Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    plavuša

    U kolko sati si vi dajete prolutex? Znam da mora bit u isto vrijeme svaki dan, ali koje je to doba dana?

    Meni su rekli da je svejedno, samo da je u isto  vrijeme Ja sam si davala u 21 sat.

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET❌️
    1❄️

  • Avatar Nicoll, z

    Nicoll, z

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    PikyB

    Pozdrav zeneImate li iskustva ili znate nekog kome je nakon postupaka pocela ispadati jako kosa. Naime, bila sam na 3 inseminacije u veljaci, ozujku i travnju, primala sam femaru, gonale, estrofem i duphastone. U svibnju mi je pocela jako ispadati kosa i to traje jos danas. Kosa mi je upola sto je bila, cak sam se morala osisati. Inace mi je zeljezo i TSH uredu. Trenutno sam ostala prirodno trudna, medutim i dalje ispada kosa (iako ima i mlade kose koja raste). Skroz sam ocajna jer sada u trudnoci nesmijem nikakve tretmane.. ima li tko slicnih iskustava i da se kosa oporavila?


    Cula sam od nekih zena kojima je posli trudnoce otpadala kosa, da su pile kolagen shot i da im se kosa, nokti popravili.. Provjeri jeli se smije u trudnoci nisam sigurna. 

    🧔 38
    🙋‍♀️34, AMH 20
    👩‍❤️‍👨 Pokusavamo 2019
    2022. AIH ➖
    2023. AIH ➖
    2024. ET x2 beta ➕ 10dnt beta 15, 12dnt beta 20... na kraju biokemijska

  • sirena

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Molim Vas pomoc 😢
    U utorak bi trebala imati tranafer no proje sat vremena imam problema s mokrenjem, stalno moram ic mokrit i pri kraj mokrenja sam imala dve kapi krvi, imam doma caja od lista brusnice. Sta Vi mislite dali je pametno uopce ici na transfer i dali ima sanse da prode do utorka?
    Ja mislim da je urinarna inferkcija 😢😢
    Sori na opisu ali nisam znala kako se lojepse izjasnit.

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    RužaFT

    Srculence poslali smo mail…kako nismo imali nikakvog odgovora, a zbog "straha" od vikenda nazvali smo ih i gda.iz ljekarne rekla je da osobno moramo doci sa recpetom naruciti i drugi dan doci podici 😲 kakva glupost..u 21.stoljecu ne mozemo poslati preko maila… 😓 trosenje i novaca i vremena 🙄
    Trazim i neku alternativu za Srbiju..rekli mi kod Škvorca da su neke zenice tamo kupovale…doduse jos ne znam gdje..istrazujem…

    RužaFT ooo Božee! Mi smo prosli vikend bili, covjek je samo reko na mail posaljite uslikani recept da imamo za narudzbu dokaz,a fizicki ga donesite kad dodete po prolutex! Evo bas mi je zao da ti je tako ispalo,iako mislim da je to do njihovog loseg engleskog doslo do nesporazuma…🙄

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. FER /Beta❌ 09.05 FET/beta❌

  • Jana1993

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Curke ima li vas ovdje sa pozitivnim iskustvima iz Beta Plus klinike? Baš sam nekako u zadnje vrijeme naišla na dosta negativnih recenzija i komentara, pa imam dvojbe oko toga nastaviti li s postupcima tamo ili ne. 

    👨Sve uredno, 36 god.
    👩‍🦰PCO, endometrioza, 31 god - nedostatak vitamina D
    Pokušavamo 3 godine
    HSG 2mj 2024 - jajovodi prohodni
    2xAIH 2024 god. Vinogradska 👎
    1. IVF 8mj Beta Plus: Klomifen, Menopur - blaga stimulacija 👎

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Slee, Plavuša pupooo 🤞 nek se čvrsto prime ❤️
    Lunolina nadam se da će ti jajnici biti ok sutra 🤞🤗

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 915

    Prijavi adminu

    Slee i Plavuša čestitam pupo-ice, neka se mrvice čvrsto prime! 🤞🏻❤️🥰 Nadam se da ste sredile krumpiriće.. 😁
    Buhtlica može se kod Škvorca preko hzzo-a samo je pitanje kolike su liste čekanja..
    Luna ❤️❤️ iz tvojih usta.... ❤️
    Jana naša Jurky ima pozitivno iskustvo kod njih. Ja nemam.. 😁

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Slee i Plavuša čestitam pupo-ice, neka se mrvice čvrsto prime! 🤞🏻❤️🥰 Nadam se da ste sredile krumpiriće.. 😁
    Buhtlica može se kod Škvorca preko hzzo-a samo je pitanje kolike su liste čekanja..
    Luna ❤️❤️ iz tvojih usta…. ❤️
    Jana naša Jurky ima pozitivno iskustvo kod njih. Ja nemam.. 😁

    I krumpirice i sladić sa pistacijom 🤞🤞
    Hvala svima, cekamo 😊

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    09/24 Škvorc 🤞(gonal+menopur+cetrotide)
    5🥚, 1 🐣, 0❄️
    Cyclogest, folbella, decortin, aspirin

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.