Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Wildflower citam iz prikrajka, ne mogu reci da sam svaki dan al ulogiram se i skicnem.
    Link za jastuk - https://mali.andjeo.com.hr/p/jastuk-za-dojenje-trudnicki-jastuk-mali-andeo/ 
    I ja nastojim spavati na lijevom boku, al okrenem se i na desni, ne mogu cijelu noc na istom. 
    Dr Mimica mi je odlican, stentan je i smiren i jako detaljan, ni ne ocekujem puno da mi prica, volim sta mi u toku pregleda kaze sve je u redu, pokazuje ruke, noge, kraljeznicu itd. A ni ne zelim da mi prica u nekim strucnim terminima, ako imam koja pitanja pripremim se i on mi jasno odgovori. Na pregledu sam kao i ti, svako 4 tjedna. Nisam ni ja jos nista kupovala za bebu, sve mi je to prerano. Meni je termin u drugoj polovici sijecnja.
    Jedino planiram kroz 10.mjesec otici na tecaj za trudnice pri domu zdravlja u splitu, organiziraju ga patronazne, besplatan je i cula sam da je koristan. 

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Leona89

    Cure dragenije me bilo neko vrijeme, mužić je bio na godišnjem, pa sam punila baterije s njim. Uživali smo na moru i odmorili se🌊♥️ probat ću u par postova popratiti sve zaostatke☺️ljubim vas sve♥️
    Angeleyes hvala za preporuku, uživamo🌊🩵 🥰♥️😘
    Sadiegreen, Jurky, Korni hvala vam, uživamo🌊🩵♥️😘
    Djetelina nadam se da ćeš se riješiti beštije ♥️ 😘 🍀
    Ribic baš mi je žao što sam propustila slikicu, uživaj sa svojim curama 🩷 💜 😘
    Lotta🫂♥️♥️🥰😘
    Hypnoticpoison baš mi je drago da je sve prošlo super i da je sve u redu, neka tako i ostane 🥰 ♥️😘
    Luna čestitam od ♥️na dolasku dječaka, brz oporavak želim, uživajte u upoznavanju🎉😍🥰😘♥️
    Tera drago mi je da je sve uredno, neka tako i ostane 🥰 ❤️ 🥰 😘
    Sadiegreen drago mi je da je anomaly prošao super i da je sve u redu, neka tako i ostane🤗čekamo s tobom rezultate testa♥️♥️🥰😘
    Srculence sretno na histero i sretno na FET-u u 10.mjesecu♥️🥰😘
    Boogie nadam se i ja da se smirio, javim vam kad ga izvadim☺️umor samo, nisam imala bolove🤷🏻‍♀️
    AnaiLuka drago mi je da je napokon uspjelo, čestitam i želim urednu i mirnu trudnoću 🥰 ❤️
    Razumna lijepo se odmori i napuni baterije i neka deseti mjesec donese sreću 🍀 🤞🏻 ♥️ 😘
    Slee sretno što god odlučila 🍀🤞🏻♥️😘

    Leona jesi li uspjela sniziti TSH?
    Luna pa čestitke na dječaku, želim ti brz oporavak i sve najbolje! 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza --> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle+Menopur): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚✖
    09.2024.Škvorc (Gonal)🤞🏻

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1125

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    današnji uzv prošao odlično, bebica je spavala pa se probudila i rastezala kad je dr pokušavala sve detaljno vidjeti, uglavnom sve odgovara tjednima i jako je slatko i baš poseban osjećaj vidjeti ju aktivnu u buši 🥰 , i od danas nema više Cyclogesta 🥳
    Želim vam svima sreću da što prije gledate svoje mrve na ekranu 🙏🏻

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧 beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔🟰💙

