Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Mala 33

    Tanjaanja sad vidim po potpisu da se pratimo po postupcima. I meni je amh nizak 11,5, i u 3 sam postupku

    Ipak je tvoj amh bolji, i pocela si na vrijeme svoju borbu, ja sam se pokrenula sa 37, radila prve nalaze i kontrole..sad mi je naravno jako zao zbog toga..jer za sve treba vrijeme a meni je uskoro 40.. cim zavrsim prikupljanje ovih novih nalaza saljem doktorici i nadam se uskoro novom pokusaju

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    I da..jos jedno pitanje za sve..u prvom postupku sam primala Menopur, u drugom Gonal, a sad su mi rekli da ce biti Pergoveris.. znate li razliku i kakva su vasa iskusta sa Pergoverisom

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Tanjaanja samo nemoj posustajat i vidit ces da ce se tvoja zelja ostvarit. Zenska od 42 godine je nakon 6 neuspjesnih ivf napravila inseminaciju i ostala trudna, ja sam 4 inseminacije i 2 ivf i nista jos, tako da nema to nista pravila. Nekom uspije prije, nekom poslije, vazno je bit uporan i nac pravo mjesto, uz malo srece dodje sve na svoje.

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Mala 33

    Tanjaanja samo nemoj posustajat i vidit ces da ce se tvoja zelja ostvarit. Zenska od 42 godine je nakon 6 neuspjesnih ivf napravila inseminaciju i ostala trudna, ja sam 4 inseminacije i 2 ivf i nista jos, tako da nema to nista pravila. Nekom uspije prije, nekom poslije, vazno je bit uporan i nac pravo mjesto, uz malo srece dodje sve na svoje.

    Slazem se u potpunosti, i hvala ti na svemu sto si napisala ❤

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 694

    Prijavi adminu

    Tanjanja ja sam sad koristila Pergoveris, ne znam točno razliku, ali nije ni loš rezultat s obzirom na mali broj folikula. Dr. mi je rekao da neće ići na jaku stimulaciju (kao Elonva, Menopur), a ni blagu (Letrizol), nego da probamo s Pergoverisom. Nemoj se kriviti što nisi krenula ranije, tko je od nas mogao znati da ćemo imati tolikih problema, pokušavaš i vjeruješ sa ćeš uspjeti ali ne ide uvijek. Glavno da si sad u postupku, vjerujem da ćeš uspjeti 🤗🤗😘😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Angel eyes kako ti je proslo danas? 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 694

    Prijavi adminu

    Mala super sve, kad me doktor vec 'pozna', zadnji put se namucio jer imam zavaljenu maternicu, sad je vec znao kako treba i da ne smijem biti punog mjehura. Tebi sretno u nedjelju, dobro da ih imas dosta, ne sumnjam da će biti zrelih i da će ih se vise oploditi 😘😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Tanjanja ja sam sad koristila Pergoveris, ne znam točno razliku, ali nije ni loš rezultat s obzirom na mali broj folikula. Dr. mi je rekao da neće ići na jaku stimulaciju (kao Elonva, Menopur), a ni blagu (Letrizol), nego da probamo s Pergoverisom. Nemoj se kriviti što nisi krenula ranije, tko je od nas mogao znati da ćemo imati tolikih problema, pokušavaš i vjeruješ sa ćeš uspjeti ali ne ide uvijek. Glavno da si sad u postupku, vjerujem da ćeš uspjeti 🤗🤗😘😘


    Hvala ti mnogo 🫂😘

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno, virujen da ce i tebi uspit i drzim ti fige da beta rastura 🙏🙏 

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Tanjanja ja sam s Pergoverisom uvijek dobila kvalitetne jajne stanice. S njim sam i ostala trudna. Imam 40, i čekam curicu. U zadnjem stimulacijskom ciklusu, kratki protokol, koristila sam samo 150iu (prije su mi davali 300), jedan folikul rastao je brže od drugih, nakon 5 dana stimulacije bila je aspiracija, nakon 5 dana 2 blastice, i sad se čeka curica. Kod mene je blaža stimulacija urodila plodom, uz jaču dozu progesterona. Btw, imam viška Pergoverisa u frižideru ako ti treba.

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.