Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Drage moje cure, dugo me nije bilo..posao me previse okupirao, ali evo sad sam na odmoru i odmah sam tu s vama.. Tesko da mogu procitati sve ono sto sam propustila, ali nadam se da imamo i dobrih vijesti i rezultata..negdje sam cula i da nakon ljeta budu puno bolji rezultati, pa se nadam da svima nama dolazi bolje vrijeme.. ☀️ 
    Angel eyes srecna sam sto si u novom postupku i od srca navijam da bude sve ok 
    Sta nam je sa Sani, pise li nam? Zapravo zelim misljenje od svih vas i naravno od doktorice Sani 🙂 
    Moja situacija je sad da se spremam za postupak u Pragu, cula sam veoma dobre komentare za dr Sonju Lazarovski..znam da i dalje nema pravila ali shvatila sam da je vrijeme pokusati nesto drugacije u odnosu na prva dva puta.. Uglavnom obnavljamo nalaze,suprug dodatni nalaz kariotip i gen cisticne fibroze zbog loseg spermograma a i  ja radim neke nove nalaze, kariogram i preporuka je da uradim histeroskopiju. Moje pitanje i dilema je da li histeroskopija umanjuje AMH ili sam ja to pobrkala sa nekim drugim postupkom koji se radi? Za svaki odgovor i misljenje vam se mnogo zahvaljujem.. ❤

    👩 '85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦'82 los spermogram
    1 IVF 12/23,menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc,oplodjena 1 ,beta ➖
    2 IVF 05/24 Gonal 225,cetrotide..5 folikula
    3 jc, oplodjena 1,beta ➖
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU...

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Lar svaka čast, sad zasluženi odmor 😘😘
    Luna još malo i prvi pregled ❤️ sretno sutra s betom ako odlucis vaditi 😘🤗
    Teich super za uredne nalaze 😘
    Tanjanja drago mi je da si se javila, neka ti Prag donese sreću ❤️
    Hvala vam svima, mrva je u meni ♥️♥️ past će dupla porcija krumpirića 😀

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 482

    Prijavi adminu

    lar22

    Pozdrav curke. Javljam se nakon junačke aspiracije koju sam uspjela izdržati,doduše uz suze jer je bolilo zaista prestrasno na momente.
    Uspjeli dobiti 18 jajnih stanica 🥰 sve ćemo smrznuti

    Ajme kapa do poda, junački si odradila to Koliko stanica wooow  Sretno dalje 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3112

    Prijavi adminu

    Lunolina o da ako je komad bebe baš bole ruke 🤣🤣 je vrijeme leti ovih 7 mj je fakat proletilo 🙈 hahha koji san pa obzirom koliko žene dugo budu i mpo vodama vjerujem da bi si mogle i solo napraviti uzv, provjeriti endo, folikule itd 🙈 držim fige da uskoro krećeš ne vjerujem da će ti profilaksa biti zapreka za postupak 🙏❤️
    Čokoladice čuj nikada ne znaš možda snovi postanu stvarnost uvijek se jedna js može podijeliti ☺️😉❤️
    Korni a čuj svaka faza nosi svoje nećemo se lagati 🤣 nas je potrefila regresija sna plus skok i zubići tako da je bilo ludo i nezaboravno 🤣 vidjeti ćeš sve uskoro i sama😁 btw baby L je prava mala ljepotica 🤗🥰 ljubomora sam koliko kose ima 😁 i slažem se def se divim majkama sa blizancima vjerujem da im nije niti malo lako 🙈
    Gdje nam je NPelica i njena ljepotica? 😁🥰
    Tikvice, Bubice kako ste vi cure? 🥰❤️
    Često se sjetim Anii, Katushe, Pandice, Pbtab, Aurore,  Tweety,  Linde, Sunny, Reinbow Hope, Lotti… nadam se da guštate na max sa svojim bebačima ❤️❤️
    Roxy, Rolice, Lucky šaljem hug ❤️ 

