Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    blondie_145

    Butterfly 🦋

    imam pitanjce, sto su vam inace govorili dr ili sestre za treniranje nakon pozitivne bete? ne znam jel to opce glupo pitanje smijem li ici na treninge ili se treba paziti u pocetku i nista aktivnosti takve prakticirati ? mislim inace idem na kruzne zenske treninge 2xtjedno, umjereni su nista strasno ali nebi htjela zeznuti i ici ako moze naskoditi? misljenja? :D tnx!
    Ja sam pitala na vise strana i svi su imali (politicki) odgovor da osluskujes svoje tijelo i sto mu treba. Ako nema specificnih problema ili zapreka, vjezbanje je dobrodoslo, pogotovo ako ti je tijelo naviklo na iste. Ne valja jedino sad odjednom ici naglo kretati/dizati intenzitet i treba izbjegavati “high-impact” vjezbe koje ukljucuju puno skakanja i naprezanja trbusnog zida.
    Ja sam prekjucer, 4dnt otisla na trening jer mi je tijelo zudilo za strechingom i razbistravanjem glave. Meni je to osobno trebalo za fizicko i mentalno zdravlje i jako mi je drago da sam otisla.

    da da sve jasno, ma strpit cu se radje,  nebi si volila predbacivat ako nesto bude da je zbog toga, samo mi je bed zbog frendica jer otkazujem zadnja 3 vec a nismo nikome govorili za postupke pa vise neznam sta da izmislim xD ali dobro, male su to brige. hvala na info :)  drzim fige za tvoj plusic! 

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Medena33

    A nazadak je jeli? Stigne se on jos uvik okreniti.
    Od kojeg tjedna ces raditi pregled u bolnici? Jesi sta pripremala za bebu? Ja racunam to kreniti u 11.mjesecu.

    Pa nakon 32TT mi je rekao dr R. Odnosno jos sam jednom kod njega, pa ce me on uputiti. Vidjeti cu sve s njim iduci pregled.
    Za bebu sam pocela lagano pripremati, narucivati i kupovati stvari. Zelim do kraja 11 mj imati sve spremno, da uzivamo u 12 mj u iscekivanju, adventu i sl.

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Cure ostala sam duzna izvjestaj iz razlicitih laboratorija i nalazi su slicni. Breyer 9.dpt 57, 11.dpt 172. Synlab 9.dpt 65, 11.dpt 219. Razlika je u 10 sati (breyer u 7 u jutro, Synlab u 17).
    .
    Butterfly rekli su mi da se ne opterecujem tuđim visim betama. Da su ove nase betice dobre. Eto, tak da znas ❤️

    Ajde super! Teeenks ! lakše mi je ! ❤️ jujjj 4.11. se nestrpljivo cekaa! 

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • blondie_145

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Verbena - 4/5, to je odlican rezultat! 😱🥰 Drzim fige da sve dodju do BC 🤞🏻 A to oko informiranja si u pravu, ja sam ih na telefon pitala kako su ih oplodili i samo su mi odbrusili da ne znaju tu info, da moram osobno pitat kad dodjem na ET…i isto do ET nisam znala nista, samo su me u salu uveli i tek tamo je Embriologica rekla sve detalje i koji je preporuceni plan za transfer/zamrzavanje…malo su kao na traci, ali eto, zasad su rezultati dobri pa se ne opterecujem previse 🙈 Meni je dr. Luetic bila osvjezenje dok sam se borila sa sustavom nakon komplikacija oko spontanog i uzroka istog, pa im “gledam kroz prste”. Butterfly - sve jasno i slazem se, samo sretno i mirno dalje ❤️ i hvala ti puno ❤️

    👱🏼 ‘89.: hipotireoza (Euthyrox 112mcg), AMH 19,6 (7.2024.)
    👱🏻‍♂️ ’85.: oligoasthenozoospermia
    06/2023 - missed ab 6tt
    12/2023 - HYS septum maternice
    09/2024 - 1. IVF @ KBSD - Ovaleap / Menopur / Cetrotide / Ovitrelle - 7🥚 -> 1 ET 4.d rBC + 3 ❄️ -> ⏳

