2. IUI - nađen polip - histeroskopija u Repromedu
    04.-09./24. - Terapija Euthyrox 50ug zbog niskog ft4
    10./24. Repromed - Prvi IVF (Pergoveris 150UI, Orgalutran) - 6 🥚, 1 ET blastociste, 1 ❄️

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, samo da još jednom tu napomenem, ako nekome treba Pergoveris, imam ga što mi je ostalo od zadnjeg postupka, dvi kutije po 450 neotvorene i uredno skladištene u hladnjaku (imam i treću otvorenu kutiju isto stala u hladnjaku, u njoj je ostalo 300 jedinica).. rok 11/24 što znači da se može koristiti kroz 11 mj. Novaca koliko kod mislite da vrijedi ili da možete dati, alternativa je da ga bacim u smeće, što mi je zapravo koma jer sam sama potrošila cijelo bogatstvo na sve postupke u kojima sam bila (vidite u potpisu moju povijest), pa da tako nešto skupocjeno i dragocjeno ide u smeće, muka mi je.. 

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • Mimi556

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Voljela bih cuti iskustva low respondera, koja terapija vam je bila uspjesna?
    Takodjer preporuka ako ima koji doktor da je “specijaliziran” za low response (privatne poliklinike)?
    Nakon ove druge ture smo dobili preporuku odmah krenuti s “blagim postupkom” dok su jajnici jos pobudjeni…jeli itko pokusao tako i kakav je bio rezultat?
    Nadam se da sam uspjesno u potpisu napisala sve 😅
    Zahvalna sam na bilo kakvom savjetu i misljenju 😊

    🌸90’-blocked tubes, AMH20🌜90’-sve OK
    1.IVF-Bemfola 150, Orgalutran, Ovitrelle-6js-4zrele-1blast-ET✖️
    2.IVF-Decapetyl, GonalF300, Menopur, Ovitrelle-4js-1blast-ET✖️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.