Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Čokoladica 🍀

    dreamer ❤

    Čokoladica 🍀

    Cure koje ste radile kariogram u Klaicevoj, sta ste donjele od dokumentacije? Moram imat nekakvu potvrdu tko me salje i zasto 🤔🫣
    Čitam zaostatke pa ti je možda već odgovoreno ☺️ Uglavnom nas su tražili osobne i jedan nalaz gdje doktor traži da se napravi kariogram. Nalazi su bili brzo gotovi. Slali na mail i poštom.
    Dreamer, pisale su mi cure, hvala svejedno. ❤️ A reci mi znas li di je ta ambulanta, nikad nisam bila u Klaicevoj.
    Opet ja u zaostatku 🤪 Uopce se nemogu točno sjetiti ali kad dođeš u klaićevu s desne strane je putokaz. Na istom katu je i dječja oftalmologija, mislim da se radi o prvom ili drugom katu.


    Dreamer, bas smo jutros isli. Ma jednostavno je, objasni covjek na porti.
    Ne znam zasto se toliko ceka za kariogram, nije bilo zive duse, samo mi. 🤔🤷🏼‍♀️
    ŽužiKawa i Angel eyes sretno cure ❤️❤️❤️

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    dreamer ❤

    Čokoladica 🍀

    dreamer ❤

    Čokoladica 🍀

    Cure koje ste radile kariogram u Klaicevoj, sta ste donjele od dokumentacije? Moram imat nekakvu potvrdu tko me salje i zasto 🤔🫣
    Čitam zaostatke pa ti je možda već odgovoreno ☺️ Uglavnom nas su tražili osobne i jedan nalaz gdje doktor traži da se napravi kariogram. Nalazi su bili brzo gotovi. Slali na mail i poštom.
    Dreamer, pisale su mi cure, hvala svejedno. ❤️ A reci mi znas li di je ta ambulanta, nikad nisam bila u Klaicevoj.
    Opet ja u zaostatku 🤪 Uopce se nemogu točno sjetiti ali kad dođeš u klaićevu s desne strane je putokaz. Na istom katu je i dječja oftalmologija, mislim da se radi o prvom ili drugom katu.
    Dreamer, bas smo jutros isli. Ma jednostavno je, objasni covjek na porti.
    Ne znam zasto se toliko ceka za kariogram, nije bilo zive duse, samo mi. 🤔🤷🏼‍♀️
    Žuži,KawaiAngel eyes sretno cure ❤️❤️❤️

    Da i mi smo dugo čekali. A vjerojatno im to nije prioritet neki 🤷‍♀️ Nemaju oni niti svog genetičara ako bi nešto pronašli tak su mi rekli.

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 482

    Prijavi adminu

    dreamer ❤


    Da i mi smo dugo čekali. A vjerojatno im to nije prioritet neki 🤷‍♀️ Nemaju oni niti svog genetičara ako bi nešto pronašli tak su mi rekli.


    Dreamer kad ideš po ❄️?

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc ...🤞🏻⏳

  • lar22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke. Javljam se nakon junačke aspiracije koju sam uspjela izdržati,doduše uz suze jer je bolilo zaista prestrasno na momente.
    Uspjeli dobiti 18 jajnih stanica 🥰 sve ćemo smrznuti

    🙍‍♀️ '93-endometrioza, hipotireoza,AMH 30
    👨'92-normozoo
    2019.spontana trudnoća 💙
    1.IVF 8/2024

  • Piskavica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Teushka

    Pozdrav svima ☺️ jakoooo dugo čitam ovaj forum i temu i mogu vam reći da smo punooo toga saznali iz vaših iskustava.
    Unazad zadnjih 2,3 mj, smo obavili pretrage ( MM spermio, ja hormone, štitnjaču, ultrazvuk, papa, brisevi….). Doc je pustila uputnicu za humanu, rekla da odnesem nalaze i da će me oni uputiti dalje.
    E sad, tu trebam vašu pomoć ☺️☺️. Naručena sam za tjedan dana. Jel oni odmah obavljaju neki pregled ili samo pregled nalaza koje donesem? Moja ginićka me nije slala na provjeru prohodnosti jajovoda, jel to onda oni daju uputnicu ( koliko sam skontala to je obavezan pregled). Kako to sve izgleda kada prvi put dođeš tamo 🙈?
    Radi se o KBC Osijek.

