Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Leona, Molly,
    Svaka vam cast. 🤩 Molly, pocinjem sa citanjem od sutra. Hvala ti na preporuci. 🥰
    Angel eyes,
    Zao mi je. Pokusaj biti pozitivna, srecom imas jos jednog smrzlica. Nadam se da je on zapravo tvoja bebasonka. 🍀❤️
    Saljem ti zagrljaj. 💝
    Jurky,
    Drago mi je da je predhodna noc bila bolja. ❤️😘
    Sanjushka,
    Sretno ti! 🍀❤️
    —-——
    Cure, meni se pojavio svijetlo smedjskasti iscjedak, samo jednom sam ga od jutros primjetila, da li je moguce da je posljedica uzimanja papa testa od prekljuce? 
    Juce ga nije bilo, a kad sam jutros stavljala nakon toga ultrice, sve je bilo bijelo. 😅
    Na prvi mah sam se uplasila, sad kao da sam pribranija.  

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Sadiegreen, Hypnoticpoisen,
    Sretno na druskanju. 💐
    Divna,
    Sretno ti i zelim ti dobru berbu. 🍀🤞🏼

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Boogie ❤️ hvala, nitko me ne razumije kao vi. Pomirila sam se s ovim, sad 3 mjeseca suplemenata i ostalih savjeta iz the knjige i još jedan pokušaj u 12mj. I moj sin je božično čudo, doslovno na Božić začet, molim Boga za još jedno malo čudo 🙏


    Vidiš, možda stvarno ima neke simbolike u svemu tome pa te život tako navigira, Božić ti očito donosi sreću pa neka tako bude i ovaj put. 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Leona, Molly,
    Svaka vam cast. 🤩 Molly, pocinjem sa citanjem od sutra. Hvala ti na preporuci. 🥰
    Angel eyes,
    Zao mi je. Pokusaj biti pozitivna, srecom imas jos jednog smrzlica. Nadam se da je on zapravo tvoja bebasonka. 🍀❤️
    Saljem ti zagrljaj. 💝
    Jurky,
    Drago mi je da je predhodna noc bila bolja. ❤️😘
    Sanjushka,
    Sretno ti! 🍀❤️
    —-——
    Cure, meni se pojavio svijetlo smedjskasti iscjedak, samo jednom sam ga od jutros primjetila, da li je moguce da je posljedica uzimanja papa testa od prekljuce?
    Juce ga nije bilo, a kad sam jutros stavljala nakon toga ultrice, sve je bilo bijelo. 😅
    Na prvi mah sam se uplasila, sad kao da sam pribranija.

    Da, skroz moguće da ti je od toga, mislim sve dok nemaš svježe krvi i bez bolova si, sve je okej.

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1227

    Prijavi adminu

    Saniii

    Lunolina a koje su ref vrijednosti? Jesi vadila i estradiol? Progesteron se proizvodi iz žutog tijela i ovako laicki mozda je su to "ostaci" od predhodne mozda loše ovulacije, puno je bitniji estradiol u pocetku ciklusa tj da nije visok jer ako je e2 visok može ukazivati na postojeću cistu i tad je najpametnije odustati od tog ciklusa. Ja sam e2 i p4 često vadila na dan aspiracije i jednom kad mi je prog bio iznad 2nmol/l dr mi odgodio svjezi transfer, uz objašnjenje da je endometrij vec ušao u letealnu fazu a prije aspiracije nebi smio. Pitaj drR slobodno, objasnit će ti, pa nam javi što je rekao 😁. Inače sa pikanjem se može početi sve dok se ne izdvoji vodeći folikul a to je iza 6dc, dakle može se početi sa stimulacijom od 1-5dc ,praksa je inače 2-3dc ali dr vjerojatno ima razlog zašto kad tko kreće, a ako se bilo na kontracepciji ciklus prije može se krenuti koji god dc jer jajnici "ne rade" tj miruju.
    Kawa čestitke na ❤️😘🤗.

    Sanii vidim pišeš o E2, kužim da upućuje na cistu ako je visok na početku ciklusa, a je li velik problem ako je nizak na početku ciklusa? Referentna je od 92-542 a meni je 97.  Ništa mi nisu spominjali da nije ok..

