Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    Rolica, hvala ti ❤️
    Stela, hvala ❤️ drži se i izdrži 💪💪🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1782

    Prijavi adminu

    Bubica drago mi je da si se javila 🤗 čekamo i odbrojavamo s tobom ❤️ kao i s Anii ❤️
    Jurky divno je gledati plusić 🤗😍 držim 🤞 za sutrasnju betu 🍀🍀
    Johica bravoo, čestitam na pišulincu 💙 divno ime 🤗
    Rolica ne mogu, radim još 😅 evo sad bi rado zaspala, ali ako se prepustim, bit ću kao sova u 1 ujutro 😅 samo pomalo, brzo će proći dani i krećeš 🤞🍀
    Stela nadam se da je to zadnja tura antibiotika, i da će time sve proći! Drzi se ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • insomnia

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nova sam na forumu i razmisljam o inseminaciji u Repromedu. Svi nalazi su nam ok, pokusavamo vec dvije godine ali nazalost nista. Bila sam tamo na konzultacijama i na pregledu prohodnosti jajovoda te nakon toga nam je receno da je sljedeci korak inseminacija kad i ako se odlucimo na to. Nakon toga smo pokusavali ali i dalje nista.Kontaktirala sam Repromed rekla sam da sam zainteresirana za inseminaciju te mi je receno da se javim prvi dan ciklusa, da se dogovorimo za termin koji je 20-i dan ciklusa. Nije mi jasno, to tako ide, bez terapije, bez folikulometrije?🤷🏻‍♀️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    korni

    Bubicadrago mi je da si se javila 🤗 čekamo i odbrojavamo s tobom ❤️ kao i s Anii ❤️Jurkydivno je gledati plusić 🤗😍 držim 🤞 za sutrasnju betu 🍀🍀
    Johicabravoo, čestitam na pišulincu 💙 divno ime 🤗
    Rolicane mogu, radim još 😅 evo sad bi rado zaspala, ali ako se prepustim, bit ću kao sova u 1 ujutro 😅 samo pomalo, brzo će proći dani i krećeš 🤞🍀
    Stela nadam se da je to zadnja tura antibiotika, i da će time sve proći! Drzi se ❤️

    🤞❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    insomnia

    Pozdrav svima, nova sam na forumu i razmisljam o inseminaciji u Repromedu. Svi nalazi su nam ok, pokusavamo vec dvije godine ali nazalost nista.Bila sam tamo na konzultacijama i na pregledu prohodnosti jajovoda te nakon toga nam je receno da je sljedeci korak inseminacija kad i ako se odlucimo na to. Nakon toga smo pokusavali ali i dalje nista.Kontaktirala sam Repromed rekla sam da sam zainteresirana za inseminaciju te mi je receno da se javim prvi dan ciklusa, da se dogovorimo za termin koji je 20-i dan ciklusa. Nije mi jasno, to tako ide, bez terapije, bez folikulometrije?🤷🏻‍♀️

    Bok insomnia.
    Ja sam nedavno bila na inseminaciji u Repromedu.
    I postupak je bio sljedeci: javila sam se 1.dc.
    Dosla na pregled i razgovor s dr. 3.dc.
    Tu smo se dogovorili za terapiju.
    Konkretno, ja sam bila u stimuliranom ciklusu jer inace nemam ovulacije.
    I opet sam dosla 12.dc.Budi bez brige, objasniti ce ti sigurno kakav je protokol kada nazoves 1.dc.Sretno!

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    wildflower

    insomnia

    Pozdrav svima, nova sam na forumu i razmisljam o inseminaciji u Repromedu. Svi nalazi su nam ok, pokusavamo vec dvije godine ali nazalost nista.Bila sam tamo na konzultacijama i na pregledu prohodnosti jajovoda te nakon toga nam je receno da je sljedeci korak inseminacija kad i ako se odlucimo na to. Nakon toga smo pokusavali ali i dalje nista.Kontaktirala sam Repromed rekla sam da sam zainteresirana za inseminaciju te mi je receno da se javim prvi dan ciklusa, da se dogovorimo za termin koji je 20-i dan ciklusa. Nije mi jasno, to tako ide, bez terapije, bez folikulometrije?🤷🏻‍♀️
    Bok insomnia.
    Ja sam nedavno bila na inseminaciji u Repromedu.
    I postupak je bio sljedeci: javila sam se 1.dc.
    Dosla na pregled i razgovor s dr. 3.dc.
    Tu smo se dogovorili za terapiju.
    Konkretno, ja sam bila u stimuliranom ciklusu jer inace nemam ovulacije.
    I opet sam dosla 12.dc.Budi bez brige, objasniti ce ti sigurno kakav je protokol kada nazoves 1.dc.Sretno!

    I zaboravila sam napomenuti.. Inace sam njihova pacijentica pa je dr. upoznat s problematikom.

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, sorry sta upadam na temu ko padobranac sad, ali trebala bi jednu info ako koja je u Rijeci - na papirima za skupljanje nalaza pisu hormoni 3.dan ciklusa, nekad je pisalo od 3-5 dana. Jel oni sada to bas kao inzistiraju da je 3.dan ili moze i ako su 4. ili 5. dan? Jer meni vec 4 ciklus dolazi m tako da mi je 3.dan subota ili nedjelja i propustam vadenje hormona. Doduše nisu ni radili postupke do siječnja pa nisam se ni opterecivala... 
    Inace ja sam pohodila KBC Rijeka 2018-2019 i moja zadnja blastica upravo skace na trampolinu tako da svima samo hrabro, strpljivo i sretno. Nisam vise u toku, a nevjerojatno je kako zena zapravo brzo zaboravi vecinu toga svega kad dobi toliko zeljenu bebu. 
    Drzim fige svima da uspijete sto prije

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    I morat ces obaviti folikulometrije da dr vidi kako ti rastu folikuli....

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Grizli

    Pozdrav svima, sorry sta upadam na temu ko padobranac sad, ali trebala bi jednu info ako koja je u Rijeci - na papirima za skupljanje nalaza pisu hormoni 3.dan ciklusa, nekad je pisalo od 3-5 dana. Jel oni sada to bas kao inzistiraju da je 3.dan ili moze i ako su 4. ili 5. dan? Jer meni vec 4 ciklus dolazi m tako da mi je 3.dan subota ili nedjelja i propustam vadenje hormona. Doduše nisu ni radili postupke do siječnja pa nisam se ni opterecivala…
    Inace ja sam pohodila KBC Rijeka 2018-2019 i moja zadnja blastica upravo skace na trampolinu tako da svima samo hrabro, strpljivo i sretno. Nisam vise u toku, a nevjerojatno je kako zena zapravo brzo zaboravi vecinu toga svega kad dobi toliko zeljenu bebu.
    Drzim fige svima da uspijete sto prije

    Ja sam vadila pred par mjeseci, mislim da je pisalo 3.-5. i isla sam 4. dan, u Rijeci. ☺️

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lali28 hvala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.