Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Kawa

    Sanjuska, žuži, hvala cure ❤️ bitno mi je bilo eliminirati vanmaternicnu i nepravilan oblik gestacijske tako da mi je odmah malo lakse.
    Žuži tako je i nasa Sani pisala kad je uspoređivala ta dva doktora. Hoces ogtt raditi na krizinama ili? Tamo sam redovita pa ako ti trebaju uputstva, pitaj 🤣 hoćeš onda i do endokrinologa ako antitijela ne budu dobra ili ce ti dr R dati terapiju?
    Gdje nam je jurky, nadam se da je sve u redu. 💙

    Pa ne znam gdje ću, planirala sam poslati svojoj ginekologici nalaz pa gdje me uputi. Ako budem imala pitanja, sad znam koga pitat, hvala🤗 Nakon toga šaljem nalaz doktoru pa šta on odluci, idem korak po korak. Mislila sam da on može dati terapiju, ali ako bude trebalo ići ću u endokrinologa. Znaš li nekog dobrog?

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Darli

    Tanjanja ja sam s Pergoverisom uvijek dobila kvalitetne jajne stanice. S njim sam i ostala trudna. Imam 40, i čekam curicu. U zadnjem stimulacijskom ciklusu, kratki protokol, koristila sam samo 150iu (prije su mi davali 300), jedan folikul rastao je brže od drugih, nakon 5 dana stimulacije bila je aspiracija, nakon 5 dana 2 blastice, i sad se čeka curica. Kod mene je blaža stimulacija urodila plodom, uz jaču dozu progesterona. Btw, imam viška Pergoverisa u frižideru ako ti treba.

    To je vrlo ohrabrujuce, to ce mi povecati nadu svakako.. Lijekove bih rado uzela ali ja nisam iz Hrvatske tako da je to tesko izvesti..ali mnogo ti hvala..

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Evo cure izvadila sam spolne hormone kako bi kod doktora došli na konzultacije sa svježim nalazom.  Ovo je nalaz https://ibb.co/Dg98gYf
    Malo su mi poviseni DHEA-A i androstendion 😏 pred 9 mjeseci mi je bio povisen malo testosteron ali on je sada u granicama. A DHEA-S je bila normalna. Znate li stvaraju li te povisene vrijednosti veliki problem i na sta to ukazuje? Citam na netu da je to nesto s nadbubrežnom žlijezdom povezano ali nije mi previse jasno. 
    I cini mi se da je omjer LH i FSH dobar. Prosli puta je bio obrnut omjer sta znam da nije dobro. 

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF ⏳️

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    I zaboravila sam napisati da mi je TSH 1.530 😄

    💁(31) - spolni hormoni 👌
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treći spermiogram (16.7.) asthenozoospermia
    19.9. konzultacije Poliklinika IVF ⏳️

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3112

    Prijavi adminu

    Djetelina inverzija LH i FSH o kojoj pričaš ukazuje na pcos plus ovi parametri koji su ti povišeni kao androstendion, Dheas i testosteron odn hormoni nadbubrežne žlijezde, naravno plus nalaz uzv...po meni ništa strašno evo ja sam primjer da se uz stvarno visok Dheas i androstendion kao i testosteron može uspjeti, eventualno ti visok Dheas može uzrokovati nekvalitetnu ovulaciju koja ti onako nije bitna u stimulaciji tako da opušteno 🤭 btw evo i Tera ti je primjer da se sa visokim Dheas može ostati t 😁 btw svoj amh kada pretvoriš iz ng u pmol je jako lijep amh i dr će imati s čim raditi 🤭 

