Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison drago mi je da je sve u redu ❤️❤️ hvala 🤗
    Molly sretno s pikanjem 🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Medenko ja sam na VV, na pauzi nakon misseda. Sreću ti želim! 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • sadiegreen

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Ja sam se podružila s bebom. Sve je ok, razvoj uredan, on jako aktivan. No pojavila mi se anemija pa ću to morati rješavati. Osim toga, sad ga brine krv u mokraći koju imam cijeli život pa me šalje na sto nekih pretraga. Malo mi je kvocao i oko kilaže. Dobila sam 4.5kg ukupno, s 54 na 58.5 kg. U iduća 4 tjedna ne bih trebala dobiti ništa. Koliko mi stoji ta briga, zna li tko?

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    sadiegreen meni su isto zvocali oko kilaže, kasnije mi stavili dg gestacijskog dijabetesa, ali svi idući šećeri koje sam im nosila su bili uredni, i više od toga. Bila sam aktivna trudnica, radila sve do te hospitalizacije, jednostavno su se kile lijepile čak i uz tu moju dijabetičku dijetu. Ne znam koliko si visoka, moguće da si startala blago pothranjena pa mislim logično da ćeš morati nadoknaditi. U prvih mjesec dana sam nabila 3kg, startala sam s 57kg na 174cm i to je bila opća panika.

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    plavuša

    Lunolina

    Molly u kojoj si ti klinici?
    Plavusa mozda bolje da sutra u jutro nazoves Skvorc pa vidis sto ce ti oni reci. Mislim da oni broje 1. dan ako je M dosla do 15 sati. Ja racunam da mi je krenula M kada je krv svjeza i kada je bas ima. Ono kad se moras obrisati 5x prije nego kazes - ok, sad sam cista 😬
    Hypnoticpoison bravo za pregled!❤️
    Ma sad kad razmisljam i ja si mislim da nosta danas od tog prvog i da ce rec da je sutra prvi. Nema veze, bitno da ne zeznem nesto, zvat cu ujutro svakako..

    Meni su u Škvorcu rekli da se prvi dan računa ako dođe do 12h. Ja sam zadnji put dobila oko 14h i rekli su da od sutra računam prvi dan ciklusa. Neznam ako su nešto mijenjali.

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    plavuša

    Lunolina

    Molly u kojoj si ti klinici?
    Plavusa mozda bolje da sutra u jutro nazoves Skvorc pa vidis sto ce ti oni reci. Mislim da oni broje 1. dan ako je M dosla do 15 sati. Ja racunam da mi je krenula M kada je krv svjeza i kada je bas ima. Ono kad se moras obrisati 5x prije nego kazes - ok, sad sam cista 😬
    Hypnoticpoison bravo za pregled!❤️
    Ma sad kad razmisljam i ja si mislim da nosta danas od tog prvog i da ce rec da je sutra prvi. Nema veze, bitno da ne zeznem nesto, zvat cu ujutro svakako..
    Meni su u Škvorcu rekli da se prvi dan računa ako dođe do 12h. Ja sam zadnji put dobila oko 14h i rekli su da od sutra računam prvi dan ciklusa. Neznam ako su nešto mijenjali.

    Rekla je ona meni da ako dode tokom dana da je ok, ali ako dode kasnije oko 5,6 da se onda ne racuna taj dan ko prvi. I da se ne racuna smeđarenje ili lagano, nego dok posteno krene.. Tako da ipak mislim da je danas prvi, ali svejedno budem tocno cula kad nazovem..
    Molly drzim fige da nalazi budu dobri i da krenes 🤞

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Luna duper za cigare ic ce to vidit ces i onda ces uzivat u zivotu bez cigara
    Angel eyes hvala!Evo bas izvadila krv sad da dodu nalazi pa krecemo 😊

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    RUJAN 2024. 
    20.9. pet
    DREAMER - ultrazvuk fet
    21.9. sub
    ČOKOLADICA - beta
    23.9. pon
    MARISHA - konzultacije 
    24.9. uto
    SANJUSHKA - ultrazvuk ivf 
    25.9. sri
    LEONA89 - anomaly scan
    30.9. pon
    TERA_ - ultrazvuk 
      
    LISTOPAD 2024.
    2.10. sri
    LEONA89 - ultrazvuk 
    LUNAA93 - ultrazvuk 
    16.10. sri
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Hypnoticpoison i Sadiegreen drago mi je da je sve super bebicama, neka tako i ostane do kraja.. 🤞🏻❤️
    Danas nas dosta počinje s pikalicama, sretno svima!
    Ja sam si uvijek menopur i pergoveris davala oko 19 ali mislim da ću danas Elonvu malo ranije.. 🙃

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Sadiegreen drago mi je da je bebica dobro ❤️ neka i sve pretrage budu ok, a mislim da se ne trebas previse brinuti za kilazu. Meni nisu zugali zbog kilaze, dobila ukupno 17 kg jer sam prenijela i beba je bila velika, sve skoro odmah pošlo. U prvom tromjesečju dobila 3 kg. Isto pazila sto jedem i bila jako aktivna, sve uvijek bilo uredno osim sto sam morala piti Heferol zbog anemije.

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2602

    Prijavi adminu

    Sadie ja bi ti preporucila floradix za anemiju, meni je on u trudnoci odlicno uspio srediti anemiju i puno mi je lakse padao na zeludac od tableta. 
    Sto se tice kilaze, ja sam morala mirovati i dobila sam preko 20 kila, al bilo je sve ok, nisam imala ni dijabetes ni nista, a dosta kila je odmah na porodu otislo

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.