Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jurky, cokoladica, sanii, divna, korni, boogie, luna, lunolina, lali, leona, sanjuska, angeleyes.. hvala vam drage moje cure do jednoj na prekrasnim željama.  Stvarno je predivan osjećaj dozivjeti ovakvu iskrenu podrsku kakvu vi pruzate, i od srca vam zelim isti ishod kao i svoj, od srca ❤️
    Luna nadam se i ja da cemo se nastaviti pratiti 🥰  ja sam isto imala svijeeeetlo smeđi iscjedak u nekoliko navrata ali svaki put dosad je uzv bio ok, tako da se nadam da je i kod tebe isto.
    Wildflower hvala ti od srca, evo dobila sam termin kod Mimice u 10tt pa cu vidjet sto on kaže,  ako bude sve ok na uzv i kombiniranom vjerujem da me neće slati na nipt.. ali svakako cu razmisliti jos dotad. Kako si ti, jesi se vratila u zg? 
    Lunolina moja stimulacija je bila usred ljeta tako da sam si dozvolila jednu ili dvije pive  po onoj vrucini 🤷‍♀️
    Sto se tice pusenja, i ja sam bila okorjeli pušač kutije dnevno, od pozitivnog testa sam drasticno smanjivala a zadnjih par dana zbog mucnina skoro i skroz prestala.. sretno s prestankom svima koji pokusavaju 😄

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Angel Eyes tako mi je žaj zbog drugog negativnog testa. Ja ću napraviti u nedjelju ili ponedjeljak test, ali mislim da je i meni takav ishod. Na trenutke se ponadam da su se moje mrvice uhvatile ali ipak mi se više čini da će mi doći M, (daj Bože da se prevarim). I ja već imam u glavi suplemente da uvrstim tipa koenzim  i još neke za kvalitetnije stanice i prehranu prema mojoj krvoj grupi su mi rekli pa možda bude više sreće, i također u 12 mj, daj Bože da to bude naš najlipši božićni poklon 💖💖💖

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Mala nadam se ipak da će tebi biti uspješno 🙏🙏
    Dodo sretno s novim postupkom, neka bude dobitan. Mislim da s matičnom moraš prestati više mjeseci prije, znat će cure točno. I hvala na podršci ❤️
    Sanjushka možeš me brisati s liste u petak, javila sam se u kliniku, ne moram vaditi betu, test je svoje pokazao. Hvala!

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1222

    Prijavi adminu

    Angel eyes, joj promaknuo mi je tvoj negativan drugi test.. baš mi je žao 😔 navijamo za Božićno čudo 🤞🙏🥰
    Sadiegreen, Hypnoticloison, sretno na druškanju danas 🤞🥰
    Divna, sretno na aspiraciji 🤞🥰
    Luna, ja pretpostavljam da je od papa testa, to zna biti grubo, ne brini 🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Kawa

    Jurky, cokoladica, sanii, divna, korni, boogie, luna, lunolina, lali, leona, sanjuska, angeleyes.. hvala vam drage moje cure do jednoj na prekrasnim željama. Stvarno je predivan osjećaj dozivjeti ovakvu iskrenu podrsku kakvu vi pruzate, i od srca vam zelim isti ishod kao i svoj, od srca ❤️
    Luna nadam se i ja da cemo se nastaviti pratiti 🥰 ja sam isto imala svijeeeetlo smeđi iscjedak u nekoliko navrata ali svaki put dosad je uzv bio ok, tako da se nadam da je i kod tebe isto.
    Wildflower hvala ti od srca, evo dobila sam termin kod Mimice u 10tt pa cu vidjet sto on kaže, ako bude sve ok na uzv i kombiniranom vjerujem da me neće slati na nipt.. ali svakako cu razmisliti jos dotad. Kako si ti, jesi se vratila u zg?
    Lunolina moja stimulacija je bila usred ljeta tako da sam si dozvolila jednu ili dvije pive po onoj vrucini 🤷‍♀️
    Sto se tice pusenja, i ja sam bila okorjeli pušač kutije dnevno, od pozitivnog testa sam drasticno smanjivala a zadnjih par dana zbog mucnina skoro i skroz prestala.. sretno s prestankom svima koji pokusavaju 😄

    Nama je Mimica isto preporucio, mada smo mi stariji od vas..
    Ali mi bi ga svakako napravili radi unutrasnjeg mira.
    Ja sam odlicno, super se osjecam, super spavam za sada.
    Neke dane imam manje, neke vise energije ali sve je to podnosljivo.
    Uskoro se vracam u Zg pa krecemo s kupovinom svih stvari🥰angel eyes zao mi je zbog negativnog testa, drzite se!! I neka iduci put bude vas🍀❤️Ostalim curama zelim srecu u postupcima, uhvatila sam da Lunolina i sanjushka krecu🍀
    A trudnicama zelim mirnu i dosadnu trudnocu❤️

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    Angel eyes i meni je promaknuo.. Baš mi je žao, nekako sam se nadala da se možda još nešto pojavi.. 😔❤️🫂
    Wildflower ❤️ a gdje je tvoja trakica proletila, 23 tjedna.. 😲

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Angel eyes navijam da bude Bozicno cudo🤗🥰
    Kawa super za srce😍❤️ sad uzivaj mazi se i razmazi😊
    Luna nadam se da necr bit vise smedjarenja i da je to kako cure kazu od pregleda..
    Sretno danas cure🤗🥰


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Da, ne mogu vjerovati nekada😳
    Prvo mi se cinilo da nece to tako brzo, lako, ko zna kada cemo docekati.
    Pa je bilo iz prve, sto me istovremeno sokiralo ali i naravno razveselilo.
    Osjecam svaki dan ogromnu zahvalnost na svemu i trudim se bebi dati sve najbolje sto mogu i znam.
    Pazim na prehranu, aktivna sam fizicki, dobro spavam.
    Lagano me sada hvata panikica da necu stici sve nauciti sto jos moram i kupiti sve stvari.
    Kao uzela sam si slobodno ljeto
    Sada lagano pocinjem raditi popise.
    Naravno, prvo sam robicu pocela gledati i kupovati😄

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Sanjushka, Wildflower, Jurky ❤️
    Wildflower sjecam se, kao da je jučer bila tvoja pozitivna beta, trakica proletila 🤗

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • riamaro

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Dodo87 ja samu postupku u listopadu, očekujem M sredinom mjeseca. Pratimo se :)
    Boogie ako pivo zadebljava endometrij, onda je to lijepa vijest. Smijemo? 
    Molly 8 preporučujem knjigu i slažem se sa svime rečenim. Žao mi je što sam ikad pušila. Imam takvo grizodušje što sam godine potrošila na cigarete i bojim se jesam li naštetila svojim jajnim stanicama. Pušačice ako treba podrške tu sam. Nakon 15 godina staža uspjela sam. Mogu ja - možemo sve.

    Ja 28 god. AMH 23,6 | MM 30 god. loš spermiogram
    - pokušavamo od 3/23
    - asthenozoospermia 4/24, 0 progresivno pokretnih, A+B+C 4%
    - 1. konzultacije 5/24
    - oligoasthenozoospermia 9/24, A+B+C 18%
    - 2. konzultacije 9/24
    - čekamo IVF

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.