Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Amy test izgleda obecavajuce, bit ce sutra beta uduplana 🤗
    I ja se brinem oko duplanja...prije sam imala pritisak u donjem dijelu stomaka danima, grudi su bile osjetljivije..a sad skoro nista od simptoma..
    Sanjuska i kod mene je sutra beta2 na redu 😁🙈
    Pixi cestitam na toliko oplođenih 💪
    Kawa, Čokoladica, Wildflower, Leona89 sretno i dalje 🥰🤗
    Lunolina ne znam jesam li promasila ili nisi napisala, zanimaju me koliko se razlikuju vrijednosti u beti od klinike do klinike?----- 
    Ako me pamcenje dobro sluzi na prvi UZV nakon pozitivne bete se narucuje sa 6 + tt ???

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Wildflower kad je tebi termin? Meni je 18.01.ili 22.01. Rekao je drzati cemo se ovoga 22.01. 
    Maleni mi je bas aktivan, stalno lupa, osjecam ga stalno i bas mi je super osjecaj iako kad krenem spavati i on aktivan pozelim da je mirniji hahha. Na stomaku vidim di je, lijevo ili desno, stalno je negdi izbocina. Sutra sam na pregledu pa cu viditi koliko je tezak i velik, jedva cekam. 
    Trebala sam imati pregled prosli tjedan, ali me uhvatila viroza pa mi je odgodjen. 
    Ja sam sad super, ne povracam vise i odlicno se osjecam. Nisam se cjepila, ne planiram se cjepiti. 

  • blondie_145

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Butterfly 🦋

    imam pitanjce, sto su vam inace govorili dr ili sestre za treniranje nakon pozitivne bete? ne znam jel to opce glupo pitanje smijem li ici na treninge ili se treba paziti u pocetku i nista aktivnosti takve prakticirati ? mislim inace idem na kruzne zenske treninge 2xtjedno, umjereni su nista strasno ali nebi htjela zeznuti i ici ako moze naskoditi? misljenja? :D tnx!

    Ja sam pitala na vise strana i svi su imali (politicki) odgovor da osluskujes svoje tijelo i sto mu treba. Ako nema specificnih problema ili zapreka, vjezbanje je dobrodoslo, pogotovo ako ti je tijelo naviklo na iste. Ne valja jedino sad odjednom ici naglo kretati/dizati intenzitet i treba izbjegavati “high-impact” vjezbe koje ukljucuju puno skakanja i naprezanja trbusnog zida.
    Ja sam prekjucer, 4dnt otisla na trening jer mi je tijelo zudilo za strechingom i razbistravanjem glave. Meni je to osobno trebalo za fizicko i mentalno zdravlje i jako mi je drago da sam otisla.

    👱🏼 ‘89.: hipotireoza (Euthyrox 112mcg), AMH 19,6 (7.2024.)
    👱🏻‍♂️ ’85.: oligoasthenozoospermia
    06/2023 - missed ab 6tt
    12/2023 - HYS septum maternice
    09/2024 - 1. IVF @ KBSD - Ovaleap / Menopur / Cetrotide / Ovitrelle - 7🥚 -> 1 ET 4.d rBC + 3 ❄️ -> ⏳

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Medena33 sretno i tebi do kraja trudnoce 🤞 i svim ostalim trudnicama i one koje su to tek postale i koje ce to postati uskoro 🤗🤗🤗🤗 

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 🥚, ET - 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - IVF, 8 JS, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - ICSI, 5 🥚, 1 ET blastice, 1 ❄️

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Medena33

    Wildflowerkad je tebi termin? Meni je 18.01.ili 22.01. Rekao je drzati cemo se ovoga 22.01.
    Maleni mi je bas aktivan, stalno lupa, osjecam ga stalno i bas mi je super osjecaj iako kad krenem spavati i on aktivan pozelim da je mirniji hahha. Na stomaku vidim di je, lijevo ili desno, stalno je negdi izbocina. Sutra sam na pregledu pa cu viditi koliko je tezak i velik, jedva cekam.
    Trebala sam imati pregled prosli tjedan, ali me uhvatila viroza pa mi je odgodjen.
    Ja sam sad super, ne povracam vise i odlicno se osjecam. Nisam se cjepila, ne planiram se cjepiti.

