Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, citam vas iz prikrajka. 
    Sanjushka cekam tvoj postupak i navijam da bude dobitan. Nisam upratila, jeli znas koje lijekove ces primati? Meni je elonva bila pun pogodak, a ja sam isto endo kao i ti i nizak broj antralaca. Nekako se nadam da ces ici mojim stopama, od srca ti ti zelim. 
    Jeli se javlja marica36, kako je? U kojem je ona tjednu? 
    Wildflower veliki uzv mi je prosao uredno. Moram i ja ogtt i kks. Isto cu u analize obaviti privatno. Nije visoka cijena pa mi je lakse. Ogtt je 12 eura. Kako si ti? Jeli osjecas udarce bebe? Moj je jako aktivan s udaranjem. 
    I kod tebe i kod mene i marice36 deckici, a i sve smo u blizu s terminima. 

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Angel eyes ja mislim da cu mozda cak cekat betu... kako se ti osjecas? Mene ko da je vlak pregazio 😆
    Ivy hvala, drzim i ja tebi fige, vidim da si puno toga prosla. Ali ovo bi moglo biti dobitno ❤️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Čokoladica isto slomljena, ali nisam dvije noći spavala jer mi mali ima upalu grla pa se stalno budio, imam simptome kao da bi mogla dobiti ali opet ne mora to biti, glavobolja, leđa bole, jede mi se slatko.... Jos par dana cekanja

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Slee persin prokuhaj i procijedi, neka se ohladi i pij. Meni je pomoglo kod upale mjehura i eserihije. 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok
    4 AIH = ❌️
    1 IVF = Gonal+ Cetrotide+Ovitrele = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 2 ICSI= Bemfola+Cetrotid+Ovitrelle= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    3 IVF- 9/2024 🙏

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 866

    Prijavi adminu

    Medena33

    Pozdrav cure, citam vas iz prikrajka.
    Sanjushkacekam tvoj postupak i navijam da bude dobitan. Nisam upratila, jeli znas koje lijekove ces primati? Meni je elonva bila pun pogodak, a ja sam isto endo kao i ti i nizak broj antralaca. Nekako se nadam da ces ici mojim stopama, od srca ti ti zelim.
    Jeli se javlja marica36, kako je? U kojem je ona tjednu?
    Wildflowerveliki uzv mi je prosao uredno. Moram i ja ogtt i kks. Isto cu u analize obaviti privatno. Nije visoka cijena pa mi je lakse. Ogtt je 12 eura. Kako si ti? Jeli osjecas udarce bebe? Moj je jako aktivan s udaranjem.
    I kod tebe i kod mene i marice36 deckici, a i sve smo u blizu s terminima.

    Medena svako malo mi padneš na pamet i ja se nadam da ću tvojim stopama. 🥰🥰 Isto mi je dao elonvu pa pergoveris i orgalutran, tako piše na papiru ali je rekao prvo elonva pa se vidimo.
    Ja malo strahujem jer meni dosta brzo ti folikuli narastu, a kako nastavljam s tableta i kako mora biti 7 dana pauze između zadnje tablete i injekcije, ja ću se s elonvom bocnut tek 4. dan ciklusa jer sutra dobivam M (danas imam baš žestoke simptome i smeđarenje ali nije ono krenulo krenulo). 
    Znam da se ne gledaju ti dani ciklusa kada se prelazi s tableta u stimulaciju ali ne mogu si pomoć, stalno nešto računam.. 🙈 Nadam se samo da neće biti opet neki propali pokušaj. 
     
    Za cure kojima bude trebala elonva, u Sloveniji je točno 100 eura jeftinija od najjeftinije koju sam uspjela naći u Ri. Ne znam koliko je u Filipoviću ali ja sam ju u Slo platila 396 eura. Pa da znate ako vam zatreba.. Naručila mailom, za dva dana je stigla. Samo naravno treba recept. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 866

    Prijavi adminu

    Medena zaboravila pitat, jesu tebi napokon prestale mučnine, jel uživaš konačno u trudnoći? 😊🥰 Koji si sad tjedan?

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Sanjushka nemoj se uopce opterecivati nicim, meni su folikuli rasli svako 2 dana po 1 mm i imala sam punkciju 17 dc, 2 jajne, jedna vracena, druga se prestala razvijati. Dakle, nista nije islo po planu i evo ga u 22 tjednu, lupa mamu stalno, jako je zivahan u trbuhu. Pazim sto jedem, ne smijem slatko, nista iz ulja, njoke nesmijem i tako svasta nesto. Sve u svemu ok je kako je bilo. Nekad mi nesto zasmeta pa mi bude muka i povracam. 
    Tako da opusti se maksimalno, vjeruj doktorima i bit ce dobro. Ja sam iza transfera pazila da ne jeden nista hladno i stalno sam noge drzala toplima, odala u uggsicama kad god sam mogla. Drago mi je da te je stavio na elonvu. Ja sam nju i pergoveris imala, pergoveris 150 pa mi je podigao na 200 i 300. Drzim ti fige.

