Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lar22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Marisha

    lar22

    Mala 33

    Lar 22 da se preživjeti. Ja sam oba puta imala folikula dosta, neke su bile prazne a neke pune, Nakraju sam samo priznala one šta su se oplodile, i isto bi mi dali venski koktelčić i bilo bi ok. Samo hrabro i sretno sutra,. Ja sutra imam UZV zadnji pa ćemo vidit kad je aspiracija, zasad doktor misli u nedilju, ali vidit ćemo sutra šta će reći.
    Super,hvala na utjehi 🙂. A onda se pratimo 🫠. S obzirom na broj folikula koji ste imala jeste li izbjegla hiperstimulaciju? Nekako se potajno nadam ET iako prevladava mišljenje da ćemo ipak ići na freez all
    Lar u kojoj si klinici? Čudi me da te nisu pitali za anesteziju jer vidim da imaš i endometriozu.Ja bih kao i Sanjushka tražila anesteziju, možda još nije kasno stigneš nazvati i pitati.U svakom slučaju neka je sa srećom i da te ništa ne boli, javi kako je prošlo🤞🏻

    Ivf poliklinika.  Imam očito velike sreće da nemam nikakvih bolova ni poteškoća s endometriozom(osim s začećem jel). Slučajno je otkrivena redovnim godišnjim pregledom. Nakon puno različitih mišljenja ipak smo odlučili ne operirati ta dva endometrioma(2,3cm) jer bi srozali AMH koji je trenutno 30,a i s obzirom da ne osjecam bolove odlučila sam za sad to ne dirati. Jedno dijete imam spontano začeto i mišljenja sam da sam to zaradila na carskom rezu iako svi tvrde suprotno

    🙍‍♀️ '93-endometrioza, hipotireoza,AMH 30
    👨'92-normozoo
    2019.spontana trudnoća 💙
    1.IVF 8/2024

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    lar22

    Marisha

    lar22

    Mala 33

    Lar 22 da se preživjeti. Ja sam oba puta imala folikula dosta, neke su bile prazne a neke pune, Nakraju sam samo priznala one šta su se oplodile, i isto bi mi dali venski koktelčić i bilo bi ok. Samo hrabro i sretno sutra,. Ja sutra imam UZV zadnji pa ćemo vidit kad je aspiracija, zasad doktor misli u nedilju, ali vidit ćemo sutra šta će reći.
    Super,hvala na utjehi 🙂. A onda se pratimo 🫠. S obzirom na broj folikula koji ste imala jeste li izbjegla hiperstimulaciju? Nekako se potajno nadam ET iako prevladava mišljenje da ćemo ipak ići na freez all
    Lar u kojoj si klinici? Čudi me da te nisu pitali za anesteziju jer vidim da imaš i endometriozu.Ja bih kao i Sanjushka tražila anesteziju, možda još nije kasno stigneš nazvati i pitati.U svakom slučaju neka je sa srećom i da te ništa ne boli, javi kako je prošlo🤞🏻
    Ivf poliklinika. Imam očito velike sreće da nemam nikakvih bolova ni poteškoća s endometriozom(osim s začećem jel). Slučajno je otkrivena redovnim godišnjim pregledom. Nakon puno različitih mišljenja ipak smo odlučili ne operirati ta dva endometrioma(2,3cm) jer bi srozali AMH koji je trenutno 30,a i s obzirom da ne osjecam bolove odlučila sam za sad to ne dirati. Jedno dijete imam spontano začeto i mišljenja sam da sam to zaradila na carskom rezu iako svi tvrde suprotno

    Lar, ja sam u pol. Ivf koristila opcu anesteziju. Razgovor sa anesteziologom je bio prije same aspiracije. Tako da, nazovi ih pa pitaj ako si se predomislila. S obzirom na br folikula 😵‍💫. Kod kojeg si dr.?

