Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Pupice nase sretnoooo!!!!! 🥰🤰🏻🍟 Strpljivo cekamo na sve te silne testice!😘

    🏈 43 sve ok + 🌷 35 endometrioza --> Jajovodi✂ AMH 11,07 pmol/L,hashimoto
    09.2023. Vinogradska(Rekovelle+Menopur):5🥚
    rujan ET(1)✖,listopad❄️✖,studeni❄️✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran): 5🥚ET(1)✖ 05.2024. prirodni ciklus: 1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal+Menopur+Cetrotide)🤞🏻

  • Lunaa93

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Sanjushka, Lunolina, Nella,
    Sretno pupice! 🤞🏼🍀
    Drzim fige da se cvrsto i udobno smjeste. 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692 30dpt 16062

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Cure koje ste bile na transferima ovih dana sretno 🥰 neka bude sto vise bebica 🙂 pupice drage ❤️
    Mene su zvali iz poliklinike, u ponedjeljak je transfer (4 dan). Za sada su nam 3 opstale.
    Sto se tice prolutexa, zvali smo dvije ljekarne u Mađarskoj,u Pecuhu jednu i jednu blize granici rekli su nam isto jedan dan doci i naruciti , drugi dan doci pokupiti. Trecu sam zvala isto u Pecuhu, moze mi naruciti, ali ne rade vikendom, tek u pon ce dobiti (to mi nije opcija, toliko putovati jer je transfer u pon). Na kraju smo jucer zvali ljekarnu u Bogojevu u Srbiji, blizu granice,imaju odmah na stanju, rade cijeli dan danas i ne treba im nikakav recept. Danas je muz bio po to, bez problema i brzo se vratio. Ako nekome treba info: apoteka Zlatni lav, Trg oslobođenja 18, Bogojevo. Muz je zaboravio uzeti sprice i igle 😓 Mogu ici one iglice od Menopura i Cetrotide sto mi je ostalo kuci?!?
    I da, koliko vremenski traje sam transfer i lezanje nakon toga? Zaboravila sam 🙈 proslo je puuuno godina.

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 JS, 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - 8 JS, IVF, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - Gonal, Cetrotide, Menopur,Ovitrelle...ICSI, 5 js, 3 oplođene...

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Marisha u koliko si sati na aspiraciji u ponedjeljak?
    Sanjuska mozes me staviti na listu za ponedjeljak 😊

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 JS, 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - 8 JS, IVF, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - Gonal, Cetrotide, Menopur,Ovitrelle...ICSI, 5 js, 3 oplođene...

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    RužaFT

    Cure koje ste bile na transferima ovih dana sretno 🥰 neka bude sto vise bebica 🙂 pupice drage ❤️
    Mene su zvali iz poliklinike, u ponedjeljak je transfer (4 dan). Za sada su nam 3 opstale.
    Sto se tice prolutexa, zvali smo dvije ljekarne u Mađarskoj,u Pecuhu jednu i jednu blize granici rekli su nam isto jedan dan doci i naruciti , drugi dan doci pokupiti. Trecu sam zvala isto u Pecuhu, moze mi naruciti, ali ne rade vikendom, tek u pon ce dobiti (to mi nije opcija, toliko putovati jer je transfer u pon). Na kraju smo jucer zvali ljekarnu u Bogojevu u Srbiji, blizu granice,imaju odmah na stanju, rade cijeli dan danas i ne treba im nikakav recept. Danas je muz bio po to, bez problema i brzo se vratio. Ako nekome treba info:apoteka Zlatni lav, Trg oslobođenja 18, Bogojevo. Muz je zaboravio uzeti sprice i igle 😓 Mogu ici one iglice od Menopura i Cetrotide sto mi je ostalo kuci?!?
    I da, koliko vremenski traje sam transfer i lezanje nakon toga? Zaboravila sam 🙈 proslo je puuuno godina.

