Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Angeleyes baš mi je žao, držim 🤞🏻 da je još rano i da će te testić iznenaditi sutra🫂😔❤️😘
    Ivy vidi se mala razlika🙏🏻Kad vadiš betu? Sretno 🍀 🤞🏻 ❤️ brzo ozdravi😔
    Jurky držim 🤞🏻 da se večeras naspavaš ❤️😘
    Divna biti će, ne može odmoći sigurno 🙏🏻🤞🏻🍀❤️
    Kawa super vijesti, čestitam 🎉 🎉 drago mi je da je sve u redu i da si čula srčeko. Neka se tako i nastavi, sretno 🍀 🤞🏻 ❤️ 😘 
    Luna pušila sam i ja duhan prvo, pa prešla na Iqos par mjeseci prije postupka da smanjim. Uspjela sam skroz smanjiti, pušila sam jednu do dvije dnevno dok sam imala pozitivne testiće, pa smanjila na jednu kad sam vidjela da tamne svaki dan, pa sam počela po pola cigarete pušiti, pa par dimova dnevno i nakon prvog UZV sam skroz prestala, jako me strah već bilo tada. Bila sam okorjeli pušač i pušila po 20+ cigareta dnevno. Držim ti fige da uspiješ 🍀🤞🏻❤️
    Puse i sretno svima🍀🤞🏻♥️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • donna9

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Lunolina


    Jedno glupo pitanje, stimulacija i lakohol su no no? Jelda? Nisam inace od alkohola, ali bi zbog posla bio red nazdraviti s jednom casom (a i mene bi malo opustilo🙈), kaj mislite, 1 casa moze napraviti stetu ili ne?

    Nisam se raspitala kod stručnjaka, ali ja sam tijekom stimulacije imala neke prigode na kojima sam popila par čaša. Ne vidim zašto ne budući da još nema ploda i valjda alkohol ne utječe na hormone... Tako sam sebi to opravdala😅


    💃ok 🤵oligoasthenozo/azoospermia
    05/24 - 1. IVF/ICSI - 7dnt ➕ , 1.uzv - 6+4❤️
    Nifty ✅

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    Lunolina ne, ja sam u utorak u 12 na repertoaru.. Bit će ti to sve super.. Vidiš, počinjemo obje u četvrtak na kraju.. 🥰 Šteta što nemamo pregled isti dan ali možda se potrefimo na kraju.. 😊Kawa super vijesti za srce! ❤️ Neka do kraja bude školski i uredno 🤞🏻🥰
     
    Ja sutra krećem lagano sa ciklom jer mi M skoro gotova. 🤢 I jedan ananas je spreman u frižideru.. To ćemo za vikend riješit. 😁

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Teich, Libo, Boogie, Leona hvala cure, kupila sam drugi test, isto negativan, vidjet ćemo još u petak ali znam da ništa od ovoga.
    Kawa ❤️❤️❤️❤️ divno za srčeko ❤️ sretna sam zbog tebe 🤗 želim ti dosadnu i urednu trudnoću.
    Nisam mislila nikakve dodatke pretrage tipa histeroskopija, nakon svega jednostavno nemam snage, jos jednom poci za 3 mjeseca a dotad suplementi, ako bude bude, ako ne završit s ovom pričom.
    Jurky princ je spreman, ali neka ga još 🤗🤗 sretno 😘
    Lali već 30tt, predivno, brzo će ti sad ti zadnji tjedni proletiti, uživaj 🥰🥰🥰 a princeza je već počela mamu zafrkavati 😊

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1222

    Prijavi adminu

    Korni, naspavala se juhuhu.. znala sam da će druga noć biti bolja 😄 pusa čupavici 😘
    Boogie, hahahah baš me nasmija 😄 daa, dobro je meni tu, što bi išla kući 😄 hvala ti ❤️
    Lunolina, hvala ti ❤️ mislim da ti čaša neće naškoditi, uživaj 🤗
    Lali, samo neka curka udara, vidjet ćeš koliko ti udarci mogu još jači postat 🤗😘
    Leona, hvala ti ❤️ naspavala se 🥳
    Sanjushka, sretno s ciklom 🤗😘
    Angel eyes, hvala ti ❤️
    ----
    Sretno svima 😘🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Molly8

    Luna ja sam do ima 3-4 mjeseca bila pusac. Od nove godine sam smanjvala ali nikako skroz prestat i onda sam u 5ti mjesec pročitala knjigu "Lako je prestati pušiti" i prestala… Pa ako te zanima procitaj ja sam je nasla za posudit u knjiznici 😊 (pusac sam bila vise od 15 godina i nadam se nikad vise)
    Upravo sam ja nasla u pdf-u. 😀
    Imas li krize?