    👩🏻34 🧔🏼35 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 2,4 ng/ml, histeroskopija✅ ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    6/24 prirodni spontani 💔
    .... čekamo IVF i da proradi KBC_Ri

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1781

    Prijavi adminu

    Lali da da, ja nisam mogla vjerovati koliko jako moze lupiti 🤭 uživaj u trudnoći do kraja, stvarno brzo proleti 🥰 i onda stiže curka 🥰
    Angel eyes žao mi je 😔 od srca ti želim još jedno Božićno čudo ❤️
    Jurky super 🤗 pusa i tebi 😘
    Sanjushka sretno s ciklom i ananasom 😁
    Sadie, hypnotic sretno i uživajte danas ❤️
    Divna neka bude dobra berba 🍀
    Luna bit ce vjerojatno od pregleda, i nema razloga za brigu, ali svakako prati 🙂

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Boogie

    Lunaa93

    Leona, Molly,
    Svaka vam cast. 🤩 Molly, pocinjem sa citanjem od sutra. Hvala ti na preporuci. 🥰
    Angel eyes,
    Zao mi je. Pokusaj biti pozitivna, srecom imas jos jednog smrzlica. Nadam se da je on zapravo tvoja bebasonka. 🍀❤️
    Saljem ti zagrljaj. 💝
    Jurky,
    Drago mi je da je predhodna noc bila bolja. ❤️😘
    Sanjushka,
    Sretno ti! 🍀❤️
    —-——
    Cure, meni se pojavio svijetlo smedjskasti iscjedak, samo jednom sam ga od jutros primjetila, da li je moguce da je posljedica uzimanja papa testa od prekljuce?
    Juce ga nije bilo, a kad sam jutros stavljala nakon toga ultrice, sve je bilo bijelo. 😅
    Na prvi mah sam se uplasila, sad kao da sam pribranija.
    Da, skroz moguće da ti je od toga, mislim sve dok nemaš svježe krvi i bez bolova si, sve je okej.

    Imam ja to zatezanje od prvog dana, samo mi je neka nelagoda od tog pregleda. Nadam se da je sve ok. 🤗

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

  • Lunaa93

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    korni

    Lalida da, ja nisam mogla vjerovati koliko jako moze lupiti 🤭 uživaj u trudnoći do kraja, stvarno brzo proleti 🥰 i onda stiže curka 🥰
    Angel eyesžao mi je 😔 od srca ti želim još jedno Božićno čudo ❤️
    Jurkysuper 🤗 pusa i tebi 😘
    Sanjushkasretno s ciklom i ananasom 😁
    Sadie, hypnoticsretno i uživajte danas ❤️
    Divnaneka bude dobra berba 🍀
    Luna bit ce vjerojatno od pregleda, i nema razloga za brigu, ali svakako prati 🙂

    Hvala puno. 🥰

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Sadiegreen, Hypnoticpoison sretno na druškanju ❤️❤️ 
    Divna neka bude dobra berba i što bezbolnija 😘
    Korni, Boogie ❤️
    Luna nemam smrzlića, nikad nismo uspjeli do toga doći. Meni bi više puta nakon pregleda bilo malo smeđkasto, mislim da je to sve normalno. Prati, sretno, neka se ne ponavlja 🙏

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Dodo87

    Dodo87

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Curke, pozdrav svima, ja obavljam zadnje pretrage prije (nadam se, dobitnog) postupka.
    Iako sam se pripremila na smanjen AMH, ipak me nalaz rastužio, sad je već 2.7 pmol/L 😔
    Ako pijem matičnu mliječ i očekujem 1.dc 8.10., kad krećem u postupak, dokad najkasnije trebam prestati piti?Da ne nabrajam svaku posebno jer ću nenamjerno u ovom stanju nekog izostaviti, svima šaljem puno zagrljaja, angel eyes, tebi posebno ❤️
    Tko god se premišlja oko početka postupka, odaberite listopad da se možemo pratiti 🤗🥰

    Ja 1987, MM 1987
    1. postupak Petrova 2020, ET 2 embrija, trudnoća - stigla curica <3
    FET 2023., Petrova/VV - 2x neuspjeh, bez trudnoće
    AMH 2,7 pmol/L, on - normo, sve ok
    IVF klinika, 3/24, aspiracija 5js, 4 oplođene, ET 2 3dnevna embrija, bez smrzlića
    +test 5.4., missed ab u 6tt.
    Novi postupak 10/24 ⏳️
    dodo87.forum@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.