    Ja sam za Prolutex uzimala najtanje iglice, mislim da su žute boje jer su me smedje boljele. Kupila sam ih u Hrvatskoj, mislim u ljekarni Pablo u Samoboru.
    Transfer traje 15 minuta, lezala sam mislim oko 20 minuta, ne dugo. Sretno sve PUPO cure 🥰🥰, neka se mrve čvrsto primeZna li netko ima li u Slo ili Italiji Prolutex? Prije sam kupovala u Madjarskoj, no preselila sam se pa su mi Slovenija i Italija blize
    I za cure koje koriste Gonal, jel vam ima neki čudan miris? 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌ FET 5mj/24 beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

  • Avatar RužaFT

    RužaFT

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala Pixi za info o iglicama i za transfer 😊
    Da, Gonal ima bas cudan i intenzivan miris. Koristili smo ga sad u zadnjem postupku.
    Zanima me jos, da li je netko vracao 4.dan (morulu) i da je postupak bio dobitan? Cula sam da vracaju 3. ili 5.dan. Meni su prvi put vratili 3.dan.

    35 👩
    41👦
    Endometrioza,adenomioza
    Škvorc
    4/17 - ICSI, 4 JS, 2 osmostanične vracene, 💙💙
    6/24 - 8 JS, IVF, nema oplođenih, nema transfera
    9/24 - Gonal, Cetrotide, Menopur,Ovitrelle...ICSI, 5 js, 3 oplođene...

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Pixi

    RužaFT

    Cure koje ste bile na transferima ovih dana sretno 🥰 neka bude sto vise bebica 🙂 pupice drage ❤️
    Mene su zvali iz poliklinike, u ponedjeljak je transfer (4 dan). Za sada su nam 3 opstale.
    Sto se tice prolutexa, zvali smo dvije ljekarne u Mađarskoj,u Pecuhu jednu i jednu blize granici rekli su nam isto jedan dan doci i naruciti , drugi dan doci pokupiti. Trecu sam zvala isto u Pecuhu, moze mi naruciti, ali ne rade vikendom, tek u pon ce dobiti (to mi nije opcija, toliko putovati jer je transfer u pon). Na kraju smo jucer zvali ljekarnu u Bogojevu u Srbiji, blizu granice,imaju odmah na stanju, rade cijeli dan danas i ne treba im nikakav recept. Danas je muz bio po to, bez problema i brzo se vratio. Ako nekome treba info:apoteka Zlatni lav, Trg oslobođenja 18, Bogojevo. Muz je zaboravio uzeti sprice i igle 😓 Mogu ici one iglice od Menopura i Cetrotide sto mi je ostalo kuci?!?
    I da, koliko vremenski traje sam transfer i lezanje nakon toga? Zaboravila sam 🙈 proslo je puuuno godina.
    Ja sam za Prolutex uzimala najtanje iglice, mislim da su žute boje jer su me smedje boljele. Kupila sam ih u Hrvatskoj, mislim u ljekarni Pablo u Samoboru.
    Transfer traje 15 minuta, lezala sam mislim oko 20 minuta, ne dugo.Sretno sve PUPO cure 🥰🥰, neka se mrve čvrsto primeZna li netko ima li u Slo ili Italiji Prolutex? Prije sam kupovala u Madjarskoj, no preselila sam se pa su mi Slovenija i Italija blize
    I za cure koje koriste Gonal, jel vam ima neki čudan miris?

    Super da su tebi pasale žute,  ja sam uzimala smeđe igle jer mi je sa žutima išlo teže . Tih igla ima u svakoj ljekarni, odnosno ne znam jel ima u svakoj, ja sam u nekim lokalnim, kvartovskim kupovala i imali su,  e u onimau kojima sam uzimala prolutex. Moj savjet je da svatko kupi obje pa proba i vidi s kojim će im ići lakše .Za Slo i It ne znam ima li prolutex, nadam se da će ti netko pomoći tko zna.

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 919

    Prijavi adminu

    Pixi ja sam slala u lipnju upit u ljekarnu u Ilirskoj Bistrici i u Trstu za Prolutex. U Sloveniji su rekli da ga nemaju, u Trstu u ljekarni (Farmacia Aquilinia) je 42,90. Treba recept i treba ga isto naručiti dan-dva ranije. 
    Ruža upisala.. ❤️

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.