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 695

    Prijavi adminu

    Darliv ❤️❤️❤️❤️ predivno, uživaj 🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Sanjushka drži se, jedva čekam čuti što će ti dr. reći i kada krećeš. Sretnooo da bude brzo🍀🤞🏻♥️😘
    SanLeptira baš mi je žao, nadam se da ćeš suplementima popraviti kvalitetu i da ćeš uspjeti sljedeći put. Sretno♥️😘
    Kawa toliko mi je žao što sam propustila vidjeti tvoj testić. Ajmeee presretna sam zbog tebe, čestitam od ❤️☺️🤗🥰🎉
    Sunce žao mi je zbog upale, nadam se da ćeš ju riješiti brzo, sretno🍀🤞🏻
    Matajči drago mi je što si se odmorila i krenula u novi postupak, neka bude dobitan 🍀 🤞🏻 ❤️ 😘 
    Angeleyes sretno od ❤️, neka ti ovaj postupak bude dobitan, samo pozitivno 🍀 🤞🏻 ♥️ 😘 
    Donna sretno na pregledu🍀🤞🏻♥️
    Doram teška priča je iza vas. Sretno što god odlučila ❤️🍀🤞🏻😘
    Aria nek se mrvice čvrsto prime za mamicu i ne puštaju 🥰♥️😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Medena33

    Wildflowercitam iz prikrajka, ne mogu reci da sam svaki dan al ulogiram se i skicnem.
    Link za jastuk -https://mali.andjeo.com.hr/p/jastuk-za-dojenje-trudnicki-jastuk-mali-andeo/
    I ja nastojim spavati na lijevom boku, al okrenem se i na desni, ne mogu cijelu noc na istom.
    Dr Mimica mi je odlican, stentan je i smiren i jako detaljan, ni ne ocekujem puno da mi prica, volim sta mi u toku pregleda kaze sve je u redu, pokazuje ruke, noge, kraljeznicu itd. A ni ne zelim da mi prica u nekim strucnim terminima, ako imam koja pitanja pripremim se i on mi jasno odgovori. Na pregledu sam kao i ti, svako 4 tjedna. Nisam ni ja jos nista kupovala za bebu, sve mi je to prerano. Meni je termin u drugoj polovici sijecnja.
    Jedino planiram kroz 10.mjesec otici na tecaj za trudnice pri domu zdravlja u splitu, organiziraju ga patronazne, besplatan je i cula sam da je koristan.

    Hvala ti. Ja isto planiram odraditi tecajeve i za trudnice i za dojenje...
    Krenuti cu i na vjezbe za trudnice od iduceg tjedna :)
    Ma super je dr Mimica, strucan i sve on to pokaze, objasni, odgovori detaljno na sva pitanja, bez da gleda na sat... sve super, odlicno, samo bi voljela da je malo opusteniji i komunikativniji. Teski je introvert za razliku od dr R :D

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    pozz drage zene, nisam dugo pisala al evo vracam se lagano u ivf vode pa me zanimaju jos vasi neki savjeti, za pocetak, 30 mi je god, i iza mene je 8 neuspjesnih postupaka :( ni ne stanu svi u potpis.. ali nema veze idemo dok ne dodemo do cilja.. uglavnom nekoliko sam ih isla u betaplus jedan u ivf i nekoliko u repromed... i zadnji sam bila sa dr.Vrcicem isto neuspjesno ali nekako mislim jos jedan probat kod istog. To ide kombinacija Hilarus i Repromed. Imate li iskustva s istim dr i ako da kakva su vam iskustva? Moja problematika je endometrioza, uspjesno operirana ali je ocito dosta nastetila do tad, pa je i nizak AMH...i tak, sve ostalo ok , i muž sve 5. Ako imate bilo koje druge preporuke bila bih vam jako zahvalna. Hvala puno na vašim dragim savjetima i iskustvima, pratim dalje, i želim vam svima da dođete do svog cilje, i što prije 