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3112

    Prijavi adminu

    Jurky kako si?❤️
    Tera ajde barem da cicke rastu moje su bogami slabo narasle u t 🤣
    Bebolina neizmjerno mi je žao zbog svega, moja iskrena sućut, šaljem ti ogroman hug ❤️❤️
    Leona uskoro ćeš I ti uživati u bebici❤️ drago mi je da je tvoj ludi tsh došao u normalu☺️🤗
    Sadiegreen žao mi je zbog korone, nadam se da si dobro🙏❤️ sad vidim post drago mi je da je sa bebicom sve ok, tebi želim brz oporavak 🙏
    Slee tako je došao i moj plusić nije nitko znao od familije, niti sam pisala na forum nekako mi je bilo lakše, znalo je par cura i to je to 😁 sretno 🙏❤️
    Lunaa93 obzirom ma jedno 30 str zaostataka imamo malo buran period ali Bože moj sve u rok službe 🙈 kako si ti?  Vidim lijepe bete u potpisu ☺️❤️
    Angel eyes odlično 3 tvrdoglave mrvice, držim 🤞❤️ neka ta jedna bude napokon dobitna 🙏❤️
    HPoison 🤗❤️
    Dodo nadam se da ste bolje i da antibiotik pomaže 🤞❤️
    Aria žao mi je zbog neg testa neka idući postupak bude dobitni🤞❤️
    Matajči dosta dobra berba🤣 neka se lijepo oplode🙏❤️
    Sani🤗❤️
    Tanjanja histero ne smanjuje amh smanjuje ga laparoskopija odn svaki zahvat kojim se dira tkivo jajnika, tako je meni dr objasnio,sretno 🤞🤩❤️
    Sorry ako sam nekoga zab previše stanica zaostataka, sretno svima 🤞🙏❤️
    Angel eyes pupice navijam 🙏❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1783

    Prijavi adminu

    Tanjanja sretno 💞
    Angel eyes uživaj u krumpirićima pupice ❤️
    Stela uf sve odjednom kod vas 🙈 nadam se da slijedi mirnija faza prije idućih skokova 🤗 daa, čupavica moja mala 🥰 puse tebi i baby L. 🥰

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 375

    Prijavi adminu

    angeleyes pupice nasa  sretnoo, javljaj nam sve 
    žuži sretno i tebii na konzama, javi nam dojmove 
    danas smo samo mi Dalmatinke na listi 
    mi smo jutros obavili pregled, ocekivano plod se ne vidi ali gestacijska i zumanjcana su pravilnog oblika i na svome mjestu, odgovaraju mjerama 3 tjedna od transfera. dr mi je rekao da dođem za 2 tjedna ali sam ga molila da bude malo prije zbog svog mira, tako da mislim da cu ici opet za 10 dana, 16.09. 
    hvala cure svima na podršci i sretno 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Marisha

    dreamer ❤


    Da i mi smo dugo čekali. A vjerojatno im to nije prioritet neki 🤷‍♀️ Nemaju oni niti svog genetičara ako bi nešto pronašli tak su mi rekli.

    Dreamer kad ideš po❄️?

    Evo čekam mengu svaki čas i javljam se za kontrolni uzv pa krećemo u prirodni fet. Ti?

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 869

    Prijavi adminu

    Angel eyes pupo-ice neka se mrva čvrsto primi! 🤞🏻🥰 Kad je beta? Pišaš prije ili čekaš betu? 
    Kawa super da je sve ok, prokucat ce to lijepo do 16.9... 🥰❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Kawa drago mi je da je sve ok, vjerujem da će se idući pregled čuti ❤️ dobro si to rekla, danas mi Dalmatinke na redu🤗
    Angel eyes drago mi je šta je sve dobro proslo👏🏼👏🏼
    Ja sam obavila konzultacije kod dr. A u Alei i kod dr. R u Repromeda. Moram priznati da mi je puno bolji osobni dojam ostavio dr. A, duže smo vremena proveli kod njega, nije mu se žurilo i lijepo smo razgovarali. Rekao je da provjerim šećer i inzulin sto dosad nisam i da bi mogla u postupak već sa sljedećom m. Kod dr. R smo bili kraće, kasnije nas je primio od dogovorenog i malo je sve bilo ubrzano. Ja sam ispricala svoje i on je odmah rekao da moram provjeriti štitnjaču jer su mi i ft3 i ft4 niži i dao mi je još dodatno da izvadim atg i atpo. I bio je stava riješiti ćemo mi to nema brige na sto sam ja imala skeptičan izraz lica pa je on dobacio mom muzu kao ne vjeruje ona meni. Ja sam rekla da se nadam da će biti tako, ali s obzirom na dosadašnje iskustvo moram biti oprezna. Drago mi je da on misli da ćemo uspjeti i da misli za sebe da je najbolji (isto je rekao i Dr. A za sebe)😅 
    Sve u svemu, sada ću poslušati obojicu i izvaditi sve šta su mi napisali. Doktor R je rekao kako on misli da ću trebati uzimati terapiju i da će trebati koji mjesec da se štitnjača izregulira pa da bi nakon toga planirali sto dalje (a da se onda može dogodi i prirodno). Nadam se da će se to stvarno pokazati kao rješenje kod mene. Čekala sam ovoliko pa se mogu i još malo strpiti. 🤗

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.