Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Saniiajme puno hvala na odgovoru! Ja imam kasniju ovulaciju pa je možda i to uzrok..Medenkoja sam vadila amh u veljači i bio je 1.7, sad prije par tjedana je 2.4 (govorim o ng/ml). U napomeni piše da je Rijeka promijenila način mjerenja, očito meni u korist 🤣 šalu na stranu, drži mi vodu da sam ovaj mjesec imala više antralaca pa je zato i rezultat bolji samo eto zanimljiv je skok iz smanjene plodnosti u zadovoljavajuću.

    Simbalija ..sve jasno🥳..bitno samo da je u tvoju korist😉..nisam AMH provjeravala dvije godine pa me frka uhvatila..ipak ću uskoro 41😳🤫

    🙋🏽‍♀️-40.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Slabo ima curki sa VV ili sam propustila koju🙈

    🙋🏽‍♀️-40.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    plavuša

    Cure mislim da cu ja danas zabiljezit prvi dan ciklusa i od sutra pikanje..
    Koja je od vas jos rekla da pocinje s pikanjem u cetvrtak? Da se pretimo hehe
    Ja sad ko da prvi put dobila mengu pa ne znam jer je prvi dan ili ipak mozda nije, uglavnom nije bas da kapa, ali kad se obrisem ostaje crveno.. Vidjet cu jos do cca 17h kako bude, ako ne onda ce sutra bit prvi dan, pa od petka pikanje..
    Uglavnom svakako ujutro zovem u skvorca da dogovorimo prvu folikulometriju 🤞

    Evo meni stigla jutros tako da se mi tocno u dan pratimo haha. Sutra ujutro vadim krv u podne bi trebali biti nalazi i pocinje pikanje 🤞🏻
    Malo me hvata nervoza tako sam uzbuđena i jedva čekam krenut al me isto i strah 🫣 
    Svi mi govore budi opuštena, ja sam tip osobe koja nije opustena ni kad spava, a kamoli trenutno 😅

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Pozdrav, kraljice moje!🥰🥰🤗🤗
    Angel eyes neopisivo mi je žao.😔😔 A baš sam iz srca navijala za tebe.❤️ Sad odmori malo i vidjet ćeš da će se božićna mrvica izboriti.🤞🤞🍀🍀🥰🥰❤️❤️ Čuvaj se!😘😘❤️❤️ Grliiiiiimmmmm 🫂
    Diivnaa prekokrasno!💪💪 Navijamo za crazy party u labosu!🤞🤞🍀🍀🥰🥰❤️❤️
    Čokoladice navijamo da te sutrašnji testić obori s nogu!🙏🙏🤞🤞🍀🍀🥰🥰❤️❤️
    Luna nadam se da će doći mirno razdoblje da se možeš konačno malo opustiti.🙏🙏❤️❤️
    Jurky još maloooooo.💪💪 Čuvaj se!🥰🥰❤️❤️
    Jabukice ti isto još samo malo i stiže maleni princ.😊😊🤗🤗🥰🥰💙💙
    -----------
    Mi smo se podruškale i sve je u redu.🙏🙏🌈👑💜
    Čeka me OGTT i urinokultura.
    Iduće druškanje imamo 16.10. Sanjushka može na listu? Hvala!❤️❤️
    Svim lavicama želim sreću od svega veću!💪💪🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Molly8

    plavuša

    Cure mislim da cu ja danas zabiljezit prvi dan ciklusa i od sutra pikanje..
    Koja je od vas jos rekla da pocinje s pikanjem u cetvrtak? Da se pretimo hehe
    Ja sad ko da prvi put dobila mengu pa ne znam jer je prvi dan ili ipak mozda nije, uglavnom nije bas da kapa, ali kad se obrisem ostaje crveno.. Vidjet cu jos do cca 17h kako bude, ako ne onda ce sutra bit prvi dan, pa od petka pikanje..
    Uglavnom svakako ujutro zovem u skvorca da dogovorimo prvu folikulometriju 🤞
    Evo meni stigla jutros tako da se mi tocno u dan pratimo haha. Sutra ujutro vadim krv u podne bi trebali biti nalazi i pocinje pikanje 🤞🏻
    Malo me hvata nervoza tako sam uzbuđena i jedva čekam krenut al me isto i strah 🫣
    Svi mi govore budi opuštena, ja sam tip osobe koja nije opustena ni kad spava, a kamoli trenutno 😅