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Tera ma baš tako, bitno da je sve ok🥹🥰hvala ti, baš sam odahnula❤️❤️❤️🤗😘
    Teushka dobrodošla i sretno vam❤️🤗🍀🤞🏻😘
    Sanjushka tnx 🤗❤️❤️😘
    Luna sretno sa trećom betom 🍀 🤞🏻 ♥️ 😘 
    Korni, Marisha hvala vam🥰❤️🤗😘
    Lar žao mi je što te boljelo, bitno da je sada sve iza tebe, bravo💪🏻super rezultat, neka ih se što više oplodi🎉🎉♥️♥️😘
    Teich super za uredan nalaz ❤️🎉💪🏻
    Tanjanja lijepo se odmori i sretno s histero. Neka vam Prag donese sreću kao što je i nama donio♥️♥️♥️🍀🤞🏻😘
    Angeleyes držim 🤞🏻 na rukama i nogama da se mrvica čvrsto primi, nek je pala dupla porcija🎉🎉♥️🍀🤞🏻😘
    Stela jedva čekam 😍😍😍🥰hvala ti ☺️🥰♥️😘vidim buran period je iza vas, ali bitno da se borite💪🏻♥️😘
    Kawa drago mi je da je sve na svome mjestu i da odgovara tjednima, sretno da na sljedećem pregledu bude sve ok🍀🤞🏻🫂♥️🥰


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Žuži drago mi je da je sve prošlo super, javi kakvi su nalazi, sretno 🍀🤞🏻♥️🥰😘hvala ti, baš tako, briga manje🥳🥳🥳🥳♥️😘btw. ja imam povišena antitijela i antiTPO i antiTG i za njih uz normalan TSH i ostale hormone mi se nije prepisivala nikakva terapija, dijagnosticiran Hashimoto, antitijela se mogu smanjiti samo prehranom koliko sam ja upućena. Ja sam na terapiju pristala samo zbog planiranja trudnoće♥️
    Jurky daaa🥳🎉🥳🎉♥️♥️♥️😘Hvala Bogu da si kući i da je ipak sve u redu♥️ ne znam što reći za tvoju situaciju, ali stvarno me više ništa ne čudi. Super da ćeš nastaviti na kontrole u bolnicu😤odahni napokon malo i uživaj sestro slatka♥️♥️♥️♥️♥️😘🎉🎉🎉🎉🎉
    Angeleyes je napokon, hvala ti♥️♥️♥️😘
    Mala sretno u nedjelju, neka bude što više zrelih i kvalitetnih🤞🏻🍀♥️♥️😘
    Mendulona dobrodošla i sretno 🥰 ♥️🍀🤞🏻
    Puse i sretno svima 🍀 🤞🏻 ❤️ 😘 


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1225

    Prijavi adminu

    Angel eyes, Tanjanja, Leona, 😘😘🫂🫂
    Mala, sretno na aspiraciji 🤞🥰
    Mendulona, dobrodošla i sretno 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 869

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️     
    RUJAN 2024.
    9.9. pon
    SANJUSHKA - konzultacije 
    LUNOLINA - konzultacije
    ČOKOLADICA - f. transfer
    10.9. uto
    TEICH56 - konzultacije 
    16.9. pon
    KAWA - ultrazvuk
    JURKY32 - ultrazvuk 
    18.9. sri
    SADIEGREEN - ultrazvuk 
    HYPNOTICPOISON - ultrazvuk 
    23.9. pon
    MARISHA - konzultacije 
    24.9. uto
    LEONA89 - anomaly scan
      
    LISTOPAD 2024.
    2.10. sri
    LEONA89 - ultrazvuk 
       
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
        
    _________________________________
      
    Jutro! 🌞
    Ma tko nam je to prvi sljedeći na listi..? 🙈😆
     
    Jurky drago mi je da si doma i da je sve ok. Više me ništa ne čudi.. Ali u svakom slučaju bolje da je takva situacija nego obratna pa da nisu reagirali kad je trebalo. Odmaraj i uživaj doma još malo.. 🥰❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1225

    Prijavi adminu

    Sanjushka, hvala ti ❤️ probati ću sada stres smanjiti na minimalac, čekati, i nadati se najboljem 🙏🥰 Juhuhu eto dolazi i tvoje vrijeme, svu sreću ti želim u pon na konzama 🤞🥰🫂

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.