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    zvao me dr. sad , da dodem na 1. UZV u utorak sad 22.10. sanjuska mozes me zapisati ❤️ nadam se da ce se mrvica vec moci vidjeti i da ce biti pozitivne vijesti 🤞🏻

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼
    8. Hilarus/Reprom. ICSI 05/24 stimul.➡️ 2/4 opl.➡️ ET 1 blast.➡️👎🏼

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Bravo Lunolina 🥳🎉 bsš mi je drago 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Pozdrav, lavice moje!🥰🥰🤗🤗
    Ajmeeeee, koliko prekokrasnih vijesti!😊😊 Super, super!🤗🤗
    Malo sam u zaostatku, imamo doma radove, nešto sam uspjela pohvatati, ali svejedno se moram vratiti brdooooo stranica unatrag.😉
    Jabukice iskrene čestitke na malenom Stjepanu!🥰🥰🤗🤗👶💙💙 Uživajte i mazite se&pazite!🥰🥰🤗🤗💙💙
    NPelice malena je preeeeemedena!🥰🥰🤗🤗💜💜
    Dodo sretnoooooo!💪💪 Držim 🤞 na najjače i navijam za tebe!🍀🍀❤️❤️
    Sanjushka betuška je tooooopčina!🥳🥳 Ne sumnjamo ni u sutrašnju rekordnu.💪💪🥰🥰🤗🤗❤️❤️
    Svim novopečenim trudnicama čestitke od ❤️ i sad samo polako i smireno do prvog upoznavanja sa mrvicama!🤞🤞🍀🍀🙏🙏❤️❤️👇👇
    Mi smo se jučer druškale, super je bilo!😊😊 Imamo 1100 grama i htjeli smo raditi 4d ultrazvuk, ali naša dugica 🌈 je sakrivala ličeko, ali zato svaki put velikodušno pokazuje svoju malu ribicu.🤭🤭🙈🙈😁😁
    Novo druškanje imamo 13.11. i nadamo se da će nam uspjeti 4d,pa Sanjushka možemo na listu? Hvala!❤️❤️
    Svim borilicama sretno, najsretnije u svemu!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️

    Draga moja, moja sefica je bila rekorderka u skrivanju lica🙈..svaki put na uzv se takvom brzinom okrenula i sakrila lice da sam joj gledala guzu cijelu trudnocu😂🤣..kao da nisam bila u dovoljnom strahu i grcu morala sam na Srebrnjak da joj detaljno pregledaju 💜s obzirom da se nije dala i bila prebrza za preglede..Prenijela sam trudnocu(a bojala sam se prijevremenog)jer je ona uživala unutra..Prvi put kad smo je vidjeli na porodu savršenu i prelijepu prislonila je lice na tatu odmah..naravno da smo obadvoje 😭😭. Sorry kaj vas davim..moram dobiti M pa me hormoni soraju skroz🤭💟

    🙋🏽‍♀️-41.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥
    Borba za drugu bebu💜🙏🏽✨

  • anet24

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lp, 
    nije me bilo preko tri godine ali često zavirim ovdje i vidim da ima još poznatih "imena"
    Svima od srca 💓Meni se život potpuno promjenio i krenula sam u nove pobjede. Imam želju i nadu tako da sad baš duugoo brojim do 21.10. (beta)
    Napravila sam tri testa, 4., 6., 8.dan svi neg...
    Mislite li da je prerano ili bi se već trebalo nekaj u mokraći vidjeti? 
    Pomagajteee

    M41, ja32, drugi postupak/prvi ET - 1 blastica
    Meni lošiji AMH, kod njega sve uredu
    08.10. ET
    21.10. beta
    *Poliklinika Škvorc

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.