    Bokić Teushka, mogu ti opisati svoje iskustvo, kako je meni, budući da sam isto u KBC Osijeku, uz malu napomenu da jos skupljam nalaze i nisam došla do postupaka. 
    Pripremi na duuugo čekanje, ja sam znala čekati od 9 do 14 sati da me primi doktorica (ali razumljivo jer radi i ambulantu i punkcije i transfere i porode i histero). Prvo se moraš prijaviti na šalteru, daš im uputnicu i oni će ti dati papirić i to sve skupa ćeš predati sestri kada izađe u hodnik (na šalteru će te uputiti koji hodnik i koja soba). Moj prvi pregled je bio razgovor - dijagnoze i bolesti roditelja, braće, sestara, tebe, partnera, datum zadnje menstruacije, jel piješ neku terapiju. Zatim sam dobila papir na kojem piše što se sve treba napraviti od pretraga za tebe i partnera i interne uputnice za dalje. Ja na prvom pregledu nisam imala ultrazvuk (što ne znaći da ti možda nećeš). Ono što mislim da bi bilo dobro da napraviš je da izvadiš vitamin D, jer sam ja ga vadila (vidjela sam na prvim stranicama ove teme što se preporučuje pa sam napravila da vidim kakav je) i bio je jaako nizak, moja gin tome nije dala neki znacaj, cak mi se narugala, ali je dr na humanoj rekla da je prenizak i dala D vital da ga pijem. Predlažem da vitamin D izvadiš privatno, jer u bolnici ćeš čekati nalaz skoro 2mj.Uglavnom, ako imaš pitanja tu sam, malo sam nešto nabacala ovako preko mobitela, ne mogu se svega ni sjetiti. Ja sam kod dr.Abičić i za sada mislim da je divna žena i doktorica. Čaopusabok 🥰

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    lar22

    Pozdrav curke. Javljam se nakon junačke aspiracije koju sam uspjela izdržati,doduše uz suze jer je bolilo zaista prestrasno na momente.
    Uspjeli dobiti 18 jajnih stanica 🥰 sve ćemo smrznuti

    Lar22 svaka ti cast, ipak nisi isla sa anestezijom 😵‍💫🫣 javi rezultate oplodnje sutra. Mislim da se smije oplodit samo 12 ili 13 j.s. 🤞🍀

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Kawa sretno danas! ❤️
    Angel eyes cimi moja sretno ti danas! Želim da se uhvati i da nam nosiš dobre vijesti za dva tjedna🥳🥳
    Ja se javim kad obavim svoje konze🙈🙈

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Teushka

    Teushka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno Piskavica ☺️ 
    Daa , svi kažu da se pripremimo na punoooo čekanja 😂 
    Puno si mi pomogla. 
    Svakako sam planirala dosta pretraga raditi privatno, sve mi se zgadilo kad sam 2 mjeseca čekala nalaz hormona koji je zapravo bio ranije gotov, ali ga oni nisu proslijedili doktorici pa sam ga morala žicati doslovno 🤦🏼‍♀️ Takoo da, nažalost bolje platiti i barem malo ubrzati postupak 🙈
    Onda ćemo vidjeti u srijedu što kažu, koji doktor, koje pretrage. 
    Javim se sa novostima. Ti i ja ćemo onda nekako zajedno u sve ovo 💪

    👩🏼 32. ➡️ sve OK, nizak AMH
    🧔🏻‍♂️32. ➡️ oligoasthenozoospermia
    Pokusavamo od 9/22
    Novi smo u ovom svemu 🙈

  • lar22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    lar22

    Pozdrav curke. Javljam se nakon junačke aspiracije koju sam uspjela izdržati,doduše uz suze jer je bolilo zaista prestrasno na momente.
    Uspjeli dobiti 18 jajnih stanica 🥰 sve ćemo smrznuti
    Lar22 svaka ti cast, ipak nisi isla sa anestezijom 😵‍💫🫣 javi rezultate oplodnje sutra. Mislim da se smije oplodit samo 12 ili 13 j.s. 🤞🍀

    Jesam. Ali nebi više nikad 😬

    🙍‍♀️ '93-endometrioza, hipotireoza,AMH 30
    👨'92-normozoo
    2019.spontana trudnoća 💙
    1.IVF 8/2024

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Teushka welcome🙂
    Angeleyes i Kawa sretnoooo🌺
    Žuzi javi nam obavezno 🙂
    Nama dosli uredni kariogrami🥳 i nalaz trombofilije koji neznam iščitati 😅 cekam termin kod hematologa. Jel možete vjerovati da mi ginicka nije na uputnici napisala PAI tako da nemam za njega nalaz👎 i sad si kontam to mozda privatno odradit. 

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.