Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Verbena11

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Blondie - tako i ja razmišljam, za sada ide ok pa ne uzimam za zlo, ali teška je ta neizvjesnost. Ni ova žena s kojom sam ja danas razgovarala nije prštala od ljubaznosti 😂
    U kojoj si ti fazi? Vidim da je bio transfer, ali dalje mi je nekako promaklo.. I super za 3 smrzlića ☺️
    Medenko - ne gnjaviš, ne brini, dapače ❤️☺️

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s. -> 4 oplođene; Estrofem + Cyclogest)

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Lunolina u koliko sati si na uzv 4.11? Ja sam u pola 6 😉🤗❤️

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • blondie_145

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Verbena11

    Blondie - tako i ja razmišljam, za sada ide ok pa ne uzimam za zlo, ali teška je ta neizvjesnost. Ni ova žena s kojom sam ja danas razgovarala nije prštala od ljubaznosti 😂
    U kojoj si ti fazi? Vidim da je bio transfer, ali dalje mi je nekako promaklo.. I super za 3 smrzlića ☺️
    Medenko - ne gnjaviš, ne brini, dapače ❤️☺️

    Mozda je ista bila, koliko ih mogu imati 😂 ali na transferu je bila jedna simpa mlada, pa ima nade 🤭Ja sam tu dosta “u sjeni” da se ne nabrijem previse, pratim druge cure i veselim se pozitivnim testovima i betama kao da su moje 🥰 i suosjecam s negativnima 💔Transfer je bio 11.10., 4d rana blastica, odlucila sam cekati barem subotu (12. dan od aspiracije, 8. dnt) da se prvi put testiram. Nekako sam zasad “chill”, mislim da sam prekuhala od ovih svih aktivnosti i pretraga do ET i imam neki predosjecaj (ne znam ga objasniti) da nece od prve. Vidjet cemo, blizu je subota…

    👱🏼 ‘89.: hipotireoza (Euthyrox 112mcg), AMH 19,6 (7.2024.)
    👱🏻‍♂️ ’85.: oligoasthenozoospermia
    06/2023 - missed ab 6tt
    12/2023 - HYS septum maternice
    09/2024 - 1. IVF @ KBSD - Ovaleap / Menopur / Cetrotide / Ovitrelle - 7🥚 -> 1 ET 4.d rBC + 3 ❄️ -> ⏳

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Cestitam zene moje na plusevima, betama, uzv i srcekima ❤️❤️😘 e a sad da pitam opet hehe, jucer sam nazvala u skvorca i naravno javila se sestra, rekla da prestanem sa terapijom obzirom na betu i jer hocu da me sutra (danas) kontaktira doktor za dalje, slijedeci postupak.. I ja rekla da hocu i kaze ona bude vas nazvao doktor.. E sad, obzirom da nije zvao danas, pricekala budem par dana pa mozda i nazove, ako ne budem ja njih.  Ali da vas pitam jer ste imale tako situaciju da vas povratno zovu nakon neuspjesnog postupka i kad je to bilp

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    1️⃣ 09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌
    2️⃣ ⏳⏳⏳

  • Amy_94

    Broj poruka: 665

    Prijavi adminu

    Drage moje moj test blijedi, sutra ću izvadit betu reda radi..
    https://ibb.co/KLtPTQf
    Sretno svima!🍀

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)
    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se 17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia
    10/24
    1❄️ blasta (decortin, prolutex, fragmin, cyclogest)

  • riamaro

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Amy_94

    Drage moje moj test blijedi, sutra ću izvadit betu reda radi..
    https://ibb.co/KLtPTQf
    Sretno svima!🍀

    Nadam se da je “pokvaren” test :)

    29 👩🏻 AMH 23,6 sve ok | 30 👱🏼‍♂️ asthenozoospermia
    - pokušavamo od 3/23
    - 10/2024 IVF ⏳ Gonal F, Cetrotide, Decapeptyl

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Amy_94

    Drage moje moj test blijedi, sutra ću izvadit betu reda radi..
    https://ibb.co/KLtPTQf
    Sretno svima!🍀

    Ako si se testirala ujutro, mozda se jos nije skupilo dovoljno, pa ce sutrasnji biti opet tamniji

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    1️⃣ 09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    cyclogest, folbella, decortin, aspirin, prolutex
    Beta 2,30 ❌
    2️⃣ ⏳⏳⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 983

    Prijavi adminu

    Stela ❤️🫂❤️
    Wildflower  ❤️🫂❤️
    Hypnoticpoison ❤️🫂❤️ 
    Amy ako ti je onaj od ujutro bio onako lijep, ovo samo znači da je manje koncentriran urin u popodnevnom. Sumnjam da je toliko mogla beta past u par sati. Ja i dalje mislim da će ti to bit lijepo poduplano sutra.. 🤞🏻❤️ 
    Pixi super, držim fige da ih što više dođe do blastice 🤞🏻❤️ 
    Leona drago mi je da je sve u redu, neka tako i ostane ❤️🤞🏻🥰 
    Hypnoticpoison ooo pa gospođica je već velika, samo neka ona lijepo raste, bit će vremena za gledanje lica 🥰❤️
    Lunolina super! 🥰❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Verbena11

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Blondie, sve razumijem, i želim sreću svakako ❤️

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s. -> 4 oplođene; Estrofem + Cyclogest)

  • Nella2909

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    plavuša

    Cestitam zene moje na plusevima, betama, uzv i srcekima ❤️❤️😘 e a sad da pitam opet hehe, jucer sam nazvala u skvorca i naravno javila se sestra, rekla da prestanem sa terapijom obzirom na betu i jer hocu da me sutra (danas) kontaktira doktor za dalje, slijedeci postupak.. I ja rekla da hocu i kaze ona bude vas nazvao doktor.. E sad, obzirom da nije zvao danas, pricekala budem par dana pa mozda i nazove, ako ne budem ja njih. Ali da vas pitam jer ste imale tako situaciju da vas povratno zovu nakon neuspjesnog postupka i kad je to bilp

    I ja čekam da mi se Škvorc javila radi daljnjeg postupka tako da je vjerojatno samo u gužvi 🤷🏼‍♀️

    👱‍♀️40
    👦43
    2021 ivf petrova 12js,9 oplođene, 2 blastice vraćene, 4 smrznute blastice
    06/2021 ET , biokemijska
    06/2022 uspješan postupak, 12/2022 abrupcija posteljice u 29 tt😓👼🙏
    02/2024 novi ET, biokemijska
    09/2024 novi IVF poliklinika Škvorc

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.