Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Tera ❤️
    Wildflower stignes sve pripremiti, samo pomalo 😘
    Netko je bio pitao, ja sam u ovom postupku koristila i Zymot, Time lapse, Embryoglue, ništa nije pomoglo. Jedino još nisam probala injekcije Prolutexa.
    Čokoladica kako si? Nadam se da te nisam previše stondirala sa svojom neuspjehom. Čekam nestrpljivo tvoju betu 🙏

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    riamaro pa popij si koje, al nemoj sad baš pijana na transfer 😂😂😂

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Dodo87, riamaro priključujem se potencijalnom praćenju 😁 cekam svoj (nadam se sterilan) nalaz brisa pa i ja počinjem početkom listopada u novi postupak. M očekujem 5.10.
    Kawa čestitam na srceku💜

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Dobar dan svima..lavicama I lavićima!!
    Vraćamo se opet nakon što smo imali nevjerovatnu sreću u prvom postupku..Ostao je smrzlić koji želim iskoristiti,tako da opet krećem s ovim cikusom krajem mjeseca na VV.Vidim da je ostalo malo starih cura sa foruma i sretna sam zbog toga,očito uživaju.Nadam se da vas još ima sa VV I da se pratimo.Forum mi je kroz period 2020-2023 doslovce vratio vjeru,nadu i sreću..

    🙋🏽‍♀️-40.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Tera ❤️Wildflower stignes sve pripremiti, samo pomalo 😘
    Netko je bio pitao, ja sam u ovom postupku koristila i Zymot, Time lapse, Embryoglue, ništa nije pomoglo. Jedino još nisam probala injekcije Prolutexa.
    Čokoladica kako si? Nadam se da te nisam previše stondirala sa svojom neuspjehom. Čekam nestrpljivo tvoju betu 🙏

    Angel ne znam ni ja kako sam, sutra radim test pa cemo vidit, ali jednostavno bojim se da nista od toga 😢 

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Kawa cestitam ti. Ti si Split jeli tako? I jos jedna kod dr Mimice. Ja nisam radila nipt ni kombinirani. Ako zelis mozes napraviti. 
    Wildflower ja sam malo citala po internetu i knjigu o trudnoci, gledala videa i jos planiram tecaj pri domu zdravlja obaviti. Vecina mi kaze da i tako sve dode samo od sebe kad uzmes svoju bebu. Jos mi se cini rano spremati stvari za bebu. Planiram to krajem 10 ili pocetkom 11 mjeseca. 

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Medenko sretno u fet-u 🥰
    Čokoladica 🙏🙏 čekam sutra i tvoje dvije crtice

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Ja, hipohondar odem kod doktorice, nema krvarenja u grlicu materice. Kaze ostalo od papa testa, sve ok. 
    Uradim opet UZ, vidimo moju bubicu. Nismo vidjeli embrij, nego amnionsku supljinu ili gestacijski mjesak, kako stalno govori Fruchthöhle, a buklavan prevod za to ne znam. Jer mi izbacuje i jedno i drugo. Uglavnom, ona kaze da po proracunu od transfera bi trebao biti vidljiv embrij. Moj IVF doktor na sve to odgovara da ona ne moze jos vidjeti embrij jer je rano. Uglavnom dobila sam mama pasos i nalazi krvi su mi uredu. 😀
    Ponovo sam vadila betu, a muka mi je od silnog ubadanja. 😅

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Hvala svima na podršci evo da se javim...
    Svi su bili stvarno ugodni i trudili se maksimalno, dobila sam koktelcic u venu ali sam bila budna. Desni jajnik skoro ni osjetila nisam, ali zato lijevi pakao od boli još sam hrabro rekla za desni da nisu ni taj koktel trebali dati 😅 ali eto izdrzalo se, čim su završili skoro ništa od bolova, sad osjećam desni jajnik samo.
    Prije aspiracije čak 25 folikula vidjeli. Sveskupa 15js. Eto držite fige za party u labosu, a ja ode nešto pojest i popit...
    E da i bit će freeze all zbog visokog rizika za ohss.
    Tak da ništa od ovog mjeseca, nadam se s idućim transfer :)

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Hvala ti angel eyes🥰na podršci..vidim da smo sličnih godina(ja sam 83,muz 81)..nadam se da ćemo bez obzira na godine i sve sto ide uz to🤪obadvoje dobiti priliku za još jednu srećicu🙏🏽💫

    🙋🏽‍♀️-40.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.