    Kao većina pušača pokušala sam par puta prestat pušiti kroz godine i uvik su me hvatale krize, osobito kad bi sila na kavu. Izlasci/vjenčanja su mi se činili ne izvedivi bez. Al evo ovih par miseci nista. Bila sam na dva vjenčanja, par rođedana kad sam mislila e sad ce mi bas bit teško i nije... Prvi mjesec je najgore jer neke rutine su toliko bile ustaljene da ni sama nisam bila svjesna kojiko ovisim o njima ali sad je super bas se dobro osjećam spasilo mi želudac koji me prije stalno smetao pa je i to dodatni plus 😅
    Pročitaj knjigu ako si je našla ne moze odmoć i javi kako ide 😊 🤞🏻❤️

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Boogie

    Boogie

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Koliko znam, obično u većini uputstava o lijekovima piše da alkohol može smanjiti ili povećati djelovanje lijeka, a alkohol utječe i na hormone, da. U zadnjem fetu sam čitala o pivi, znam da se pisalo, ona diže razine estrogena što onda posljedično zadebljava endometrij. Ispravite me ako sam kaj krivo. 
    Svaka čast pušačicama koje su prestale. Živim s pušačem iako sama ne pušim i znam muke po prestajanju pa ponovno vraćanje tome. Angel eyes ne znam što bih rekla. Budeš onda za 3 mjeseca. Meni je nakon svega(osim spontanog imam i drugih stanja i sranja) isto zamirisao kraj ove sage tako da te dobro razumijem. Nadam se za tebe da, ako je ovo stvarno gotovo i beta bude -, da će taj idući embrij za tri mjeseca biti tvoja božićna sreća. sanjushka sretno!! Ah ananas i cikla- say no more 😂😂😂 

    🧚'92-Hashimoto, l jajovod hydrosalpinx, ostalo ok
    🦹'90-sve ok!
    2019.-spontana trudnoća i zdrava bebica
    2021.-izvanmaternična lijevo-hydrosalpinx
    2022.-izvanmaternična desno-MTX
    1/24-klomifenski ciklus, 3js, 1 oplođena i vraćena, biokemijska
    4/24-stimulirani ciklus Bemfola, Menopur, Orgalutran, Decapeptyl, 12js, 9 blastocisti-freeze all zbog hiperstimulacije
    5/24 FET 2❄️ bhcg 0
    7/24 FET 2❄️ 13dpt 889,15dpt1778,18dpt2738, vanishing twin, missed ab

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 738

    Prijavi adminu

    Kawa

    Lunolina, podsjecas me na slee i dodo sa organizacijom i informiranjem 😁 ali skroz vas razumijem, volim i ja imati stvari pod kontrolom, a i nama ostalima ste od velike pomoći. Onda ces stici na team building? Nadam se da ce ti bar malo odvratiti misli od postupka 🥰
    Sanii nadam se da ces nas obavjestavati kad krenes u fet. ❤️
    Sage, lali, hvala cure. Pregled je prošao super, nije bio moj doktor ali poslala sam mu nalaz mailom i nadam se da ce mi ubrzo dati termin u njegovoj klinici. Po mjerama smo 6+6 (iako je po transferu 7+1) i imamo 0.9cm i pozitivnu srčanu akciju 🥰

    ❤️❤️jako mi je dragoo Kawa
    Neka bude uredna i skolska trudnoca!
    Hoces raditi NIPT?
    Cekamo da vidimo je li jos jedan pisulinac😂

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Boogie ❤️ hvala, nitko me ne razumije kao vi. Pomirila sam se s ovim, sad 3 mjeseca suplemenata i ostalih savjeta iz the knjige i još jedan pokušaj u 12mj. I moj sin je božično čudo, doslovno na Božić začet, molim Boga za još jedno malo čudo 🙏

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    RUJAN 2024. 
    18.9. sri
    SADIEGREEN - ultrazvuk 
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk 
    DIIVNAA__ - aspiracija
    20.9. pet
    ANGEL EYES - beta
    DREAMER - ultrazvuk fet
    21.9. sub
    ČOKOLADICA - beta
    23.9. pon
    MARISHA - konzultacije 
    24.9. uto
    SANJUSHKA - ultrazvuk ivf 
    25.9. sri
    LEONA89 - anomaly scan
    30.9. pon
    TERA_ - ultrazvuk 
      
    LISTOPAD 2024.
    2.10. sri
    LEONA89 - ultrazvuk 
    LUNAA93 - ultrazvuk
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Sretno danas na druškanju Sadiegreen i Hypnoticpoison. 🥰🤞🏻
    Diivnaa neka bude dobra berba 🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.