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Angel Eyes Oko sati sam naručena na uzv, kad je tebi vraćanje embrija? 
    Lar22 Jesam izbjegla sam hiperstimulaciju po njihovom sam bila na granici i drugi put mi je bilo jako bolno, Prvi put nisam doslovno osjetila, nekako sve je bilo gotovo u 20 ak min a drugi put sam bila uvjerena da nema puno folikula jer nisam osjećala uopće to "dozrijevanje" folikula ali nakon te aspiracije itekako sam osjećala danima dole kao ubode. Ja nisam imala sreće jer mi nisu bili kvalitetni embriji, odnosno nisu izdržali do 5 dana, oba puta sam vraćala prije i nisu bili ni ti što sam vraćala dobre kvalitete. Sad ćemo vidit treći put, opet sam reagirala dobro na terapiju, doktor je zadovoljan a ostalo je sve - čekanje. Jel ti ovo 1 IVF ili ?

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • lar22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Čokoladica kod dr.Maričića
    Mala33 Da,prvi IVF 

    🙍‍♀️ '93-endometrioza, hipotireoza,AMH 30
    👨'92-normozoo
    2019.spontana trudnoća 💙
    1.IVF 8/2024

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Mala u 11 mi je transfer, kad si ti? Kod kojeg si doktora?

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    lar22

    Čokoladica kod dr.Maričića
    Mala33 Da,prvi IVF

    Hej, i ja sam kao Cokoladica u IVF poliklinici, ali mi smo kod dr.Grbavca. 
    Ja sam imala 21 folikul i dr. je rekao da je anestezija najpametnije rješenje. Ujutro kad dođeš ti je razgovor s anesteziologom tako da se još imaš vremena predomisliti. Ja sam isto dobila u venu koktel i od njega zaspala ko top, nisam osjetila ništa, sestra mi je rekla da sam i hrkala 🤣🤣
    Ja sam ušla u blagi hiper i mogu ti reći da nije bilo baš lijepo, cijeli abdomen me bolio i poslije sam rekla da ne znam jel bi to prolazila ponovo 🙈 u svakom slučaju, što se tiče ET ili FET, moj savjet je da je bolje da se tijelo odmori od stimulacije i da se jajnici vrate koliko toliko u normalno stanje pa onda na FET 💪🏼💪🏼
    Ja sam imala aspiraciju u 10.mj, a fet u 1.mj i tada mi je dr. rekao da su mi se jajnici vratili u normalu. 
    Išla bi ja odmah s idućim ciklusom u fet ali sam pokupila koronu, ali eto, očito je tako trebalo biti ❤️❤️🩵🩵
    Jesi preko hzzo ili plaćaš? Ako si hzzo - anestezija ti ulazi u cijenu postupka. 

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Lar22 uredi si potpis da te možemo pratiti - imaš na prvim stranicama foruma kako 😊😊
    Angel eyes, jedna ali vrijedna! Neka se čvrsto primi i ne pušta ❤️🍀🤞🏼

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Angel eyes Oko 11 i 15 sam narucena, ja sam u dr Poljaka a ti? Drzim ti fige da prodje sve ok a virujem da oce, mozda se i vidimo 😍😍😍

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

  • lar22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Zajvaljujem se svima na savjetima. Javit ću se sutra sa svježim podacima nakon aspiracije. 
    Potpis sam riješila, barem se nadam da je uspješan 😆

    🙍‍♀️ '93-endometrioza, hipotireoza,AMH 30
    👨'92-normozoo
    2019.spontana trudnoća 💙
    1.IVF 8/2024

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Lar22 sretno sutra, bit ce to sve dobro vidit ces, javi kako je proslo 🥰🥰

    👩= 33 godine, sve ok
    🙍‍♂️= 38 godina, sve ok 4 . AIH = ❌️ ❌️❌️❌️
    1mj 2024 / 1.IVF = 10JS=2 vracene - Beta ❌️ 0❄️ 5mj 2024/ 2.ICSI= 8JS= 2 vracene 3 dan, 0❄️ Beta ❌️
    9mj 2024/ 3.IVF/ ICSI-16JS-2 vracene 3 - 0 ❄️ ❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.