  • Avatar Sunce12

    Sunce12

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Slee

    Cure, sto ste ono nedavno preporucile za upalu mjehura i za probleme dolje? Mozda cak i za gljivicnu. Imam pritisak dolje, ne znam tocno sto bi moglo biti, nije jako, ali bi voljela zaustaviti na vrijeme

    Ja sam do nedavno bila " sretnica" s tim. Uzela sam ovdje na preporuku Omni Biotic flora i to dvije dnevno plus dr.mi je dao polygynax. Ako mislis da su gljivice mozda da probas Omni biotic i Canesten? Jedno djeluje vaginalno, drugo jaca sluznicu. 🫣Vidim da pisete za odnosne. Nama su bili strogo zabranjeni uvijek cak i nakon pozitivne bete. Al i ja sam sama bila nekako prestrasena da nebi nesto naskodilo.🙄Mi odustajemo od FET-a ovaj mjesec😔 😪imam temperaturu vec 3 dan koja mi na vecer skoci na 38 plus jaki kasalj (mislim da je bronhitis u pitanju) pa preskacemo. 
    Veselim se vama i vasim betama🥰❤️Sanjuska jako mi je drago sto startas i ovaj put mora biti uspjesno!❤️🙏 
    Luna drzi nam se, mislimo na tebe❤️🥰

    🧏‍♀️30, 🧏‍♂️32
    PCOS, endometrioza
    Brisevi ✅️ papa✅️histeroskopija✅️ nk
    stanice✅️ kariogram✅️
    2024; AMH 13,5
    Fet 6/23 ⭐️ spontani-kiretaza 💔
    Fet 2/24⭐️spontani💔
    Fet 6/2024 ⭐️spontani 💔
    Čekamo novi FET 🙏

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Bless drago mi je da je tvoja histero prošla super, neka i nalazi budu dobri🍀🤞🏻❤️😘
    Srculence drago mi je da je i tvoja histero prošla super i da je sve u redu bilo, sretno u postupku ❤️😘🍀🤞🏻✨
    Deja dobrodošla i sretno 🍀🤞🏻❤️😘
    Divna drago mi je da je sve super i da folikuli napreduju, sretno u ponedjeljak 🍀🤞🏻❤️😘
    Dodo drago mi je da su nalazi super🍀❤️🥳
    Riamaro dobrodošla i sretno 🍀 🤞🏻 ❤️ 😘 
    Hypnoticpoison 🥰 čim je zahladilo krenule i prehlade, drago mi je da si je se riješila. Ja isto skupila prehladu, kišem, nos malo curi i malo kašljem. Nije strašno hvala Bogu, pijem čaja sa medom i limunom i nadam se da će brzo proći 🥰jedva čekam da nam grijanje upale🤣a inače sam dobro, hvala ti, klasični trudnički problemi😅teško mi je postalo namjestiti se, čak i uz trudnički jastuk, stalno imam osjećaj da gnječim jadnu bebicu i glad me budi ujutro, povećao mi se apetit zadnji tjedan🐽ljubim😘😘🥰❤️


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    NanaJ pozdrav i dobrodošla, svakako je savjet ne dizati teško, ali vjerujem da je uz dvogodišnjaka gotovo nemoguće. Nemam pametan savjet, ali mogu ti reći da je meni moja ginekologica rekla da ja mogu i na preponsko jahanje ići, ako je suđeno da se primi, primit će se. Sretno na transferu 🎉 ☺️❤️😘
    Luna baš mi je drago što beta raste🎉🎉neka sve izađe na dobro, sretno u ponedjeljak 🍀🤞🏻❤️ ❤️ 😘 😘 
    Mala jako mi je žao što nemaš smrzlića na kraju, nadam se da će se mrvice primiti, sretno ❤️😘✨🪄🪄🍀🤞🏻meni su odnosi nakon ET-a bili zabranjeni skroz do bete, a kasnije zbog drugih problema...
    Teushka držim 🤞🏻 da brzo obavite🍀ako si iz ZG znam da krvnu grupu i RH faktor možeš obaviti bez naručivanja na Sv.Duhu, samo ti treba uputnica❤️😘
    Molly sretno🤞🏻🍀brzo ozdravi, malo slabiji imunitet je čak pogodan za implantaciju, držim 🤞🏻 🍀 ❤️ 😘 
    Sunce sretno i tebi, sve znaš, potpisujem🤞🏻🍀❤️😘
    Ivy vidi se blaga crtica, neka lijepo tamni🎉🍀🤞🏻❤️danas mi se čini malo tamnija, neka tako nastavi, sretno🍀🥰
    Leptiric žao mi je, držim 🤞🏻 da se pojavi🍀🤞🏻❤️
    Jurky,Tratinčica, Divna, Luna sretno vam svima sutra na UZV 🎉🍀♥️🥰😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.