Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matajči

    Matajči

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Curke moje drage evo da vam javim. Dobili smo 16 komada ❤️
    Ujutro sam stigla u bolovima, folikuli su vec krenuli pucati. Vise od pola dobivenih ih je dobrih, sutra ce mi javiti koliko se oplodilo. 😊 
    Vidjet cemo hoce li biti ipak transfer jos u ovom ciklusu. Do tada, utrogestani, vitamini i sve ostalo sto treba. Iduci tjedan na kontrolu. 😊
    sanjuska - nemoj me stavljati na listu, ponekad ne budem po par dana na forumu zbog posla i drugih obaveza. 🙈😘
    Puno vas grlim sve ❤️ idem se zasluzeno odmoriti, grcevi me muce, kaze doktorica da ce to potrajat par dana. 

    👩28🧑27
    AMH 19, blaga trombofilija
    Pokusavamo od 2020.
    2020. - 2022. - 6 neuspjelih trudnoća
    2022. - 2 kiretaže uz 2 vanmaterične, desni jajovod ✂️ i MTX, resekcija lijevog jajnika (skinuta cista, spasen zdravi dio jajnika)
    Zbog MTX-a godinu dana zabrana prirodnog planiranja trudnoće.
    07/2024 - IVF - prirodni ciklus bez štoperice, 1 js, ET 3. dan ❌️
    08/24 - stimulirani ciklus (Gonal, Pergoveris, Orgalutran)
    "Idemo dalje, sve do medalje!" ❤

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Korni da bar 🙏🙏 hvala ti 🥰
    Mala ovaj put 11dc, prošla dva puta 12dc
    Sreća ♥️❤️❤️❤️❤️ ajme medene princezice, već mjesec dana, uživajte 🥰🥰
    Matajci koja berba, odlično, čuvaj se, odmori 😘😘

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Angel eyes jel suprug isao s tobom taj dan kad je aspiracija ili? Prvi put sam privatno pa su mi neke stvari drugacije nego u bolnici pa pitam,..

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Mala pitaj slobodno sto god te zanima. Jest, suprug je isto morao doći kad i ja, dok sam ja bila na aspiraciji on je davao uzorak. 

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    A jesu ti vadili krv da vide kad ce bit aspiracija? Jedna cura mi je rekla da je vadila krv tamo 2 puta prije aspiracije, meni to nisu spominjali niti sam to radila prije

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Luna čestitam na super beti🎉🎉♥️😘 
    Aria žao mi je što je ipak negativno , drži se😔🫂♥️😘
    Blondie drago mi je da je druškanje prošlo super i da je sve u redu, neka se tako i nastavi ♥️ ☺️ 🥰 
    Čokoladice Filipović na Zagorskoj, ja sam koristila žute jer su bile tanje od smeđih🤣kroz žute ide sporije. Ne znam koliko se dugo moraš pikati, ali velika je razlika u cijeni kod nas i u Mađarskoj, pa ako ćeš morati dugo pikati isplati se...ja se nisam zamarala vremenom uzimanja Utrogestana, tri puta dnevno sam koristila, a Prolutex sam uvijek u isto vrijeme ♥️😘
    Sadiegreen drago mi je da je sve ok sa bebicom, brz oporavak želim. Slikica je odlična ☺️♥️ 😘 
    Plavuša i nama je uspjelo iz prve, ali kako je Jabukica napisala svaki slučaj je priča za sebe. Držim vam fige svakako🍀☺️🥰😘
    Angeleyes držim 🤞🏻 za sutra, nek se maleni borac primi i ne pušta 🍀 🤞🏻 ♥️ 😘 


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Lar dobrodošla, super rezultat 🎉 sretno na aspiraciji, ja sam svoju odradila u općoj jer imam nizak prag boli🍀🤞🏻♥️😘
    Tera drago mi je da je sve ok sa bebicom, neka se tako i nastavi🥹 Jel uspio mužić ući s tobom? 🎉♥️😘
    Hypnoticpoison drago mi je da si se javila. Kako si? Puno pusa i zagrljaja šaljem🤗🥰♥️♥️😘
    Žuži ja sam si ju skinula na mobitel, jedino ako ti se neda tako čitati.♥️😘
    Sreća preslatka je bebica😍🩷💜drago mi je da je sve u redu, uživajte ♥️♥️♥️😘
    Matajči super rezultat, neka ih se što više oplodi, sretno, odmori🍀🤞🏻♥️😘
    👣👣👣
    Samo sam vam htjela javiti da sam jako sretna bila danas kada sam vidjela nalaz, TSH se vratio u normalu i sada je 2,86 🎉🎉🎉🎉🎉🎉💪🏻
    Ljubim vas sve i svima želim puno sreće 🍀🍀🍀


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    Korni,angel ❤️
    Sreca najveca predivna je princeza😍
    Leona nazalost nije kasnili smo i dok je nasao parking meni je vec poceo pregled, ali bitno da je sve ok sa bebom😊 drqgo mi je da si uspjela spustit tsh to je bas dobra vjest😊🥰


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Teushka

    Teushka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima ☺️ jakoooo dugo čitam ovaj forum i temu i mogu vam reći da smo punooo toga saznali iz vaših iskustava. 
    Unazad zadnjih 2,3 mj, smo obavili pretrage ( MM spermio, ja hormone, štitnjaču, ultrazvuk, papa, brisevi....). Doc je pustila uputnicu za humanu, rekla da odnesem nalaze i da će me oni uputiti dalje. 
    E sad, tu trebam vašu pomoć ☺️☺️. Naručena sam za tjedan dana. Jel oni odmah obavljaju neki pregled ili samo pregled nalaza koje donesem? Moja ginićka me nije slala na provjeru prohodnosti jajovoda, jel to onda oni daju uputnicu ( koliko sam skontala to je obavezan pregled). Kako to sve izgleda kada prvi put dođeš tamo 🙈? 
    Radi se o KBC Osijek. 

    👩🏼 32. ➡️ sve OK, nizak AMH
    🧔🏻‍♂️32. ➡️ oligoasthenozoospermia
    Pokusavamo od 9/22
    Novi smo u ovom svemu 🙈

  • BikMik

    Broj poruka: 1026

    Prijavi adminu

    Ja sam nasla It all starts with an egg besplatno u pdf formatu prije skoro godinu, pa se ne sjecam gdje tacno, i prebacila na Reader. Mislim brzo se procita ona sustina, pa sam bila sretna da nisam platila knjigu 😅


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.