    Odlicno, drago mi je da su mucnine iza tebe :)
    Ja sam isto super, mali je isto poprilicno aktivan. Ali je je uglavnom s desne strane.. Jos uvijek je na zadak ali se nadam da se se okrenuti.
    Jos jedan pregled kod dr R i onda krecem u bolnicu na preglede.. Ajme bas je proletilo.
    Malo mi nedostaje Split haha. Mislili smo se, ali ipak je na kraju pala odluka da rodim u Zg.
    Joj ja se za cijepljenje mislim samo protiv hripavca....
    Nisam jos odlucila a trebala bi sto prije ako planiram, da se stignu antitijela razviti.
    Beba je ona zasticena do 6mj, kad svakako dobije i sama cjepivo protiv hripavca.
    A kao prosle godine je bila epidemija...

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Meni je termin po mom racunanju 09.01.
    Ali sad kako mi je sestra Matija makla za 4 dana, onda je 13.01. 
    Racunam od sredine 12 mj do sredine 1 mj cu valjda roditi.😁

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    A nazadak je jeli? Stigne se on jos uvik okreniti.
    Od kojeg tjedna ces raditi pregled u bolnici? Jesi sta pripremala za bebu? Ja racunam to kreniti u 11.mjesecu.

  • Verbena11

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Nisam javila, jučer sam zvala bolnicu kako i rečeno je da su se 4 j.s. oplodile. 
    Sad baš razmišljam, koja je velika prednost privatnih klinika da svaki dan možeš dobiti izvještaj o napretku, a ovdje do dana transfera nemaš nikakvih daljnjih informacija. Tek kad dođeš na transfer saznaš kakva je situacija i da li se uopće ima što transferirati..

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s. -> 4 oplođene; Estrofem + Cyclogest)

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Pozdrav, lavice moje!🥰🥰🤗🤗
    Ajmeeeee, koliko prekokrasnih vijesti!😊😊 Super, super!🤗🤗
    Malo sam u zaostatku, imamo doma radove, nešto sam uspjela pohvatati, ali svejedno se moram vratiti brdooooo stranica unatrag.😉
    Jabukice iskrene čestitke na malenom Stjepanu!🥰🥰🤗🤗👶💙💙 Uživajte i mazite se&pazite!🥰🥰🤗🤗💙💙
    NPelice malena je preeeeemedena!🥰🥰🤗🤗💜💜
    Dodo sretnoooooo!💪💪 Držim 🤞 na najjače i navijam za tebe!🍀🍀❤️❤️
    Sanjushka betuška je tooooopčina!🥳🥳 Ne sumnjamo ni u sutrašnju rekordnu.💪💪🥰🥰🤗🤗❤️❤️
    Svim novopečenim trudnicama čestitke od ❤️ i sad samo polako i smireno do prvog upoznavanja sa mrvicama!🤞🤞🍀🍀🙏🙏❤️❤️
    👇👇
    Mi smo se jučer druškale, super je bilo!😊😊 Imamo 1100 grama i htjeli smo raditi 4d ultrazvuk, ali naša dugica 🌈 je sakrivala ličeko, ali zato svaki put velikodušno pokazuje svoju malu ribicu.🤭🤭🙈🙈😁😁
    Novo druškanje imamo 13.11. i nadamo se da će nam uspjeti 4d, pa Sanjushka možemo na listu? Hvala!❤️❤️
    Svim borilicama sretno, najsretnije u svemu!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1424

    Prijavi adminu

    Cure ostala sam duzna izvjestaj iz razlicitih laboratorija i nalazi su slicni. Breyer 9.dpt 57, 11.dpt 172. Synlab 9.dpt 65, 11.dpt 219. Razlika je u 10 sati (breyer u 7 u jutro, Synlab u 17). 
    .
    Sanjuska javila sam se poliklinici, kazu da su im nalazi super i da ostavljam istu terapiju do UZV - Cyclogest + Prolutex + heparin.
    Narucena sam 4.11. ☺️
    .
    Butterfly rekli su mi da se ne opterecujem tuđim visim betama. Da su ove nase betice dobre. Eto, tak da znas ❤️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.