Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jana1993

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    jane23

    Jana1993

    Curke ima li vas ovdje sa pozitivnim iskustvima iz Beta Plus klinike? Baš sam nekako u zadnje vrijeme naišla na dosta negativnih recenzija i komentara, pa imam dvojbe oko toga nastaviti li s postupcima tamo ili ne.

    Ja sam trenutno kod njih. Obavila sam sve pretrage ukljucujuci i prohodnost jajovoda. Meni su super. Jako ljubazni i strucni. Planiramo zapoceti s inseminacijom pa se trenutno samo dvoumim kod koje doktorice krenuti? Sa li Sirovec ili Dmitrovic. Imate li savjet?

    Ja osobno imam iskustva sa dr. Banović i Dmitrović. Dr. Banović je određivala protokol, a Dmitrović bila na aspiraciji i transferu. Dr. Sirovec nisam susrela nijednom. Nemam zamjerke bez obzira na neuspješan ishod postupka. Odgovorit će na sva postavljena pitanja. Sestre isto tako ljubazne. Frendica je bila na dvije inseminacije, i 1 uspješnom IVF postupku tamo, isto zadovoljna. 

    👨Sve uredno, 36 god.
    👩‍🦰PCO, endometrioza, 31 god - nedostatak vitamina D
    Pokušavamo 3 godine
    HSG 2mj 2024 - jajovodi prohodni
    2xAIH 2024 god. Vinogradska 👎
    1. IVF 8mj Beta Plus: Klomifen, Menopur - blaga stimulacija 👎

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Najvise pozitivnih komentara na internetu je za dr. Dmitrovic. Brine me samo ima li ona dovoljno vremena/strpljenja da se posveti pacijentima s obzirom da je vjerojatno prvi izbor vecini? 

    👩🏻 34 god
    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 8 mj.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.