    Ja cu isto danas prijavit da je prvi dan.. Onda smo Molly ti i ja bas u dan 😊
    Nisam bas popratila koju si terapiju dobila i zasfo moras vadit krv? 
    Ali dajte mi recite kaj se moze dogodit ako bi meni trebao biti sutra prvi dan, npr.zbog kolicine krvi, a ja kazem da je danas i onda ipak mrenem s pikanjem, kao da fulam dan, ne znam da li me shvacate sto hocu rec.  Obzirom da se prate folikuli ja smatram da nije bas greska, a vjerojatno sam u krivu.. Jer ne kazu dzabe drugi dan ciklusa.. 
    Krenula mi je oko podne i do 17h je bilo tragova na ulosku, znaci danas je prvi..? Ne mora se izlijevati? 
    I da vas pitam, gonal ide direkt iz frizidera hladan, ne mora bit na sobnoj temp prije pikanja... 
    Ja si mislim kak sam smirena u vezi svega toga, a u biti me frkaaa na najjace

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1327

    Prijavi adminu

    Molly u kojoj si ti klinici?
    Plavusa mozda bolje da sutra u jutro nazoves Skvorc pa vidis sto ce ti oni reci. Mislim da oni broje 1. dan ako je M dosla do 15 sati. Ja racunam da mi je krenula M kada je krv svjeza i kada je bas ima. Ono kad se moras obrisati 5x prije nego kazes - ok, sad sam cista 😬
    Hypnoticpoison bravo za pregled!❤️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Molly u kojoj si ti klinici?
    Plavusa mozda bolje da sutra u jutro nazoves Skvorc pa vidis sto ce ti oni reci. Mislim da oni broje 1. dan ako je M dosla do 15 sati. Ja racunam da mi je krenula M kada je krv svjeza i kada je bas ima. Ono kad se moras obrisati 5x prije nego kazes - ok, sad sam cista 😬
    Hypnoticpoison bravo za pregled!❤️

    Ma sad kad razmisljam i ja si mislim da nosta danas od tog prvog i da ce rec da je sutra prvi.  Nema veze, bitno da ne zeznem nesto, zvat cu ujutro svakako.. 

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1221

    Prijavi adminu

    Teich, 🤞🤞 da nalaz bude sterilan 🥰
    Medenko, sretno 🤞🥰
    Luna, kod tebe baš turbulentno.. 🤞🤞 da bude sve u redu 🥰
    Divna, bome si dobra koka 🫣😄 neka ih bude što više kvalitetnih i oplođenih 🤞🥰
    Čokoladica, bravo za dobre kariograme 🥳🥰
    Hypnoticpoison, super da je sve u redu 🥳 neka i ogtt i urin također budu dobri 🤞🥰😘

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Plavuša meni je rečeno da ako dođe nakon 16h sutra je prvi dan ili ako dode ranije, a ne krene kako treba. Srećom meni je krenilo jutros rano i do ručka je bilo obilno pa se nisam morala mislit. Rekao mi je na 2 dan ciklusa prije bockanja izvadit FSH LH i P4 i ako je to uredno krecem s bockanjem - Gonal 225. 
    Lunolina ja sam u Cita u Splitu, doktor Mršić

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Lunolina, Hypnoticpoison, Jurky, Angel eyes,
    Danasnji nastup doktorice me uopste nije uplasio. Imala sam pregled u ponedjeljak, rekla da sve ide u dobrom smjeru, da je sve ok. Danas, dva dana kasnije opsta frka. Nije mi logicno da se nesto veliiiko moze i desiti u dva dana, mozda ima puno pacijenata i ne sjeca se sta smo pricale u pon. U svakom slucaju vise me zabrinulo to smedjarenje, ali eto kaze nema krvarenja i to mi je bilo najvaznije. Znam da sam imala turbulencije sa betom, i da malo kaskamo, ali doktor i to pobija. Kaze da se kasnjenje tek moze odrediti kad se vidi plod, a rano je da se vidi. 
     Sta god da bude, od Boga je, prihvatam njegovu volju. Vjerujem da ce mi dati ono sto je najbolje za mene. 🙏🏽
    Divna,
    Hrabrice, zelim da se sve oplode. 🤞🏼🍀
    Jurky,
    Nadam se da ti vrijeme brzo prolazi
    Moly, Lunolina,
    Da se pohvalim, od juce sam smanjila 8 cigareta. 😅

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.