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza
    AMH 4,3 pmol/L ⏳ sve ostalo oboje ok
    1. ICSI 09/22 stimulacija ➡️ 11🥚 8 oplođenih ➡️ ET 1 trodnevni (0 🐧) ➡️ Test 👎🏼
    2. ICSI 12/22 stimulacija ➡️ Aspiracija 10🥚 6 oplođenih ➡️ ET 2 dvodnevna (0 🐧) ➡️ 👎🏼
    3.IVF 03/23 stimulacija ➡️ Aspiracija 6 🥚 3 oplođenih ➡️ ET 2 trodnevna (0 🐧) ➡️ Test 9.4. 👎🏼
    4.ICSI 06/23 - stimulacija ➡️ Aspiracija 6🥚6 oplođenih➡️ ET 2 trodnevna (nema🐧) ➡️ Test 24.6. 👎🏼
    5.ICSI prirodni ciklus 1js ET dvodnevni 7.7. - test 19.7.👎🏼

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1588

    Prijavi adminu

    darliv

    Pozdrav cure,
    današnji uzv prošao odlično, bebica je spavala pa se probudila i rastezala kad je dr pokušavala sve detaljno vidjeti, uglavnom sve odgovara tjednima i jako je slatko i baš poseban osjećaj vidjeti ju aktivnu u buši 🥰 , i od danas nema više Cyclogesta 🥳
    Želim vam svima sreću da što prije gledate svoje mrve na ekranu 🙏🏻


    Joooj divno draga! Uzivaj i mazi bušu! 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar Teich56

    Teich56

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Dodo na mom nalazu pise samo "bogati porast".  Dobila sam Urifos granule za to. Pijem 4 večeri.
    Sunce ja sam imala upalu na papa testu, dobila neke vaginalete. Nisam morala ponavljati papu, ni mpo doktorica nije nista rekla na to.
    Darliv divno🥰

    👸32.g. AMH - 25, jajovod✂️
    🤵 44g. oligoasthenozoospermia
    kariogrami ✔️
    11/23 missed ab 9tt💔
    1/24 - Sv.Duh - IVF - Bemfola+Ctd+Brevactid - 2❄️
    3/24 ET - missed ab💔
    6/24 FET✖️
    7/24 FET✖️

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo ja prema savjetu stavila u potpis kontakt za lijekove, pa se slobodno javite, sve ćemo se dogovoriti.<br>
    Vidim da mnoge buduće mame traže savjet što i kako ako više puta ne ide s oplodnjom.<br>
    Ja sam osobno na svoj put krenula sa 37god, što nije bilo rano, nisam imala partnera i donijela sam odluku da želim postati majka i sama, godine su bile tu.<br> Do tad nisam pokušavala ostati trudna, i nisam znala imam li kakvih problema ili ne.<br>
    Našla sam renomiranu kliniku u Španjolskoj, super recenzije, ludnica, sve luksuzno tamo, pregledali me, odabrala donora (anonimno), bio je tu neki miom na vanjskoj stijenci maternice, rekli su da ne smeta (ok, na kraju nije smetao), AMH bio dobar za godine. Čini mi se negdje oko 18, ako se dobro sjećam. Nije bilo naznake za neuspjeh.<br>
    U prvom ciklusu stimulacije imala sam Gonal F, 300 IU na dan (ostalo Orgalutran i Ovitrelle za štopericu). Vrlo klasičan standardni postupak (kratki protokol). Dobila sam 12 jajašaca, od kojih je 8 bilo zrelih, 6 oplođenih, 4 blastice, jednu su prebacili, ostale 3 zamrznuli. <br> 
    Puna nade, ali moram reći i straha, nesigurnosti i napetosti, pripremala sam se psihički za taj dan kad ću napraviti kućni test za trudnoću.. nije mi bilo na pameti da radim test ranije nego su mi rekli u klinici. No, dosta rano, nakon par dana, možda negdje sedmi osmi dan nakon transfera, krenuo spotting. Za to pak nisam nimalo bila pripremljena. Odlasci na WC u strepnji, analiziranje svakog traga krvi u sluzi. Nažalost, spotting se pojačavao, dok nije krenula menga. Odlazak na hitno vađenje bete, koja je bila ravna nuli. Nakon toga šest mjeseci nisam imala snage ponovo pokušati. Krenuli su strahovi da mi je odzvonilo zbog godina, prošao voz, starim, itd. <br> 
    Puno texta, nastavak u drugom postu...

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.